Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patusia23

Skończyłam wszystko robic i za niedługo do pracy

OLI miłego i spokojnego dnia w pracy

ANN dobrze że zdrowie jest,a Szymi super chłopak

RADOŚC
u Nas nie ma buntu (nie raz marudzi ale to nie to i zawsze staramy się znaleśc jakieś rozwiązanie)

MARTUSIA przypuszczam że Bartuś bicia nauczył się w żłobku i na pewno nie jest jedynym dzieckiem które bije pozostałe dzieci

Odnośnik do komentarza

Radość witam w gronie rodziców buntowników, u nas nawet zdarza się że chce pić ale do tego ważne że ma to zrobić Mama albo Tata (nie jest to obojętne kogo chce wyznaczyć bo wyraża niechęć jeśli to robi osoba która nie była wskazana). Tak więc próby "sił" już trwają
Moniq B ma zaplanowany tydzień urlopu od 10 sierpnia i planujemy 8 sierpnia przyjechać do Krakowa, pewnie jakoś popołudniu będziemy

Spędziłam dziś ponad godzinę na poczcie, zaliczając cztery okienka :Padnięty:

Odnośnik do komentarza

witam serdecznie

ann, sliczne zdjecia! Szymi taki duzy ze mozna go pomylic z trzylatkiem!!!

przegladam zabawki dla Natanka na urodziny, nie wiem co kupic.
ann, powiedz mi, z Twojego punktu widzenia, czy Ula interesuje sie Carcassonne? bo mam w planie kupic nam ale moze zeby bylo jedno z drugim to wrzuce do paczki z prezentami dla Natanka... wiem ze to gra dla duzo starszych dzieci ale podstawy sa proste bez liczenia punktow, trzeba tylko dopasowywac.. wiec myslalam ze moze....

poza tym to u nas po staremu, dzis rano o 7ej ostre spiecie z K, nie bede wchodzic w szczegoly, mam tylko nadzieje ze kryzys siodmego roku w zwiazku nie dopadnie nas z rocznym oipoznieniem. przyznam Wam szczerze ze bardzo sie boje zmian w zwiazku ze zwolnieniem K, takie sytuacje zawsze zle wplywaja na malzenstwa.... oby nie u nas.

radosci, dzieki za odp, tez pamietam ze Wy bedziecie w Zakopanym. Co do dnia spotkania, sobota lub niedziela, do dogrania.
a co do uparciuszka, Natanek nie byl uparty w tym samym wieku co Noah. A ten?? koszmar noirmalnie, jak sie uprze to nie ma sily, NIE i NIE, stanowczo i dosadnie, co nie znaczy ze i tak nie robimy jak my chcemy :D

Odnośnik do komentarza

Moniq i mylą Szymiego, pani która jest pomocą w grupie u Uli (przedszkole) pytała mnie czy sie dostał do przedszkola :Śmiech:
Co do Carcassonne to Ula jak najbardziej się interesuje, rozumie zasady (układania płytek) i kiedyś grała już z B.
Dobrych zmian u Was!!!

Radość Ty ostatnio pytałaś mnie o zdrowie, wiec dziś nawiążę do tego bo byłam u reumatologa i :taniec1::taniec1::taniec1: to jest tylko przeciążeniowe. Więc należy się pooszczędzać (lek na wszelki wypadek mam mieć w apteczce) i będzie OK

Odnośnik do komentarza

Witam sie czwartkowo.

Maz na koncercie, ja u nas w mieszkanku a Kajtus spi u babci (tam tez mam zamiar jutro rano zastac mojego imprezowego meza :15_9_25:). Wlasnie pieke sernik na jutro - cala chata pachnie bosko ale niestety...za pozno chyba na takie rarytasy.\

Piekne zdjecia maluszkow widzialam - niesamowite sa wszystkie!!! a rosna jak szalone :glass:

U nas nocnikowanie ma sens tylko w zlobku - tam Kajtus wysadzanay z innymi bablami super sie zalatwia,ale w domu ni hu hu...nie chce i tyle. Narazie dam mu spokoj zwlaszcza, ze i tak przezywa spore zmiany domowe.

Na Dzien Dziecka dostanie od nas kompletnie urzadzony pokoik - w sobote czeka nas tajna wyprawa po sklepach, ale straznie sie ciesze na to. Mam nadzieje, ze sie wszystko uda.

