Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Agnieszka31
Olimpia- a jak nowa opikunka????

ciezko cokolwiek powiedziec-dzieki ze pytasz...poki co dzien jeden 13h wspolny przyzyty wiec zle nie jest...ale to sie okaze-czas pokaze.....ja mam pare obaw ale mam nadzieje ze sie rozwieja.........

dobranoc....

Odnośnik do komentarza

witam pozna pora

chyba nie przywitalam tutaj nowej mamy :) zatem witam
co do diety, na deser zjadlam sobie beze :) ale malutka :lol: trudno

troce smutnawo, moja MArta miala moze do nas przyjechac na swieta (tzn miedzy swietami) i plan wzial i poszedl w pole... nie przyjedzie :( trudno

zycze spokoju w sercach dla wszystkich bo widze ze rozterki, smutki czy niepokoje pod wieloma dachami....

a mam pytanie z gatunku "opinia publiczna"
kto lubi Anie Dabrowska? wlasnie uslyszalam jedna piosenke i mam ochote posluchac wiece, tylko czy warto?

zmykam, spokojnej nocy wszystkim
u nas jeden spi, drugi rowniez ale u babci, bo ja jutro zasuwam do pracy, lekka zmiana planow, babcia wziela Natanka. pa

Odnośnik do komentarza

hejka

dziekuje za podpowiedzi w sprawie odstawienia....problem u mnie z tym ze Mila juz 4 mleka modyfikowane pogonila-zlosci sie i bije rekami w butle....w ciagu dnia juz nie ma tak duzo tego karmenia bo ma kaszke 2 x , obiadek, deserek...jakies zapychacze typy biszkopt, banan...etc no i teraz wprowadze jej nabial jakis...ale nocki sa fatalne bo potrafi sie budzic co 3 h...

k8-milo Cie podczytac, kciuki za koleznke oczywiscie trzymamy,
Justys-spokojnego dnia jutro,czy ja tez moge prosic przepis na ciasto do pizzy....jakos do pizzy nie mam reki-albo mam zle przepisy b zwykle wychodzi mi twardawe
Starletko-zdrowka
Agnieszko-podbilas moze juz te buciki Ali??wybieram sie do ortopedy i chcialam go o to vzapytac-jesli chodzi o MajAe bo tez jej kolana uciekaja do srodka-moglabys mi jeszcze raz wytlumaczyc jak to ma wygladac...z gory dziekuje
Oli-trzymaj sie dzielna babeczko
Moniq-ja nie pomoge-nie znam dobrze jej plyty-glownie znane hiciory-a te owszem podobały mi sie

A my dzis kolejny dzien na obrotach, ale sa efekty-kuchnia pomalowana, i po wizycie znajomych z Wawy...tyle ze wypompowani...nowlasnie-czas spac..
:36_27_3:

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

dziendoberek

u nas fatalna pogoda, wieje, pada, zimno.....
ja jak zwykle w pracy...

justys jak dietka? mi jakos ciezko wytrzymac i podjadam... najgorzej jest wieczorami. w ciagu dnia jest ok ale wieczorem cos mnie ciagnie do lodowki...

wczoraj wieczorem pofarbowalam sobie wlosy farba z pudelka i mam zolte wlosy :Szok: masakra!!! a mial wyjsc ladny, naturalny blond

Odnośnik do komentarza

hello:)
dzieciaki spacyfikowane w jednym wyrku,więc nikt mi laptopa nie wyrwie;)
ja też uważam,że dziś będzie DOBRY DZIEŃ :) tego życzę nam WSzystkim:)

inuś- hmm to nie ciekawie z tym mlekiem,ale pamiętam,że patula też przez tydzień wogóle nie chciała załapać butli...a może butelka jej nie odpowiada?próbowałaś zmienić? chciałabym Wam pomóc,ale chyba nic ciekawego nie wymyśliłam:36_2_20: fajnie,że kuchnia już odmalowana:) trzymajcie siędzielnie w natłoku obowiązków.
misimip- ehh, powiadasz tylko 20 razy wstawałaś dziś w nocy?:o_no:współczuję!oby szło już tylko ku lepszemu:mylove:
moniq- to wielka szkoda,że Marta nie przyjedzie do Was :( mam nadzieję,że nic poważnego się nie stało? co do Dąbrowskiej- myślę,że całkiem fajne ma te swoje kawałki. słyszałam kilka i przypadły mi do gustu. ona chyba 2 płyty wydała? zawsze warto posłuchać czegoś nowego ;)
patusia- jak Zuzia się ma?już dobrze? a ja włosy? pokażesz fotę?
martusia- no niestety z farabmi z pudełka (a szczególnie tymi blond) tak jest,że musisz przyjąć margines tolerancji na to, co powstanie na głowie.
olimpia- mam nadzieję,że kłopoty szybko miną i,że obawy co do opiekunki zostaną rozwiane. można jakoś Ci pomóc w tych kłopotach? chociaż wirtualnie?

idę położyć moje maluchy,bo widzę,że jedno senne a drugie marudę wlączyło:o_no:

buziaki for all

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

Witam kochane
jagienka33AR mówisz w Małopolsce skąd dokładnie jesteś jeśli można spytać
Marta ja nie podjadam wzięłam sie ostro za dietę dziś robię sobie na obiad kurczaka gotowanego stałe lodową z papryka pomidorami w sosie ziołowym ( am nockę muszę troszkę bardziej podjeść ) a na przegryzki w razie wilczego apetytu po pierwsze szklanka wody a jak nie pomoże to jabłko albo kalafiora na śniadanie zjadła 3 kromeczki ciemnego chleba z pomidorem i cebulką zero słodyczy i napojów gazowanych, cukier do slodzenia ograniczony do minimum
katia patusia misimip starletka witajcie
:kawa::kawa::kawa:dla wszystkich

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza

martusia
a my juz w domu. zadzwonili ze zlobka ze mam odebrac bartka bo zle sie czul. jak poszlam tam to biedactwo siedzial u pani na kolanach, caly rozpalony... poszlismy do lekarza, osluchowo czysto, uszy, gardlo ok, serce ok. czyli jakis wirus. teraz juz w domku i bartek spi .
oby to nie bylo nic powaznego

zdrowia życzę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...