Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patusia23

Dzień Dobry

Jak po świętach??????U Nas święta w gronie rodzinnym (przy okazji urodziny T ).Wczoraj cały dzień leniuchowanie i w sumie dziś też T wziął wolne Natala nie idzie do szkoły (mają wolne bo gimnazjaliści piszą testy).Więc i Zu została w domku.

Tak dla przypomnienia

Odnośnik do komentarza

Hej babolki moje kochane, (kopiuje ten sam post na wszystkie moje watki):Kiss of love:
U mnie caly czas brakoczas, M. byl teraz dlugo w domu i przy nim mam zawsze jakos wiecej duzo zajec... nie rozumiem tego bo co dwie glowy to nie jedna (i cztery rece i wogole) a ja wtedy non stop jestem gdzies w biegu
Do kompa zasiadam jedynie poznymi wieczorami (w dzien Julka mi nie daje posiedziec, bo sama chce klikac a ja nie mam sily sie z nia uzerac, wiec nie ma dla nas kompa w ciagu dnia) i na to tez mi brakuje czasu (powinnam juz ogarniac wyprawke, poszperac na allegro a do tej pory mam jedynie maly zapas chusteczek i dwie butelki, no i czesc rzeczy po Julce, a lista czeka ze 30 pozycji jak nic).

Ze zdrowiem sie poprawilo, Julka juz calkiem ok, ja jeszcze troche kataru i troche bolu gardla, koncze antybiotyk i mam nadzieje, ze juz infekcja calkiem sobie pojdzie!

Posiedze jeszcze chwilke i spadam bo jutro mamy z Julka gosci (ona z okazji imienin, ja urodzin) wiec musze ogarnac chate i naszykowac cos slodkiego.

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

witam babeczki :)

u nas ok,Wik śpi jak wstanie idziemy na spacerek i do rodziców na kawkę

ja czuję się dosć dobrze ,krwawienie się nie powtórzyło

martusia tak mi przykro,nawet nie wiem co napisać::(:::(: nie wiem jak to sie stało że wcześniej nie doczytałam,wydaje mi sie że czytam na bieżąco ,kochana sił dużo i mam nadzieje że jak sie wszystko powolutku unormuje to znów pokażesz nam suwaczek
ala to przykre że z takimi ludżmi masz w pracy do czynienie ,3mam kciuki oby do połowy maja w mig ci zleciało!!!
patusia fajniutka foteczka ze Świat ale Ci porosły córeczki :36_3_1:
justynka śliczna Gaja na spacerku:36_3_1:
aniołku superaśny Kacper z koszyczkiem :36_3_1:

kto wie co u inki co u nich ,jak dziewczynki ,dano ich nie było :yes:

k8i kronkiś przesliczne fotki na NK :love::love::love:

święta tak przeleciały ze aż strach ,jakby ich nie było,u nas spokojnie rodzinnie ja tylko śniadanka w domu robiłąm i kolacje a obiadki u rodziców ,popołudniami siostra z mężem u nas na kawce i filmach na dvd

odrosty sobie w końcu zrobiłam,chciałam jeszcze pazurki ale tak zwany kasobrak a szykuje sie remont gościnnego wiec jak co wolę tam dołożyć

czy któraś z Was widziała już "Wyspa tajemnic" ?? ten nowy film co reklamują..ja tak i muszę jeszcze raz bo nie jestem do końca pewna jak mam rozumieć go można chyba na 2 sposoby..film rewelacyjny ..polecam

buziaczki i pozdrowionka :11_6_204:

http://www.suwaczek.pl/cache/d9d1ec63f0.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09zbmhehorvy1y.png

Wiktorku jesteś nasza wielk

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...