Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich....mam nadzieję, że mnie jeszcze pamietacie :15_9_25:

NA DZIEŃ DOBRY JEDNAK - NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA DLA NASZYCH DWULATECZKÓW!!!!!!! ŚCISKAM Z CAŁEJ MOJEJ MOCY, ŻEBY WAM OPATRZNOŚĆ SPRZYJAŁA NA KOLEJNYCH 100 LATEK!!! :big_whoo::big_whoo:

Nie nadażam zdecydowanie za Wami, ale takie zycie. 19 wrzesnia mam egzamin, wiec generalnie praca i nauka na topie.

Nie pisalam tez wczesniej, bo szczerze mowiac nie wiedzialam jak i co.... Dzisiaj skonczyl sie (mam nadzieje, ze bezpowrotnie) najwiekszy jak dotad koszmar jaki przezylam - Kajtuś miał podejrzenie białaczki. Jestem teraz w domu po kilku godzinach na oddziale onkologii dziecięcej Akademii Medycznej w Gdańsku - koło mnie leży dowod na to, że synek jest zdrowy. Nie muszę Wam chyba pisać jak się czułam. Zaczęło się kilka tygodni temu od tego, że Pajączek zaczął utykać na nożkę - pediatra ortopeda skierował nas na badania krwi pod kątem zakażenia paciorkowcem i innymi infekcjami. Badania nic nie wykazały. Po kilku dniach dostał jednak jakiejś infekcji połączonej z płaczem podczas siusiania. Nasz lekarz pediatra (ordynator oddziału onkologii dziecięcej) zaniepokojony utykaniem skierował nas na kolejne badania. Te wykazały drastyczny spadek płytek krwi - Kajtek miał poważne objawy leukemii i hemofilii. Pediatra skierował nas na USG jamy brzusznej celem wykluczenia powiekszonej śledziony. Kazał nam także przyjechać dzisiaj na jego oddział dzienny zeby pobrac krew - jesli wyniki bylyby nadal zle nastpenym krokiem bylaby biopsja szpiku. We wtorek w pracy dostałam jakiegos atatku paniki i zostałam zwolniona do domu, bo o malo sama wyladowalabym na OIOMie. Na USG wyszlo, ze sledziona jest OK, ale lekko powiekszona watroba - co moglo byc efektem podawania lekarstw. Dzisiaj....po 6 godzinach na oddziale - hektolitrach krwi, nadszarpnietym nerwom wiem, ze mam zdrowe dziecko. Jestem oficjalnie chyba najszczesliwsza osoba na swiecie!!! kajtek mial wszytskie objawy: infekcje, nocne pocenie, slaba morfologia, dodatkowe dolegliwosci (utykanie), wiec zylam ledwo tlącą się nadzieją, że jest zdrowy. Poza tym ja jestem obciązona białaczka a jako dziecko zmarl kuzyn mojego meza.....Wyobrazacie sobie pewnie co sie dzialo.

Poza tym u nas tez oczywiscie sukcesy - pelne zdania, nocnik przyjacielem i takie tam :36_7_8:

Przepraszam, ze tak wpadlam i wypadlam i to z takim elaboratem, ale musialam sie podzielic.

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

witam serdecznie i witam tez moja ukochana zgube, mada!!! zlotko!! jak sie cesze ze Cie czytam!! domyslam sie ze przeszliscie koszmar ale jak dobrze ze juz wszystko wykluczone!! clauje mocna Wasza trojeczke!!!!!! i zagladaj, nawet jesli sie nie wdrozysz to nastukaj chocby slowko co i jak??!!!

u nas dzis wykrylam LD piatke, nawenie wiem skad sie wziela :

a teraz ide myc zamrazarke :lup:

Odnośnik do komentarza

monikouette
witam serdecznie i witam tez moja ukochana zgube, mada!!! zlotko!! jak sie cesze ze Cie czytam!! domyslam sie ze przeszliscie koszmar ale jak dobrze ze juz wszystko wykluczone!! clauje mocna Wasza trojeczke!!!!!! i zagladaj, nawet jesli sie nie wdrozysz to nastukaj chocby slowko co i jak??!!!