Poza tym chyba sie mi synek zakochal - w zlobku jest Julia w jego wieku i synek calymi dniami chodzi i spiewa o niej. Dzwoni do niej z zabawkowych telefonow a w zlobku organizuje jej zabawy. Ubaw po pachy!!!

Okres buntu...hmmm ja to chyba juz moge ksiazke pisac o tym. Niestety lekko nie mamy, ale coz....temperamentne stworzzenie mi sie przytrafilo.

Pozdrawiam wszyskie mamy i sciskam serdecznie.
Aha...niestety wypisuje sie z listy sierpniowej w Krakowie - moze kiedy indziej :ehhhhhh:

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór i dobranoc.

Ja na pełnych obrotach i czasu brak na wszystko. Jeszcze mam straszne napady kaszlu, byłam u lekarki i ta obstawia że to kaszel alergiczny (tylko że jakoś nie bardzo chce mi się w to wierzyć, bo czy pyli czy tak jak dziś leje mnie kaszel męczy), na razie na zyrteku i loratydynie lecę do wtorku, poźniej zobaczymy.

Przepraszam że tylko o sobie, ale nie dałam rady podczytać.


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/24565.png

Odnośnik do komentarza

Kasiu zdrówka!
Niestety przy alergii może być taki kaszel (wiem z autopsji), dokucza strasznie i czasem trudno nad nim zapanować... Mnie po nim zostawała jeszcze miesięczna chrypka i zawsze tak miałam na wiosnę (ten rok jest pierwszy od kilku lat, co mnie atrakcje ominęły), trzymaj się i nie dawaj się :Oczko:

Mnie pomagały takie inhalatorki, tylko nie pamiętam nazwy...

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Inuś co do karmienia, ja Ali zaczełam wprowadzać marchewkę gdy miała 5,5miesiąca

Starletka, Moniq, Patusia, narobiłyście smaku tymi słodkościami i drinkami

Moniq chłopaki jak zwykle cukiereczki do schrupania:36_3_1:

Justyna Gajka rewelacyjna, zdjęcie "bo we mnie jest seks" powaliło :Hahaha:

Ann, Aniołek ale przystojniaki Wam rosną ::):

Olimpijka, Inka Oli, Mila i Maja śliczne dziewczyny:zwyrazami_milosci:

Mada nie pisz o serniku, bo ja z tych co za sernik odda prawie wszystko:lol:


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/24565.png

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczor

Za mna bardzo fajny dzien-inny niz na codzien, bo i długi spacer zaliczylismy z k i młodymi, potem spotkalam sie przyaciólkami na kawce, potem udało mi sie polazic po sklepach...

Madus-
u Ciebie sernik a u mnie szarlotką pachnie....ojjj ciezko sie nie skusic:):)fajny prezencik sie Kajtusiowi szykuje

Moniq-mysle ze jestescie na tyle zgranym i "silnym" zwiazkiem ze takie kryzysy Wam nie groźne;)....a szczerze mowiac nie słyszałam nigdy o kryzysie 7 roku i mnie tu zaciekawilas...coprawda my razem juz 9 lat, ale nie przypominam sobie wiekszych kryzysów.Ja oczywiscie na chwile obecna bede w kraku-K ma urlop dopiero od 13 i wtedy wyjezdzamy
Ann-ale słodki Szymek, naprawde wyglada na starszego:)
Martusia jak tam przygotowania do slubu??suknia juz jest?? pochwal sie prosze:)

ide dopilnowac szarlotke i ogarnac jeszcze torche chate bo rano mamy znajomych na kawce:)

ja na dzien dziecka narazie nie mam koncepcji...mysle o jakies grze-moze cos takiego
GRA ELEFUN + MOTYLKI OD HASBRO NAJTANIEJ (639848662) - Aukcje internetowe Allegro, Maja ma dostac jeszcze namiocik do pokoju bo ostanio faza na domku, a Mila na pewno pałąk z zabawkami przyczepiany do róznych miejsc, pewnie jakies ciuszki tez bedą grane

