Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

patusia23

misimip 20 razy łoooooooo matko


to już sukces, bo wcześniej było jeszcze gorzej.... trzymajcie tylko kciuki, by moja najmłodsza wytrzymała w zdrowiu. Izolacja się udała. Mała tęskniła okropnie, tym bardziej słysząc za ścianą starszaki. Ale zajmowaliśmy ją czym się tylko dało.
Dziś trzeci dzień antybiotyku, więc myślę, ze dziś już mogą się spotkać.
Trudność mam taką, ze mój mąż ma próby do koncertu w Teatrze Wielkim. Dowództwo ma parcie na próby, więc wraca mąż po 20.00
Ciężki czas nastał...szczególnie jak nie ma nikogo z rodziny do pomocy....a my tu sami w tym mieście.

Odnośnik do komentarza

witam wieczorkiem
u nas powolutku mlody wczoraj mial szczepienie wazy 4520 wiec przytyl ponad kg, wszystko jest ok chociaz lekarka dala skierowanie do neurologa bo wydaje jej sie ze m napiecie barkowe, a mi sie wydaje ze mlody byl strasznie glodny i zeztresowany i dlatego barki bral do gory ale pojdziemy, Wera tez odpukac ok teraz bawi sie z dziadkiem
misimip witam Cie !! super rodzinka , a moge zapytac z ktorej czesci wawy jestes?
Patusia super fryzaurka bardzo ladnie wygladasz a sąsiadka ..bez komentarza u nas tez cyrki z sasiadem ktorego uwazalam za super faceta ma u nas na pietrze firme a przeprowadzil sie do domku, M wychodzi na fajka razem z sasiadem z na przeciwka i wczoraj tamten zobaczyl jak sasiad wyrzucil nam a krzeslo wszystkie pety i uciekl...M poszedl i mu zrobil niezla awanture a dzisiaj wisza kartki na klatce od administracji ze bedzie mandat za palenie
ech ide mlody placze

http://ticker.7910.org/an1cA6C0g410010Mzg3bGR8NjcyOTE1MGRhfE5hc3phIGPzcmNpYSBtYQ.gif
http://ticker.7910.org/as1cF1_0g410010NTFqfDAwMDE1OWR8TmFzeiBzeW5layBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

patusia23
misimip
Mało wspólnych bo statywu nie mamy, tylko z krzesła (jak to wyżej)

Co do sąsiadku:lup: brak słów

a mogłabyś wrzucić to zdjęcie w powiększeniu
pewnie tak, ale muszę najpierw znaleźć. W komputerze nie mam, tylko na którymś dysku. Robię mnóstwo zdjęć i nie mieszczą mi się na dysku a to było robione w czasie chrztu Julci (ok.2 lata temu)

Odnośnik do komentarza

Patusia znam ja takie sąsiadki moja mi powiedziała, że musiała sobie kupić cytuje "zatyczki do uszu bo się nie da wytrzymać"
niestety przygaduje mi za każdym razem jak ją tylko spotkam - tylko, że ja już przestałam się przejmować :Śmiech:

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Inka- u mnie bylo to samo, ja kupowalam kaszke nestle w kartoniku, taka co nie musisz podgrzewac, wlewasz do butli i wsio ok, na tym jechala do roku a pozniej zasmakowalo jej mleko mod tez neste po 1 roku o smaku waniliowym badz z miodem, takie w niebieskich kartonach sypkie, do kupienia wszedzie, my je w realu kupujemy

Nefretete- u nas jeszcze maly katar u Pierozka, wiec boje sie do Ciebie jechac w piatek co by Wiktor nie zlapal czegos, ale w niedziele dam znac i jakos sie umowimy na przyszly tydzien,
buziaki dla WW!!!!!!!!!!!!

Misimip-przepiekna rodzinka!!!!!!!!!!!!!!i wciaz zdrowka zycze!!!!!!

buziaczki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...