Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

witam

widzę tu chorobowo i smutaskowo przez dobijające problemy,mam nadzieje że ten zły czas szybko minie,od jutra zapowiadają ochłodzenie i może śnieg wiec może te białe płatasy poprawią humorki a już na pewno lepsze mrożniejsze powietrze:36_2_40: niż te chlapy ciapy ...

u nas jest ok dobry czas,mój tatko wygrał sprawe o emeryturę i od nowego roku jest jak to sam o sobie mówi "wesoły emeryt" :D będzie miał teraz czas na sowje hobby -malarstwo,wczoraj kupił sobie lunetę i ma zamiar nocami na działce obserwować gwiazdy :angel_star: bardzo mnie to cieszy że się tak układa,jesio se 4 w totka trzasnął :D

u nas odpukać ze zdrówkiem jest ok,nie chorujemy oby tak dalej,w sumie nic dodatkowo nie zażywamy,poza mega ilościami cytrusów i czosnku,soków malinowych ,jeżynowych i miodu
no mogło by być lepiej z apetytem mojego skrzata :sarcastic: ..dzis byłą na mleczkach,kaszkach i misce fryteczek docisł słoikiem truskawek tyle

w zeszłym tyg czwartek małża miał wyjątkowo wolne więc dzień zaczeliśmy śniadankiem w Mc.Donaldzie odebrałam paczke z pracy dla Wika,pozałatwialiśmy sprawy na mieście,pospacerowaliśmy,po targu sklepach zabawkowych i zoologicznych :D było widać jak małemu brakuje taty bo non stop jest ze mną,ale dzień fantastyczny

w piątek małża miała swoje święto bo byłą Barbórka przygotowałam golonko po bawarsku i nie skromnie powiem że palce lizać,przygotowałam 10 kg dla męża taty i brata a pojedliśmy wszyscy tak że bez popołudniowej drzemki sie nie obeszło :yes:

Mikołajki zabraliśmy Wiktorka 1 raz do kina do Multikina na te poranki i jestem dumna bo dziecko wytrzymało 55 min co graniczyło z cudem a jednak :D przywitany na sali przez Mikołaja :mikolaj: odmówił cukierka powiedział "dziękuję mam w domu" :sofunny:

popołudniu wpadła koleżanka przebrana za :mikolaj: ale Wiktorek sie, bał potem z czasem było lepiej ale najbardziej sie ciszył jak żegnał Nikolasa :D ale było fajnie mama z siostrą i szwagrem byli u nas ,koleżanka sie potem przebrała i podrinkowliśmy sobie do nocy

wczoraj byłam sobie z siostrzyczka w Rybniku na zakupach,pokupiłam troche prezentów (mama z teściową dostaną eliksiry na zmarszczki,kremu cuda nie widy,mleczka itp) dokupiłam ozdóbek na święta i mam już postrojone mieszkanko :36_27_1:na ściany Wika w pokoju kolorowsze niż z bajki a dziecko w 7 niebie ,na mieście obiadek z siostrą i klachy czego bardzo mi brak tak sam na sam,pod choinkę kupiłam sobie szlafrok :D i ogólnie kasy udałam mnogo ale dzień fajowy mimo daremnej pogody :yipi:

dziś robiłam pasemka na blond a w sumie wyszłam prawe cała ale bardzo mi się podoba jestem siwa jak gołąbek ( z tym że nie wiem czy mi do świąt nie wypadną):36_2_39: ściełam też bo mi odrosły mam cos ala boba,siostra też robiła u mnie włoski bo nam znajoma za 1 razem machła

jutro wkleje fotoski z kina i mikołaja

pozdrawiam i dużo zdrówka przede wszystkim!!!!:love::love::love:
życzę dobrej nocy i pozdrawiam

http://www.suwaczek.pl/cache/d9d1ec63f0.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09zbmhehorvy1y.png

Wiktorku jesteś nasza wielk

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Dzień Dobry

Zuza w żłobku Natalka zaraz do szkoły T w pracy,ja za niedługo na miasto czas zacząc prezenty na gwiazdkę kupowac.Dobrze że dziś piątak a jutro wolne(wzięłam sobie urlop)

