Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

dzień dobry dziewczynki

Mosia jak się czujecie ??

dziś środa :) jeszcze 2 dni pracki i weekend w szkole oczywiście dzień bez problemu to dzień stracony ehhh już bym chciała długi weekend

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

Hej babeczki.

Inka ty nie marudź, tylko też kciuki trzymaj. Ja pierwszy raz od początku cyklu się wyspałam. Normalnie spałam jak zabita. Wczoraj ostatni wspomagacz tej fazy i w piątek na monitoring. Na monitoringu powie i co dalej ale mam zapisany pregnyl i du... cośtam. Tak mi się wydaje.

A fluidki to normalnie gdzie?? Laski, nie zaniedbywać obowiązków!!

"Nowy dzień przynosi now

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór!:love:
Mosiu jak się czujesz?
Kaori co do spania, to ja kiedyś sypiałam bardzo dobrze, jak zamieszkałam gdzie indziej to miałam problemy ze spanie, ale teraz na szczęście śpię bez problemu całą noc ::):
madzialska dziękuję za fluidki :lol:
Oopsy jak Twoje zdrowie?
Ja wróciłam z pracy i czekam aż mąż wróci, będzie w domu po 24...

Odnośnik do komentarza

No i jestem po monitoringu. Jestem podatna na stymulację, bo p. Doktor wystymulował mi 3 jajeczka. Mam 3 pęcherzyki owulacyjne. Jak dobrze pójdzie będzie ciąża mnoga. ;) Powiedział, że miał już 2 razy trojaczki. Ale u mnie szansa na 3 jest mała ale na 2 to już większa. No ale staramy się. Teraz w niedzielę mam mieć zastrzyk z pregnylu. I od poniedziałku mamy się tulić. W środę znowu na monitoring.

"Nowy dzień przynosi now

Odnośnik do komentarza

Witajcie Dziewczynki,

od jakiegoś czasu śledzę, co u Was... Ja mam szczęście być mamą, choć staraliśmy się ponad 2 lata (opisywałam w innym wątku). Z drugą ciążą nie wychodzi i powoli się z tym godzę.

Ale chciałam Wam napisać, ze jesteście mądre, ciepłe i niesamowite. Tyle nadziei jest w tym wątku i pozytywnego nastawienia, ze aż miło czytać.

Mosiu, bardzo się cieszę, ze już jesteś w domku. Trzymam kciuki! Za Was wszystkie!

:big_whoo::big_whoo::big_whoo::big_whoo::big_whoo:

Asia

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlgu1rjm8tnuaj.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...