Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka31

witam

Starletka-zdrowia!!!!!!!!!

Justys- Gajeczka przecudowna!!!!!

u mnie Pierozek zaczal pokaslywac wiec poforma zapisze go d pediatry, pewnie termin za pare dni dostane wiec bede miala jasnosc,
Ala rozrabia wiec pewnie za chwile na spacer trzeba isc coby sie gad wyszalal

spokojnego dnia

Odnośnik do komentarza

Wszystko zrobione czas na :kawa::kawa::kawa:z wami i chwilkę relaksu przed pracą
Veann no wróżba czytelna :sofunny::sofunny:mam nadzieje że sie sprawdzi
Marta dobrze że z Bartusiem lepiej
Ann ja nie lubię wstawać zbyt późno bo plan dnia leży w gruzach ale ty jak najbardziej możesz
kartki super ja planuje na sobotę ( bo mam zajęcia) zajęcia plastyczne dla taty i Gajki robienie ozdób na choinkę z papieru łańcuch a z masy solnej ozdoby na choinkę
Olimpia juz z mężem mam nadzieje
a w środę biorę dzień wolny na dziecko zdrowe bo jeszcze został a nie chce aby przepadł

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza

Hey Kochane

Ja już po pracy,za chwilkę ogarnę co nie co pomogę Natalce w lekcjach,T do wieczora w pracy

JUSTYŚ fajnie tak zaspac,miłego dnia w pracy

ANN fajne kartki świąteczne

STARLETKO zdrówka dla Natalki,daj znac co i jak po lekarzu

ZA ZDRÓWKO DLA WSZYSTKICH POTRZEBUJĄCYCH

Odnośnik do komentarza

po lekarzu - jakiś wirus znów
i tak wpierw leczymy brzuszek (zagazowany, Nati się skarżyła, że ją boli do tego wrednie zielone kupy, brak apetytu i wymioty ale to ostatnie raczej spowodowane spływającą wydzieliną z dróg oddechowych) a potem zajmiemy się tym przewlekłym kaszlem

Żeby mi nie było za wesoło to ciocia Bartka bardzo fajna kobietka ma nowotwora ::(: na styczeń ma zaplanowano operację

Moniq - nie znam się na przepuklinach - ale mam nadzieję, że jej nie masz
Ann śliczne dzieciaczki

Odnośnik do komentarza

STARLETKO zdrówka dla Nati i niech już te choroby pójdą precz,bardzo mi przykro z powodu Bartka cioci

MONIK mój brat miał jako dziecko 2 razy przepukline no i Moja Natalka miała,mam nadzieje że u Ciebie to tylko podejrzenie i lekarz wykluczył

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Moniq- Pierozek pewnie lapie jakies dranstwo od A, ale na razie leciutki katar ma,
zreszta A bierze 2 antybiotyk i nic nie idzie ku lepszemu, jutro na wymaz z gardla idzie,

Ann- zdjecia super, podziwiam ten talent plastyczny u Uli i Szymka,

Odnośnik do komentarza

dobrywieczor
widze ze znowu chorobska sie czepiaja wiec wszystkim zycze ZDROWKA
Agus dzieki za spotkanko mam nadzieje ze moze przed swietami uda nam sie jeszcze raz spotkac
Starlatka niestety u nas tez ten miesiac dal nam w kosc za caly rok urzad skarbowy upomnial sie o nas...i nie tylko wiec najblizsze miesiace beda ciezkie najwazniejsze zeby zdrowie bylo
Ann super Uliska i Szymi my juz odzoby z soli i lancuch zrobiony a i kartki dla babc tez a w kalendarzu znajdzie sie miejsce na spotkanie z nami?
Moniq mam nadzieje ze to nie przepuklina trzymam kciuki
tyle pamietam.. Wera spi Mlody cos tam gada obok mnie M na treningu a ja leniuchuje
i zbieram mysli do kupy bo za duzo sie dzialo ostatnio
ja robie badania bo cos ze mna kiepsko niestety kregoslup mi siada zobaczymy co mi wyszlo w badaniach i rentgenie a do tego dzisiaj boli mnie jajnik ale tak ze nie moge chodzic, Wera ciagle chodzi i mowi ze ja boli oko, brzuch, palec itd niewiemy co z tym zrobic... M narzeka ze go ciagle zoladek boli a badan nie chce zrobic ech facet... a do tego tyle kasy w plecy...oby do nowego roku moze bedzie laskawszy..

http://ticker.7910.org/an1cA6C0g410010Mzg3bGR8NjcyOTE1MGRhfE5hc3phIGPzcmNpYSBtYQ.gif
http://ticker.7910.org/as1cF1_0g410010NTFqfDAwMDE1OWR8TmFzeiBzeW5layBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Dzien dobry

Ann-zrobione :) a kartke poprosze od Waszych urwisow :).....z gory dziekuje :)

PAtusiu-dzien dobry

Zdrowka potrzebujacym i sil rowniez zycze...ja do pracy na jakies 16h i mam nadzieje ze to ostatnie 16h pracy w tym roku - w sensie ze jednego dnia wrrrrrrrrrrrrr

Olimpia wniebowzieta ze Tatusiek wrocil-zagadac go chce na smierc/...

spokojnego dnia

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witam sie i ja

Nefretete- rowniez dziekuje, dzieciaczki cudowne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a moja wlasnie morduje brata, wrrrrr

Olimpia- bardzo sie ciesze ze juz w komplecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

buziacki i spokojnego dnia,
P.S. nas juz wszystkich cos lapie, buuuuuuuuuuuuuuuuuu

Odnośnik do komentarza
Gość starletka

Dzień dobry

Olimpijka cieszę się, że już jesteście w komplecie ::):::):
Agnieszka zdrowia Wam życzę - i sił

złapał mnie jakiś potworny ból brzucha ::(: boli jak chodzę - najlepsza pozycja to leżąca (a na to sobie pozwolić nie mogę)

dobra nie marudzę

Miłego dnia życzę :Całus:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...