OLI słusznych decyzji i sił dla Was

KATIA fotki widziałam na nk super,super że zakupy udane,żę tato wywalczył emeryturę,że dzień z sister tak fajnie wam upłynął

ANN zdrowia dla Was i sił

MONIK cieszę się że kciuki pomogły,co to za historia z K dobrze że już w domu

KRONKIŚ zdrowia i oby w końcu wyjaśniło się co Ci dolega no i goń depresję

VEANN super że alergia minęła,powodzenia u lekarza a co do badania na toksoplazmoze

Miłego i spokojnego dnia
to każda kobieta w ciąży ma robione to badanie

Odnośnik do komentarza
Gość starletka

Witam

Ja też jakaś zdołowana jestem - niby święta co raz bliżej a ja co raz mniej się z tego cieszę

Oli - niech problemy szybko się rozwiążą

Potrzebującym życzę zdrowia
Zmęczonym - sił
Zagonionym więcej czasu

Miłego dnia ::):

Odnośnik do komentarza

dziendobry

veann fajnie ze julce minela alergia
justys herbatka z pigwa. nie probowalam takiego przysmaku. a jak tam dietka? mnie troche brakuje silnej woli.
olimpijka widze ze nie jestes zadowolona z budzetu
moniq zdroweczka. oby twoje dzieci nie dostaly grypy.

wczoraj bylismy z bartusiem u lekarza i wszystko ok. osluchowo czysto a kaszel od splywajacego kataru. siusiak tez ok.
moze w przyszlym tygodniu bede mogla sie zaszczepic na swinska grype. mimo ze nie jestem w grupie ryzyka to spytalam czy moge dostac bo chce zajsc w ciaze.

zdroweczka dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Kochane jestem zakupy jak najbardziej udane chodź jeszcze nie wszystko ale to już tylko takie drobiazgi
Zaraz do pracy ale jestem padnięta

MARTUSIA dobrze że Bartuś zdrowy goncie katarek

JAGIENKA udanych wypieków

STARLETKO goń te dołki tulam mocno

JUSTYNKA Witaj

Odnośnik do komentarza

witam :)
Patusia w ciazy z Julka nie mialam tego badania :eee: ale niestety mieszkam w dziurze, gdzie cywilizacja widac nie dociera :grrrrrr:

Martusia co do gadania, to moja Julka tez jakas bardzo rozgadana nie jest, owszem zna sporo slow, ale nie laczy ich w zdania. Jej maksymalne zdania skladaja sie z 3 slow np. "jeszcze soczek pjosze" albo "tata obudz sie, wstawaj" ale sie tym zbytnio nie przejmuje bo wychodze z zalozenia, ze kazde dziecko osiaga rozne rzeczy w swoim czasie. Generalnie sie z mala dogaduje, widze, ze mnie rozumie... poza tym ja tez zaczelam podobno pozno gadac wiec czekam cierpliwie.

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

Byłam dzisiaj u lekarza pierwszego kontaktu bo wczoraj i dzisiaj bolalo mnie gardlo i zatoki, poza tym nic, ani temperatury, ani kaszlu, ani kataru. Dał mi antybiotyk Amotaks dis bo powiedzial, ze mam jakis nalot w gardle (gosciu tzn. ten lekarz chyba jest w moim wieku albo moze i mlodszy, ja mam 27lat)... no i jestem w kropce Pojechalam do mojego gina ale juz nie przyjmowal (i ma dzisiaj imieniny wiec pewnie juz baluje, czyli tel. tez odpada). Tesciowa dzwonila na oddzial (pracuje w gin-pol w naszym szpitalu) do poloznych zeby skonsultowac i powiedzialy, zebym na razie stosowala babcine sposoby bez tego antybiotyku, a zaczela go zazywac dopiero gdyby sie pogorszylo... kurde nie lubie takich sytuacji. Poki co napakowalam sie czosnkiem, miodem, chrzanem i poczekam chyba do jutra, zobacze co sie bedzie dzialo...

