Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
marciołka

Odplamiacz

Rekomendowane odpowiedzi

A ja polecam odplamiacz z Biedronki - Oxy. Rewelacja, jest tani i skuteczny. Wywabiłam nim plamy na ciuszkach po innym dziecku, plamy były już kilka razy zapierane i zaprasowywane, ale jak potraktowałam je Oxy (tylko nie kilkanaście minut, a trochę dłużej) to śladu po nich nie ma :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-26026.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-68097.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kiedyś kupiłam odplamiacz Vanish'a, nigdy nie wierzyłam tak na prawdę, że to cokolwiek odplami, co najwyżej kolor na ubraniu. Ale kiedy rozmaśliłam truskawkę na nowej bluzce i bezradna spróbowałam tego odplamiacza.. jakie było moje zdziwienie kiedy plama zniknęła.. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja lata sosowałam Vanish. Taki standard. Ostatnio koleżanka (która lubi bawić sie w bycie konsultantką tej czy innej firmy) poleciła mi takie próbki Amwaya. Moją wiele rodzajów odplamiaczy do różnych plam, to faktycznie "coś innego". Ogólnie mogę polecić na jakieś trudne plamy, ale trzeba mieć znajomych konsultantów tej firmy, taką mają strategię, jak avon ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość carowa

jak dla mnie vanish wciąż pozostaje bezkonkurencyjny a też miałam w niego moment zwątpienia, okazało się jednak że te robione na nasz rynek rzeczywiście bardzo straciły na jakości, nie mam pojęcia z czego to wynika, ale jak się kupi też Niemiec to jak dla mnie lepszego odplamiacza zdecydowanie nie ma, a ten niby szałowy biedronkowy też testowałam, zamawiam sobie w [reklama usunięta] tak jak i całą chemię i bardzo jestem zadowolona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...