Skocz do zawartości
Forum

Parentingowe gadżety


agmi

Rekomendowane odpowiedzi

ja to bym była chętna zakupić jakąś filiżanke z logo coś eleganckiego czym można przyciągnąć uwage innych lub rejestracje podobne do samochodowych tylko że można dopisać imie dziecka i zaczepić do wózka mi się maży taka z Polską flagą. Widziałam coś takiego prz wózku z bliźniakami swietna sprawa i jak wzrok przyciąga :D ale to takie moje gdybanie. Co do branzoletki silikonowej czy smyczy to mnnie to nie przekonuje :/

Odnośnik do komentarza

anna_:)
ja to bym była chętna zakupić jakąś filiżanke z logo coś eleganckiego czym można przyciągnąć uwage innych lub rejestracje podobne do samochodowych tylko że można dopisać imie dziecka i zaczepić do wózka mi się maży taka z Polską flagą. Widziałam coś takiego prz wózku z bliźniakami swietna sprawa i jak wzrok przyciąga :D ale to takie moje gdybanie. Co do branzoletki silikonowej czy smyczy to mnnie to nie przekonuje :/

podejrzewam że filizanka czy tablica rejestracyjna na wozek to sporo by wyszlo!! a poza tym nie kazda forumowiczka ma dziecko jezdzace jeszcze w wózku....
taka tablica niepraktyczna
pomyslmy o tych ktore nawet nie mialby niestety gdzie ich zawiesic!!
a w koncu z filizanką nie bedziesz chodzila na spacer wiec komu ma sie w oczy rzucac??
Tu chodzi o cos małego, skromnego ale pokazujące że parenting to MY!!
To bedą pierwsze gadzety parentingowe wiec nie wymagajmy od razu rzeczy z górnych półek...

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

panna'em
anna_:)
ja to bym była chętna zakupić jakąś filiżanke z logo coś eleganckiego czym można przyciągnąć uwage innych lub rejestracje podobne do samochodowych tylko że można dopisać imie dziecka i zaczepić do wózka mi się maży taka z Polską flagą. Widziałam coś takiego prz wózku z bliźniakami swietna sprawa i jak wzrok przyciąga :D ale to takie moje gdybanie. Co do branzoletki silikonowej czy smyczy to mnnie to nie przekonuje :/

podejrzewam że filizanka czy tablica rejestracyjna na wozek to sporo by wyszlo!! a poza tym nie kazda forumowiczka ma dziecko jezdzace jeszcze w wózku....
taka tablica niepraktyczna
pomyslmy o tych ktore nawet nie mialby niestety gdzie ich zawiesic!!
a w koncu z filizanką nie bedziesz chodzila na spacer wiec komu ma sie w oczy rzucac??
Tu chodzi o cos małego, skromnego ale pokazujące że parenting to MY!!
To bedą pierwsze gadzety parentingowe wiec nie wymagajmy od razu rzeczy z górnych półek...
a ja myślę, że to nie tylko chodzi o "pokazywanie się".
Ja z przyjemnościa bym piła kawę w kubku z logo Parenting ::):

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

agmi
Mam pytanie nie-techniczne ale pomyślałam, że tu zapytam ::):
Zastanawiałam się, czy można tu kupić jakieś gadżety z logiem parentingu? Może coś przeoczyłam ale to rozkojarzenie przez hormony ciążowe :Oczko:
Ostatnio czekając na USG pomyślałam, że np. mała broszka byłaby fajnym znakiem rozpoznawczym dla forumowiczek i pretekstem do rozpoczęcia rozmowy dla tych nieśmiałych ::): A znaczek z wpisanym loginem to już w ogóle czad :smile_jump:
Nie każdy udziela się na forach regionalnych czy podaje swoją miejscowość w Internecie ale takie spotkanie na żywo mogłoby być fajne :) No i ta reklama
:Psoty:
Może taka gumowa opaska na rękę by się sprawdziła? Jest tyyyyyyyyyyyyyyyle możliwości :yuppi:

ale jakby początek wątku sugeruje cosik innego ::):
ale luz ::):
ja mam swoj ulubiony kubek i mimo że jestem uzależniona :lol: od parentingu to nie zamieniłabym go na żaden inny ::):