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

hej laseczki

Chorowitkom(Starletkom, VeAa\nn, rodzince ANi,A Agnieszki, Kronkis,M Justysi)(przepraszam jesli kogos pominelam) zycze kupe zdrowia.U nas na szczescie narazie zdrowe, mimo ze mamy staly kontakt z innymi dzicaiakami(nie do konca zdrowymi).Dzis na przyklad mialam domowe przedszkole, poxa moimi dziewczynkami mialam jeszcze corke sasiadki(bo ta byla z mala Julka u lekarza) i syna drugiej(ktora jest w ciazy, a ze ma juz 2 chlopakow to nie ciagnie tego mlodszego ze soba idac po starszego do przedszkola)....ja tam lubie ruch w domu, tym bardziej jesli dzieciaki lubia u nas przebywac a mamy je zostawiac:)choc nie powiem jak nagle 4 czy 5 cos chce to jest wyzwanie by kazdemu dogodzic:)

Moniq-ja to sie dziwie wogole ze Twoj K ma takiego pecha do tych policjantow:36_19_2: bo On z wygladu na takiego spokojnego wyglada, dobrze ze mas zjuz go w domku
Patusia-jja tez wlansie zabieram za prezenty gwiazdkowe, gdybym miala wiecej czasu to uwielbiam to robic a tak-musze przetrzasnac allegro bo za wiele sklepow z dziewczynkami nie odwiedzimy by ich nie ciagnac za soba-na domiar tego moi rodzice porowadzacy swoj interes przed swietami tez mega zajeci wiec nie chce im w tym okresie dokladac roli opiekunki
Oli-pogon smutki, bo powodow do radosci kupa z taką mała Olisia:)
Katia-oj wiem o czym piszesz mowiac ze Wikowi brakuje taty po tym jak ma go czesciej w domu...K w listopadzie pracowal tylko 12 i tez zauwaylam po tym okresie ze Mai brakuje na codzien taty-K sporo pracuje-wraca jak dziewczynki juz spia, wiec takie chwile kiedy K ma wolne sa naprawde bezcenne
Agnieszko-oby zabki sie szybko przebily, u nas jednego poranka zauwazylam naraz przebite gorne jedynki i gorne dwojki-4 naraz
Patusia-Justys-dzieki za glosiki:11_6_204::36_1_67:jednak moj apel chyba juz odwolany bo jak zobaczylam ile punktow w rankingu ma pierwsza fotka to chyba nie mamy szans nadrobic i bawic sie w to bo za pozno fotka dodana-w kazdym razie dziekuje
ide ogarnac lazienke bo scielo mnie z dziwczynkami o 19(po tym pracowitym dniu) i dopiero wstalam

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

JA NIE WIEM SKĄD W CZŁOWIEKU TAKA GŁUPAWKA - że chce mieć na święta porządek

witam mamuśki

A na koniec roku pozamykane sprawy - bo tym głupawkowym sposobem nie mogę wyjść z remontów a padam już na twarz i nie mam na nic siły i czasu - teraz mam łazienkę na głowie - cały tydzień rozgardiasz niesamowity - niby tylko malowanie ale przez chorobę młodego przeciągnęło się to strasznie - no ale dzisiaj wieczorkiem zamiast szorować płytki to byłam na szybkich zakupach łazienkowych (nowe chodniczki, zasłona, roleta) a po powrocie już nie miałm siły na nic więc nie wiem jak sie jutro ztym wyrobie..... zwłaszcza że na 15 udeżamy na 60 urodziny ciotki mojego M. do restauracji - i jak się dzisiaj okazało połowa rodziny kupiła jej kosmetyki dove w różnych zestawach - ale się jutro pośmiejemy :)
ok uciekam do wyrka bo ostatnie szalone noce dają się we znaki
papa
zdrówka wszystkim potrzebującym

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73mq7jshre.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44j4vsm7c39.png

http://www.suwaczki.com/tickers/oxp71zajtmx0mb6v.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...