u nas dzis wykrylam LD piatke, nawenie wiem skad sie wziela :

a teraz ide myc zamrazarke :lup:

Moni Kochana!! serce rosnie jak czytam takie powitanie :big_whoo: Gratki zabkowe - u nas poki co cisza z piatkami, ale pewnie nie na dlugo :glass:

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

Już jestem,ale muszę zaraz iśc na pocztę i co nieco kupic

STARLETKO zdrówka

MADA Kochana mogę tylko wyobrazic sobie co przeżyliście całuję Was mocno

ANULKA Natalka tak miała przy ząbkowaniu u Zuzy to inaczej

JUSTYNKA sił na czas 2 zmian

MARTUSIA zdrówka

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witam sie i ja

po pierwsze wielkie gratki dla naszych jubilatow, NOASIA< WERONICZKI< MICHASIA< ZUZANKI!!!!!!!!!!!!!!!
duza spozniona buzia!!!

Mada- ja chyba Cie myslami sciagnelam, hihihiihi, dzis a wymyslil wyjazd nad morze i jakos z automatu pomyslalam o Tobie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bardzo sie ciesze ze koszmar minal, nawet nie staram sobie wyobrazic co czulas, i szczerze mowiac nie chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ciesze sie ze jestescie zdrowi i mam nadzieje ze bedzie tylko lepiej,
spokojnej nauki!!!!!!!!!!

my po obiedzie w Zielnik Cafe, tak przy okazji podjechania po jedzenie dla zwierzkow, hihihi,
Ala troche pobiegala na placu zabaw ale bardziej ja ciagnelo do mniam mniam,

uciekam, dzieiaki wolaja, jedno ze jest glodne a drugie ze ma dosc siedzenia w lezaczku,

buziaki dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Ann- pewnie zajeta jestes ze hohoho, urodziny Szymuli, zalegle sprawy i bierzace wiec nawet nie smialam mowic ze jestesmy obok,
jak bedziecie dysponowac chilka do dajcie znac a przyjedziemy pobiegac po parku,
biedny Szumula, choc jak Go znam to penie nie widac nic po Nim,
buziaki dla Niego i Uli!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

witajcie dziewczynki:)
patusiu, zgadlas udalo sie:), dostalam pracke w przedszkolu:) mam nadzieje,ze sie sprawdze jako pedagog hihihi
madus witaj kochana,bardzo sie ciesze,ze Kajtus zdrowy!!!! a jak Tobie idzie w pracy??? zadowolona?
k8i kochana fajnie,ze masz dzieciaczka do opieki dodatkowo, w jakim jest wieku???
napewno dasz sobhie super rade!
starletko u nas wirus juz poszedl w sina dal (pyzula tez sie zarazila :)) , za to meczy nas strasznie jakies przeziebienie:( zdrowka dla was! no i przy okazje sie pochwale ,ze spedzilismy milutki weekend ze Starletkami w Pieninach:) dziekujemy kochani!
milego wieczorku, mykam do lozka;)
inka piekna z Ciebie kobieta!!!
justys jak Gaja? spokojniejsza? sciskam:)

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c20mm3qjwdkik.png

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r7qog6xz9.png

Odnośnik do komentarza

witam wieczorem

skonczylismy dwugodzinna partie monopoly, chyba ze 20lat w to nie gralam!!
a kregoslup wrzeszczy bo go boli.. wiec ide sie polozyc

kronkis, kochana, gratulacje!!! bedziesz na pewno super sie realizowac w tej pracy!! tak czuje! fota piekna

ann, sliczna fotka maluchow, ja tez kocham gory ale niestety w okolicach nie mam nic na ksztalt Tatr... :( zadowalam sie rownina!!

reszte pozdrawiam cieplutko, buziaki!! i dobrej nocy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...