Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Agnieszka-u nas niestety tez Milenka sobie nie szczędzi mleka w nocy-co 2 -3 h budzi mnie:/.....chyba wyspimy sie za jakies pół roku(przy dobrych wiatrach)...co gorsze akurat Kawe Mila niebardzo toleruje wiec i ta przyjemnosc mnie omija:)
Martusia-odsun kochana te pesymistyczne mysle o s grypie....to pewnie zwykle przeziębienie-duzooo zdówka
Justys-ale szczesciara z Ciebie ze Gajka jeszcze spi...choc dzis to akurat nie mam co narzekac bo mama wziela mi dziewczyny na spacer

zmykam cos podrobic w domu

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

Hej, wczorajszy dzień na szczęście okazał się nie taki zły jak się zapowiadał w pracy :)
Inka, w 100% zgadzam się z dziewczynami, cudowne zdjęcia. Ślicznie wyglądacie. Jak ty to robisz :):):)
Justyś, Aga, i ja do kawki się przyłączę,
Martusia, oby to nie było nic poważnego. Zdrówka życzę!

Ja jeszcze w pracy, a później zaczynamy świętować jutrzejsze urodziny Zuzanki, Już dziadkowie przyjechali, jutro przyjdą drudzy, i ciotka przyjedzie i prababcia jest akurat w Polsce więc też przyjdzie :)
a w niedzielę w planach bawialnia z zaprzyjaźnioną rodzinką :)

Buziaczki!

http://www.suwaczek.pl/cache/62866aa74e.png

http://www.suwaczek.pl/cache/726b9ca3f8.png

Odnośnik do komentarza

kuku :)

anulka, co do zakupow ksiazkowych, kupilam zone dyplomaty, ale jeszcze nie mam czasu sie w nia zaglebic :) i Zafona tez kupilam i Cien wiatru i Gre aniola, jak znajde dluzsza chwile to sie za to zabioe

u nas troche chlodniej, Noas dzi bez pieluchy, porazka totalna, jemu po prostu wisi ze jest przemoczony, trzy razy sie zesikal i zero reakcji poza ta ze chodzil jak Robocop :sofunny: ale potem prawie na sile psadzilam go na nocnik i zrobil kupe, stwierdzilam ze jego to przeraza!! jak ja zobaczyl w nocniku to spanikolal ale Natanek przyniosl drugi nocnik i usiadl przy nim i sie uspokoilo. W nagrode dostal cukierka, ja to moge nawet za kazde sikanie dawac mu cukierka, byleby zaczal :lup: co mi tam dwa draze smietankowe :lol:

wczoraj wieczorem pojechalismy do tesciow, wrocilismy o polnocy, z zapasami, jakies 6kg pomidorow, 10 cukinii, ogorki, cebule, papryki i melony, chyba bede musiala zrobic leczo :) dobrze sie sklada bo je uwielbiam, wegetarianskie czyli Ratatouille :)

martusia, zdrowia zycze!!

cale przedpoludnie spedzilam w ogrodzie wyciajac chwasty i uschniete na pieprz kwiatki i roslinki, juz wszystko wyglada lepiej. Dzieci poszly na drzemke wiec ja cichaczem lece do mojej pracowni, jak nalog to nalog do tego mam dwa zalegle scrapy do zrobienia

a propos,katiaboss, kochanie, niczym sie nie martw, jak znajdziesz chwilke to sie tym zajmiesz, mnie akurat sie nie pali :lol:

Odnośnik do komentarza

monikouette
aha, bo zapomnialam, k8i:

co do antyram, w sprzedazy z tego co wiem sa 30x30 ale gdzie...
na allegro znalazlam tyle, niestety nic w Warszawie
https://ssl.allegro.pl/search.php?string=antyrama+30x30&from_showcat=1&category=28142&country=1
ale ramka za grosze a przesylka droga...
moze ktos kto taka juz zakupil pomoze informacja gdzie i jak??
Monia jak znajdę to kupię i Ci wyślę