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

panna'em
anna_:)
ja to bym była chętna zakupić jakąś filiżanke z logo coś eleganckiego czym można przyciągnąć uwage innych lub rejestracje podobne do samochodowych tylko że można dopisać imie dziecka i zaczepić do wózka mi się maży taka z Polską flagą. Widziałam coś takiego prz wózku z bliźniakami swietna sprawa i jak wzrok przyciąga :D ale to takie moje gdybanie. Co do branzoletki silikonowej czy smyczy to mnnie to nie przekonuje :/

podejrzewam że filizanka czy tablica rejestracyjna na wozek to sporo by wyszlo!! a poza tym nie kazda forumowiczka ma dziecko jezdzace jeszcze w wózku....
taka tablica niepraktyczna
pomyslmy o tych ktore nawet nie mialby niestety gdzie ich zawiesic!!
a w koncu z filizanką nie bedziesz chodzila na spacer wiec komu ma sie w oczy rzucac??
Tu chodzi o cos małego, skromnego ale pokazujące że parenting to MY!!
To bedą pierwsze gadzety parentingowe wiec nie wymagajmy od razu rzeczy z górnych półek...

Z tą rejestracja to tylko tak strzeliłam bo chodzi mi po glowie, a co do filiżanki czy kubka to sądze że było by sporo chętnych nawet nie mniej niż na silikonową branzoletke. To kwestia gustu a wiadomo nie każdemu pomysł musi się podobać. Nie sądze też by chodziło wyłącznie o reklame parentingu i pokazywanie że "jestem zarejestrowana na forum!!". Chyba że faktycznie chodzi tu o reklame to można zamówić naklejki na ubrania i na ładnym płaszczyku strzelić napis PARENTING... oczywiście to też żart i nie bombardujcie mnie za to z góry :D Ale jak ktoś lubi to prosze przyjmuje krytyke :D

A tak na serio to jestem za kubkiem :guma_balonowa:

Odnośnik do komentarza

Redakcja
Kochani- zaczniemy od smycz, zobaczymy jak nam wszystkim pójdzie i jak się spodoba, a potem cała reszta, łącznie z koszulkami, kubkami ;)

póki co czekamy na dostawę

udanego dnia i będziemy się odzywać

Ja to prosze o uwzględnienie wysyłek zagranicznych :36_2_25:

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki

dawno nie sledzilam tego wątku, proszę napiszcie mi czy jest jakiś nr konta na kot5ry wpłacamy pieniadze za smyczki, czy za pobraniem i ile za to bedzie ?

:23_30_126:

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

dbozuta
Dziewczynki

dawno nie sledzilam tego wątku, proszę napiszcie mi czy jest jakiś nr konta na kot5ry wpłacamy pieniadze za smyczki, czy za pobraniem i ile za to bedzie ?

:23_30_126:

narazie czekamy poszło zamówienie przez redakcje forum do produkcji, a wszystkiego się dowiemy tutaj :water_fun:

Odnośnik do komentarza

Wczoraj na spacerze przyszedł mi do głowy pomysł, że taka ekologiczna torba na zakupy z logo parentingu byłaby super ::): Nawet bardziej widoczna, niż smycz, a jaka praktyczna :D
Ja się przyzwyczaiłam, że w jednym hipermarkecie dają torebki do woli i wiecznie zapominam zabrać jakiejś swojej jak idę do tego, w którym nie dają i trzeba płacić :Psoty: Parentingowej bym nie zapomniała :D No i w ogóle, kto nie kocha torebek ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zegz24oxr1w7g.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zpbnroeqduluvlv3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/3i498ribvup4dcbw.png

Odnośnik do komentarza

agmi
Wczoraj na spacerze przyszedł mi do głowy pomysł, że taka ekologiczna torba na zakupy z logo parentingu byłaby super ::): Nawet bardziej widoczna, niż smycz, a jaka praktyczna :D
Ja się przyzwyczaiłam, że w jednym hipermarkecie dają torebki do woli i wiecznie zapominam zabrać jakiejś swojej jak idę do tego, w którym nie dają i trzeba płacić :Psoty: Parentingowej bym nie zapomniała :D No i w ogóle, kto nie kocha torebek ;)

super pomysł :Śmiech:

http://davf.daisypath.com/nuLVp1.png http://lb2f.lilypie.com/VHQ3p1.pnghttp://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=86355161396c0f824.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...