Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Ci bardzo.
Dziś spałam całą noc na fotelu na siedząco, bo młoda miała okropny kaszel i musiałam ją trzymać na kolanach żeby i ona spała na pół siedząco cały czas. Wtedy jej nie męczyło. Jak tylko odkładałam ją do łóżka z podniesioną poduszką to znów jazda. :/
Znów do lekarza idziemy ale dopiero na jutro bo na dziś już miejsc nie mają. :/
Boję się czy to nie krztusiec przypadkiem. Już ze 2-3tyg kaszlu, kilka leków, inhalacje i zamiast być lepiej to jest coraz gorzej.

Odnośnik do komentarza

umęczy się biedactwo,a Ty z nią .a może ten kaszel z jakiejś alergii ?

ja kiedyś złapałam w szpitalu krztusiec, kaszel okropniasty i długo mnie trzymał. jeździłam na sterydy, które pomagały chwilowo. ale dałam radę.
ale oby u Was to nic poważnego. zdrówka dla małej!!

Odnośnik do komentarza

Yvone
umęczy się biedactwo,a Ty z nią .a może ten kaszel z jakiejś alergii ?

ja kiedyś złapałam w szpitalu krztusiec, kaszel okropniasty i długo mnie trzymał. jeździłam na sterydy, które pomagały chwilowo. ale dałam radę.
ale oby u Was to nic poważnego. zdrówka dla małej!!

Dziękuję. :smile:
Ona jeszcze nie ma takiego strasznego kaszlu, ale coraz gorszy i coraz częstszy, nasilający się wieczorem. Krzysiek wróci z pracy to idę w kimę bo padnę na twarz.

Odnośnik do komentarza

adriana8899
Inkaaa
adriana8899
A kiedy się na ploteczki wybierasz?

dzisiaj na 16:30 :wink:

A myślałam że rano jakoś. :D U nas modne jest chodzenie na poranną kawę do kogoś. Heheh

ja nie mam do kogo codziennie chodzić, bo mieszkam 15 km od miasta i nie mam tutaj znajomych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...