Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

Żaneta22
Inkaaa
Żaneta22
dziewczeta damy rade i my :)wiem ze sily brak ale damy rade

Weź mnie nie wkurzaj na dobranoc! :Psoty: :lol: ja zaczynam mieć to wszystko w :ass:

ja tez mialam i plakalam jak sie dowiedzialam o porodzie ale pewna kolezanka kopnela mnie tak ze zaczelam trzezwo myslec :):36_19_2:

ide spac dobranoc do jutra :)

My zdarza się trzeźwo myśleć przez jakieś 15 minut, później jest dalej to co było wcześniej :36_19_2:
Dobranoc Żanetko ::):

Odnośnik do komentarza

Inkaaa
Żaneta22
Inkaaa
Żaneta! koledzy płakali?! :Psoty: a mąż nie płakał jak jechałaś? :lol:

nieplakał ale dzwonil co chwile a jaki zazdrosny ze szok
a koledzy plakali i krzyczeli zostan
a jeden zagral mi na gitarze piosenke nieplacz kiedy odjade w pokoju :P
a malzonek jak sie cieszy co chwile sie tuli i wola mnie :)
jak te 4 tyg minely szybko

Oh, ale romantycznego miałaś kolegę :D hehe :lol: Żanetka to ile to już cykli czekacie?

oo tak mialam :P ale moglby byc moim ojcem ;p

a ile hmm z 3 lata dobre ja przestalam liczyc nawet :/ wiec sie pogubilam

daje czas do konca grudnia apotem sie biore do roboty beda wiory lecialy :P

Odnośnik do komentarza

Hej babeczki. Witam wtorkowo-porankowo.

Wybaczcie mi mój wczorajszy humor ale jestem przeziębiona i do tego @ mi się zbliża. Nie mam siły mieć dobrego humoru. Co do nadzieji to ja słuszałam kiedyś: Nadzieja matką głupich, ale każdą matkę kochać trzeba. Więc co zrobić.

Żanetko witamy z powrotem. Fajnie, że wróciłaś. Tęskniłyśmy.

"Nowy dzień przynosi now

Odnośnik do komentarza

Witam i ja wtorkowo

Ja się wyjątkowo NIE wyspałam, za 6 dni jedziemy oddać krew na kariotyp i zaczynam mieć cykora do mojego M. dotarło że na kariortyp nie ma lekarstwa choć zapewne bedzie tak, że coś wyjdzie od mojej strony bo u niego nie ma przypadkow poronień

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

NIe, ale bedzie odrzucał jedną konkretną płeć czyli np. chłopców i bedzie trzeba próbować do skutku na dziewczynkę bo czu inseminacja czy in vito nie dają gwarancji, że urodzisz córeczkę.

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

Witajcie :Hi ya!:

dla tych co mogą

http://3.bp.blogspot.com/_qGSEP97PDZI/SUPPSZskSoI/AAAAAAAAADE/_ACC2FvyCkI/s400/Poranna+Kawa.gif

i dla naszych mamusiek

http://www.pertutti.pl/images/soki.jpg

co u was dziewczynki ??

Mosiu na którą masz dziś wizytę ??

Magda a Ty kiedy masz wizytę ??

Inka, Kaori, Żanetka, Oops co u was ? wstawajcie śpiochy

Mój M. jest bardziej niezdecydowany niż JA co chwila zmienia zdanie gdzie jedziemy, narazie na 70% padło na Toruń bo nie bylismy oboje w nim

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...