Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

Ja studiuję ekonomię magisterkę na UWM.

Muszę wam coś opowiedzieć. Moja ciocia, która długo odkładała wizytę u mnie w końcu przyszła. Na 2 minuty. Ledwo zdążyła usiąść a ja wstawiłam czajnik z wodą jak zadzwonił dzwonek u drzwi. Moja siostra zabiera ciocię, bo muszą coś dla babci kupić. Moja ciocia powiedziała, że przeprasza i zaraz wróci. Ledwie doszły do drzwi klatki (mieszkam na parterze) i ciocia zawróciła i dzwoni do drzwi i mówi, że moja siostra ma racje i ona nie będzie mi siedziała i "trzeszczała" nad głową. Więc odwiedzi mnie jak wyzdrowieje. A wtedy wiem, że tego nie zrobi bo będzie się wykręcać, że ja zmęczona po pracy. I tak w kółko macieju. No i skończyło się łzami z mojej strony. Bo przecież to co ja mówie jest nic nie ważne. Wszyscy wiedzą lepiej ode mnie czego potrzebuje.

"Nowy dzień przynosi now

Odnośnik do komentarza

Inuśśśśś witaj z powrotem Kochana !

Ale zimno już...trzeba wyciągnąć chyba już moje fantastycznę rękawiczki i nauszniki:love: Ja chcęę latooo z powrotem :no:

Mosia wózek bajerancki dla Marcelka ;-) Ja jak Bóg da mi dziecię to pojazd będziemy mieli taki Buy your Quinny Buzz 4 Pram - Rocking Black - Complete with pack 14 reviews from Kiddicare Baby Prams | Online baby shop | Nursery Equipment ooo ;-)

http://davf.daisypath.com/2hwIp1.png

Odnośnik do komentarza

hm...z tym dojazdem to nie wiem jak będzie, bo to weekend przed Wszystkimi Świętymi, a chcieliśmy z M porozwozić kwiatki i znicze... pewnie nie dam rady, no ale co się odwlecze to...:) hmm..szkoda, że ja już po studiach, może czas pomyśleć o jakiś podyplomowych?:>
Pozdrawiam, do wieczorka!

Kaori
Żanetko a co studiujesz? Ja też za tydzień mam zjazd. Bardzo chętnie pójdę na piffko (o ile jeszcze będę mogła).

Anka a ty będziesz mogła dojechać?

http://s10.suwaczek.com/20090808650114.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37df9haybio2qs.png

Odnośnik do komentarza

Kaori
Inka a zadowolony jest Twój maż ze zmiany pracy?

Zadowolony jest bo do tej pory pracował w firmie koreańskiej. Nie miał tak w sumie wolnych sobót, ciągle siedział po 12-16h dziennie, nie miał socjalnego, ani urlopu więcej niż 5 dni... :Szok: Więc nigdzie gorzej być nie może ::):

Odnośnik do komentarza

No to fajnie, ze praca bedzie lepsza.

Ja sie wlasnie dowiedzialam, ze kuzynka mojego meza zaszla. Jest teraz w 5 tygodniu. Duzo krocej sie starali niz my. I wez tu czlowieku czuj sie dobrze. Moj maz powiedzial, ze tak juz mu sie chce, ze zaniemowil jak kuzynka sie pochwalila. Jak w sobote sie okaze ze znowu nam sie nie udalo to chyba umre. Po prostu nie wiem co czuc. Z jednej strony jestem szczesliwa bo kocham ta kuzynke ale z drugiej jestem bardzo smutna, ze nam sie ciagle nie udaje.

"Nowy dzień przynosi now

Odnośnik do komentarza

Witam Piątkowo

Kaori cierpliwości zobaczysz i wam się uda, a to nie są zawody komu szybciej się udało, gdybym ja przywiązywała aż tak dużą wagę do tego komu się udaje i jak szybko to w ciągu tych prawie 4 lat z tryliard razy bym w psychiatryku wylądowała, wiem, że nie jest łatwo takie wiadomości przetrwać.

A wogole jak się czujesz??

My za tydzień jedziemy na roczek do mojej psiapsiuły :D i chcemy kupić coś takiego ROWEREK ARTI trójkołowy UFO -niebieski, zielony (1862477352) - Aukcje internetowe Allegro

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

Hej. Jakoś tu cichutko. Gdzie jesteście?
Ja niestety mogę do Was pisać tylko z pracy bo domowy komputer pojechał na czyszczonko do kolegi i najprawdopodobniej wróci w poniedziałek.
Kori trzymam dziś kciuki za Ciebie.
Ja cierpliwie czekam na @ bo wszystkie znaki wskazują że się zbliża
debozuta świetny ten rowerek i w dobrej cenie
Ja właśnie siedzę w pracy i popijam kawusię. Straszny misz masz mam w grafiku co daje efekt chronicznego niewyspania hi hi. Pewnie jeszcze smacznie sobie śpicie.

Szymonek jest już z nami.
Miłość matki to siła, która sprawia, że zwykły człowiek potrafi dokonać rzeczy niemożliwych.
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5emigsm8f5.png
:Aniołek: Kochamy Cię Adrianku(34tc) . Na zawsze w naszych sercach

Odnośnik do komentarza

Kaori nie szalej choć czekanie to najgorsze co może być na tej ziemi. Sama nienawidzę czekać. Teraz sama siebie podziwiam że jestem tak wyciszona i cierpliwa.
Madzialska a Ty z Wrocławia jesteś?

Szymonek jest już z nami.
Miłość matki to siła, która sprawia, że zwykły człowiek potrafi dokonać rzeczy niemożliwych.
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5emigsm8f5.png
:Aniołek: Kochamy Cię Adrianku(34tc) . Na zawsze w naszych sercach

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...