Odnośnik do komentarza

:36_1_21:hej hej!
tak jak obiecałam wieczorny piątek jest only mine:)
mężulo na kawalerskim,wiec nie licze,ze wróci przed rankiem ;)

bardzo dziękuję za życzenia zdrowia:)niestety ten wstrętny katar nadal mnie męczy ( a ktoś powiedział,ze trwa only 7 dni:o_no:-u mnie sie nie sprawdza).
za wszystkie Wasze komplemetny dziękujemy:)cieszymy sie,ze się podobamy :)jeszcze kilka fotek potem wrzucę z weselicha:)

moniq- tak tak widziałam w leroy-u takie obrazy z normalną ramą(takie trochę lipne 30x30) i chciałam go kupić i zrobić właśnie taki MYK,o którym napisałaś,ale g mnie przekonał,ze może mi się nie udac usunąć tego "picassa"zza szkła!!hahahah,to mu powiem,że można i żeby mi za karę go kupił,to sobie ładnie oprawię to piękne Arcydzieło:)jeszcze raz dziekuję:*:mylove: co do nocnika-no to u nas jest identyczna sytuacja.jak tylko wspomnę o nocniku to widzę przerażenie w oczach Pati. ładnie trzyma mocz,bo przez dłuższy czas potrafi nie robić siku,ale jak juz leje to wszędzie gdzie sie da.i nic z mokrego tyłka sobie nie robi tylko się złośliwie śmieje.cwana bestia mi się trafiła:o_no::Szok:i co ja mam w takim wypadku zrobić?ona wie,gdzie sie siku powinno robić a i tak robi na przekór. i co ja mam sadzać ją na siłę?trochę jestem tym podłamana, bo nie wiem jak mam postępować:Męki:.
Moniu,ja z Whartona mogę gorąco polecić "W księżycową jasną noc". dla mnie była rewelacyjna. zazdroszczę świeżych warzyw i pysznego leczo.ps. nie mogłam spróbować ciacha w Twoim wykonaniu,to choć może przpis dostanę?please!:o_master:
martusia- dziewczyny mają rację.nie trzeba panikować.wiem,że to nie takie proste,kiedy tyle sie słyszy o tej wstrętnej grypie,ale ja będziesz mysleć,że to jest ta odmiana to napewno wykraczesz. zdrowiej .

inka- boskie zdjęcia!dziewczyny rosną jak na drożdżach, Ty kwitniesz....no pełna jestem podziwu!bardzo ładna sukienka na ślub!lubię ten koorek(FIOLET:ass::36_2_15:).czekam zatem na Wasz przyjazd do Wawy i mam nadzieję,ze tym razem uda nam sie spotkać choc na te 5 min;)

katia-zazdroszczę wypadów do kosmetyczki. nie chodzi o to,zeby sie upiększać,ale o tą chwilę relaksu tylko dla siebie.lubię kiedy ktoś "robi" coś koło mnie;) pochwal sie zakupami i pazurami:)

justyna-łoj dobrze rozumiem ,jak bardzo potrzebna jest drzemka w ciągu dnia!i dla dziecka i dla samej siebie.u nas dziś bez spania popołudniowego=reszta dnia-MASAKRA:Szok:.ryk,płacz i zgrzytanie żębów.blee. jak udały się porządki w szafie?aaa,miałam Ci napisać,ze masz bardzo sympatycznego męża:) nie to,zeby inni Panowie ze spotkania byli gorsi,ale z Twoim M mialam większą możliwość konwersacji i miło się gawędziło:)masz chyba kompana do rozów w domu:)fajnie.u mnie z tym gadaniem w zależności od dnia;)

ann-ja bardzo chętnie stawię sie na spotkanie. tylko wygonię z siebie to cholerstwo! cieszę sie,ze juz jesteście w domu.mam nadzieję,ze wakacje sie udały i choć trochę odetchnęłaś od miejskiego zaduchu?

agnieszko- tak kochana, z tą opieką nad malym nadal aktualne.zaczynam od 1 września.nie ukrywam,że troche mnie przeraża wizja 2 dzieci,ale jak widzę jak Ty sobie świetnie dajesz radę to i mi moze sie uda.najwyzej będę dzwonić do Ciebie z licznymi pytaniami.ok?:o_master:aa i chciałam sie zapytać: co to jest ten konik i dom do malowania?bo fajnie brzmi ?jak to wygląda i gdzie to można kupić?patula uwielbia malować i może coś takiego by było dla niej nie lada gratką?moze masz jakieś foto lub zdradzisz tajemnicę gdzie to "cudo" nabyłaś?byłabym wdzięczna!

ala-udanej imprezy życzę!napewno będzie wyśmienita:)i czekamy na fotorelację:)

radości-czytałam jakie pyszności miałaś wczoraj na obiad:) do wyboru do koloru:)z menu wykreśliłabym tylko wątróbkę,której nie znoszę;) a Piotruś wszystko ładnie zjada?nie masz z tym kłopotu?

anulka-mam nadzieję,ze Mai juz sie ta gorączka nie powtórzyła?jak tam się macie? czyli Wy jeszcze nie w wawie?

nooo..więcej nie pamietam:Szok:
a nie!!pamiętam!!
aniołku-przepięknie wyglądasz.super zdjęcia!

