Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam i ja

Za oknem piękna pogoda, ja się powoli szykuję na rozmowę o pracę,

jakiś nieszczęsny dołek mnie dopada :36_2_12:

Jutro wizyta u gina niestety bez naszego groszka, muszę się go spytać co dalej?

Madzialska
a Wy jak się czujecie ??

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

A dziękuję, że pytasz.
Ja generalnie czuję się jakbym nie była w ciąży, od czasu do czasu pobolą plecy czy brzuch i tyle. Od mdłości miałam spokój kilka dni, wczoraj tylko wieczorem podjadłam wafelków ryżowych i mnie zemdliło.
A z powodu braku takich poważnych mdłości i pawików zaczyma się martwić, że może coś nie tak...

Di, Ty do gina chodzisz na NFZ?

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0akkmhqze2.png
Maciuś-ur.2.12.2011-2710g, 54cm
http://www.suwaczki.com/tickers/atdc2n0a68r5hfdc.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/047/0470729a0.png

Odnośnik do komentarza

Witam się i ja ::): Byłam dzisiaj u ginekologa. W końcu trafiłam na jakiegoś konkretnego. Wizyta trwała jakieś 40 minut, a nie tyle co zwykle czyli ok 10 minut. Zrobił mi cytologię, usg, ph pochwy oraz dał skierowanie na prolaktynę progesteron, toksoplazmozę i cytomegalia. Dowiedziałam się też, że jeżeli biorę leki na nadciśnienie, to najpierw muszę zmienić leki, ponieważ te które biorę teraz mogą zaszkodzić dziecku. Powiedział mi również, że może dojść do poronienia z powodu nadciśnienia, tak więc może się tak zdarzyć, że będę musiała całą ciąże brać leki na podtrzymanie, aby wszystko było w porządku. Jestem zadowolona z tego lekarza. Wszystko czarno na białym mi wytłumaczył. Był zdziwiony, że lekarka u której byłam wcześniej powiedziała mi, że tsh wpływa na prolaktynę i inne hormony... Jeżeli moje badania wyjdą w porządku i nie uda nam się do sierpnia, to mąż będzie musiał się zbadać. Teraz muszę wykonać badania, a w maju pójdę do szpitala, dowiem się co z moim ciśnieniem i mam nadzieję, że wszystko się poukłada ::):

Szabada
dziekuje dziewczyny:)

czuje sie swietnie;)

w czwartek ide na do Gina na potwierdzenie ciazy....

Szabada za co nam dziękujesz? :36_2_12:
mosia gdzie się podziewasz? :hmm:
dbozuta trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę :Oczko:

Odnośnik do komentarza

mosia
cytomegalia i toxo na pewno są drogie więc się przygotuj. :Zakręcony:

Na jednej ze stron piszą, że cytomegalia kosztuje 185zł :Szok: nie widzę cennika z laboratoriów, które są w mnie w mieście, ale rano zadzwonię i zapytam, bo nie wiem ile kasy ze sobą zabrać :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Witam

z pracy nici, byłąm dziś u gina, był przejęty tym co się stało skierowania na badanie zespołu antyfosfolipidowego nie dostane bo ponoć NFZ tego nie refunkuje, mój M. ma rzucić palenie i do androloga, i to badnie mamy zrobić PRYWATNIE koszt ok. 600 zł, to tego mam zrobic cytomegalię i badania genetyczne... mam doła że masakra :white_flag:

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

Jestem i ja ::): Byłam dzisiaj w urzędzie skarbowym zamieść pit i okazało się, że mam źle wypełniony... Jutro muszę jechać jeszcze raz :Szok: w poniedziałek idę robić badania, pewnie wyniki będę po 3 maja.
dbozuta drogie to badania... Co do pracy to szkoda, że nic się nie udało...
mosia jak Twoje samopoczucie? Mam nadzieję, że już lepiej? ::):
żaneta a co Ty tak łikendujesz się u tej koleżanki co? :Posty:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...