Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatm i ja
Alu-boska masz coreczke a i z nzyczzkami sobie siwetnie poradzilas...
Ann-super ze juz na miejscu
JA siedze i odwoluje jutrzejszych pacjentow.....popelnil samobojstwo maz, zony siostry mojego dentysty...ahhh dluga historia...
wszyscy jada do szpitala w dublinie a ja siedze i dzwonie do pacjentow dzisiejsszych i jutrzejszych....
przykre.....
spokojnego dnia

Odnośnik do komentarza

Witajcie
PAtusia-przyjmijcie moje kondolencje
Ann- 101lat-gratulacje!!! udanego pobytu w zamosciu
Justynka-z kawki kozystam.....juz posprzatane i ugotowane??? rany jak Ty to robisz??
Moniq jak tam przygotowania do jutrzejszych urodzin???
JA w pracy :( otworzylam gabinet zeby chociaz tel odbierac i informowac ludzi czemu dzisiaj nie czynne :( ahhhhh

udanego poranka

Odnośnik do komentarza

witam :)

patusia, bardzo mi przykro....
oli, u Was tez smutne wiesci, kondolencje i sil dla Ciebie !!
ann, Zamosc jest piekny!! a wiek, 101 lat, to takie rzadkie!

justyna, ja dom ogarnelam ale z kuchnia w polu jestem
robie wlasnie torta na jutro, kameralnie tylko na podwieczorek i na kawe... wieksza impreza z przyjaciolmi za tydzien (wspolne urodziny z psiapsiola robimy, ona z 1go i nie mogla zrobic wczesniej wiec razem)

pogoda piekna, -2 rano ale DR; sloneczko swieci, milego week endu!!

Odnośnik do komentarza

Hej Kochane!!

Długo mnie nie bylo i widze, ze życie nadal słodko-gorzkie :ehhhhhh:

Mam jednak nadzieje, że jakies jasne chmury sie nareszcie nad nami wszystkimi pokazą!!!

Zanim jednak zaczne od tego co u nas to:

WIELKIE, PRZEOGROMNE, PRZEGORĄCE GRATULACJE DLA NEFRE!!!!!!! WITAJ KOCHANY WIKTORKU NA ŚWIECIE!!!! :36_7_8: :in_love: i najmocniej przepraszam, że skladam gratulacje jako ostatnia :le:

U nas po bilansie: 13.200 wagi, 96 cm wzrostu, lekko atopowa skorka (tylko nawilzanie), motoryka, rozwój super....Jak tylko zaczął mówic to pani doktor pół przychodni wezwała zachwycona, bo nikt by jej nie uwierzyl - pekam z dumy jak Pajączek mowi :36_7_8: Aktualnie niestety mamy spory kaszelek, ale co tam....nic nowego :16_12_9:

Najwazniejsze, ze w listopadzie sie przeprowadzamy - do domu mojej mamy. Mój brat bierze nasze mieszkanie a my wielki kredyt i bierzemy sie za remont. Pewnie jeszcze kiedys pozaluje tych slow, ale sie doczekac nie moge!!! mamy plan na nowa kuchnie, lazienki, ogrod...wszystko chcemy przerezac po swojemu. Nie mam pojecia jak ja ogarne ponad 200mkw :uff2: No nic...trzymac kciuki :glass: Formalnie od czwartku jestem juz wlasciecielka, a faktycznie pewnie za jakis miesiac.

Poza tym praca, praca i jeszcze raz praca. Mialam niestety spory zakret, ktory kosztowal mnie wielka depresje, ale staram sie pomalu wychodzic z tego. Czasy ciezkie a za bledy sie slono placi. Od stycznia bede juz oficjalnie aplikantka notarialna - narazie czekamy az ministerstwo ochlonie po aferach :ble:

Przepraszam, ze nie odpisuje kazdej z osobna, ale nie ogarniam niestety tyle naklepalyscie :big_whoo:

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

monikouette
DZIEKUJE !!! czy Ty wiesz, Aniu ze ten bukiet to dokladnie taki jak kocham?? te trawska, te czerwonawe kulki, pomarancz, to sa zawsze te elementy, ktore kupuje robiac wlasne bukiety!!!!!

uff, intuicja mi mówiła że coś w nim jest takiego Twojego, dobrej nocy (ja padam bo spałam mało, wszyscy dawno śpią, ja miałam troszkę jeszcze pracy i już mnie oczy pieką od dłubania przy lapku)

Odnośnik do komentarza

Ann
monikouette
DZIEKUJE !!! czy Ty wiesz, Aniu ze ten bukiet to dokladnie taki jak kocham?? te trawska, te czerwonawe kulki, pomarancz, to sa zawsze te elementy, ktore kupuje robiac wlasne bukiety!!!!!

uff, intuicja mi mówiła że coś w nim jest takiego Twojego, dobrej nocy (ja padam bo spałam mało, wszyscy dawno śpią, ja miałam troszkę jeszcze pracy i już mnie oczy pieką od dłubania przy lapku)

spij dobrze! i spokojnie, stolica nadal cala, nie ma problemu :)
ja tez ide w strone lozka moja nowozakupiona ksiazka ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...