ok teraz to juz naprawdę koniec moich wywodów;)
jakby mi sie coś jeszcze przypomniało to dam znać!

buziakuję wszystkich :36_3_15:

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

k8i, co do tych obrazow, zobacz z tylu czy tam sa takie zszywki czy takie haczyki jak w ramkach co mozna zasze odgiac zeby wyjac zdjecie... generalnie mnie zawsze udaje sie przerobic obrazw ramke na scrapa :)
co do placka, bardzo prosty ale inny niz polskie wiec nie trzeba sie dziwic konsystencji

cxiasto robi sie na klka godzin przed zjedzeniem

200g czarnej gorzkiej czekolady
4 jajka
12dag masla
20dag cukru
10dag maki
male op proszku do pieczenia (to jakies 2.5 lyzeczki)

czekolade polamac w kostke i roztopic wolniutko w bain marie albo w mikrofali (jesli mikrofala to dodac2 lyzki wody), wrzucic do tego pokrojone w kostke maslo, wymieszac az do rozpuszczenia

osobno wymieszac jajka, cukier, nastepnie dodac make i proszek do pieczenia, wymieszac wszystko mikserem,

wlac do tego rozpuszczona czekolade i dokladnie wymieszac

przelozyc do formy okraglej (24cm srednicy tak na oko) wysmarowanej margaryna i posypanej maka, piec tylko 25 minut
uwaga! ciasto po upieczeniu wydaje sie dalekie od upieczenia bo sie "rusza" :D ale po ostygnieciu jest bardziej zwarte, jednak dosc sycace, odczekac az wustygnie i albo kroic w formie albo przelozyc na talerz
podaje sie je z kulka lodow waniliowych

to tak dla chetnych, na pewno nie jest to placek p polsku ale ulubiony francuski podstawowy placek

Odnośnik do komentarza

bylam u lekarza i powiedzial mi ze to raczej nie swinska grypa ale pewnosci nie daje. powiedzial tez ze nie robi sie wymazow z gardla bo juz za duzo osob choruje i przestali robic...
mam lezec w lozku, brac paracetamol i jak do pon nie przejdzie to wrocic do lekarza i wtedy da zwolnienie....

czekam wlasnie na tesciowa. J pojechal po nia na lotnisku i bedzie ona u nas przez 9 dni..
mam nadzieje ze przetrwam ;-)

dobranoc

Odnośnik do komentarza

Martusia zdrowia!

Moniq to się obkupiłaś, ja uwielbiam czytać książki :))

k8i ja też nie lubię wątróbki :Oczko: Wczoraj obiad to nic, dziś był pyszny :))
Piotruś je ładnie wszystko co Mu się da :)

My dziś zawieźliśmy Piotrusia do moich rodziców, jutro wyjeżdżamy na weekend imprezować do znajomych pod Spałę, tak na zakończenie urlopu :) Dziś zaliczyliśmy Manufakturę i kino, także niespodziankowo-imieninowo :)

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

ann-gonię i gonię ten katar,a on jak sie przypałętał tak nie chce mnie opuścićchociaż jemu ze mną dobrze:):P
moniq- dzięki za przepis odnosnie ciasta jak i ramki:) mam jeszcze pytanie:w jakiej temperaturze piecze sie to cudeńko? przepis wydaje sie prosty i naprawdę smaczny:0 aż się chyba pokuszę,zeby go upiec:)ps. Twój ulubiony kolor to zieleń ,nieprawdaż?

martusia-no to teraz leżysz w łóżku a teściowa zajmie sie Bartkiem:) korzystaj póki możesz:)taka okazja nie zdarza sie często;) nie lekceważ tego i naprawdę pozostań w wyrku choć przez te 2 dni!zdrowia i wytrwałości!

dobra!uciekam i ja do wyrka,bo coś czuję w kościach,że patula urządzi mi dzisiaj nocny maraton zębowy:Szok:

buziaki:36_3_15:

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

radość serca
k8i
ale ze mnie ci..a!!
jeszcze mam 1/2 godziny,więc może zdążę:
joanno-ty radości nasza:) wszystkiego co najlepsze z okazji imienin!duzo uśmiechu na codzień,miłości w sercu, kasiury w kieszeni i jeszcze raz zdrowia:)ściskam imieninowo wraz z moimi pozostałosciami:)

http://www.florystyka.waw.pl/grafika/bukiety%20i%20dekoracje/bukiety/bukiet2(obrabiamy%20na%20bialym%20tle)_big.jpg


:całus:

:36_3_15:

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...