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

martusia
aniolek a jakie imie sie tobie podoba

a ja wam zazdroszcze ze dzieci tak ladnie juz wolaja kupka i mowia. bartek nadal nie mowi i nie chce siadac na nocnik a do tego wczoraj pani w zlobku powiedziala ze bartus jest niegrzeczny i bije inne dzieci, nawet dzidziusie...::(:. skad sie biora takie zachowania u dzieci? najlepsze ze on wie ze zle robi bo idzie pozniej przeproscic i przytulic...

marta
bardzo chciała bym tymoteusza ale ostatnio myślałam o Tymonie dla dziewczynki nie mam konkretu ale M. chce Aleksandre... co mnie denerwuje bo ja właśnie mam tak na imię i sama nie wiem dlaczego mi to nie pasuje...
jeśli chodzi zaś o bicie dzieci to kacper też tak ma... ale tylko te mniejsze... lub takie co się dadzą walnąć... już kilkakrotnie zabierałam go z "piaskownicy" bo własnie bił dzieci... nie wiem skąd mu się wzięło to ale podbiega ni z gruchy ni z pietruchy i łapie za twarz... telepie się przy tym cały z nerwów... zawsze jak idę z nim między dzieci to mu najpierw mówię że nie wolno bić dzieci bo jeśli tak zrobi to wrócimy do domu...
dzisiaj np. nie uderzył żadnego... i go za to pochwaliłam...

U nas nocnikowanie ma sens tylko w zlobku - tam Kajtus wysadzanay z innymi bablami super sie zalatwia,ale w domu ni hu hu...nie chce i tyle. Narazie dam mu spokoj zwlaszcza, ze i tak przezywa spore zmiany domowe.

to co u mnie w domu nie siądzie a u babci potrafi kupę i każde siku zrobić do nocnika:Histeria: no nic może się kiedyś doczekam ;)

Ja na pełnych obrotach i czasu brak na wszystko. Jeszcze mam straszne napady kaszlu, byłam u lekarki i ta obstawia że to kaszel alergiczny (tylko że jakoś nie bardzo chce mi się w to wierzyć, bo czy pyli czy tak jak dziś leje mnie kaszel męczy), na razie na zyrteku i loratydynie lecę do wtorku, poźniej zobaczymy.

też miałam takie napady... od kilku lat i też lecę na tabletkach... jeszcze pół opakowania mi zostało... testy alergiczne dopiero na jesień

idę się kąpać i lulu... od tej soboty zaczynają się nam setki... czyli trzeba podkręcić obroty:Śpiący:

miłego wieczorku...

ann cieszę się że nic złego się nie dzieje... siłki ślę i wolny czas... ten który mi zostaje ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

ania czuwa :D

wiec i ode mnie dla Magdalenek moc zyczen!!!!

ineczko, we FR mowi sie ze kazdy zwiazek ma kryzys po 7 latach, potem po kolejnych 7 itd... przyznam ze czesto sie sprawdza... powaznie!!

co do *ELEFUN* ja tej zabawy nie lubie za bardzo i troszke "trudna" dla dwulatkow, ale moze na "mama na zakupach" sa inne opinie, zerknij sobie tam na recenzje to moze i gre jakas znajdziesz
a moze cos takiego??
Jeu Du Chamboule Tout Mousse 10 Boites + 6 Balles: Amazon.fr: Jeux et Jouets
polecam tez ciastoline
i to, czego w PL nie znalazlam ale co jest REWELACYJNE
Playskool - Jouet 1er âge - Mallette Monsieur Patate: Amazon.fr: Jeux et Jouets
moje dzieci i wiele innych uwielbia te zabawke, przyznam ze naw

to popisalam, buziaki i do jutra!!!

Odnośnik do komentarza

witajcie Kochane :Kiss of love:
córka marnotrawna wpadła na chwilke do WAS

spróbuje poczytac co u WAS, ale ne obiecuję, że gdzieś w połowie przewrócę się i tam zostanę :Oczko:

u nas intensywnie
Wyprawa Mama pochłania bez reszty, tym bardziej, że Maja jest ze mną
w poniedziałek cały dzień, we wtorek troche z teściową, wieczorem ze mną, w środe ze mną, wczoraj S miał wolne a dzisiaj znowu ze mną na warsztatach

Dużo sie dzieje i duzo by pisać
ogólnie jestem bardzo zadowolona
spotykam na swojej drodze ogrom zyczliwych, przyjaznych i niesamowitych ludzi
fajnie jest wiedzieć i czuć, że robi się cos dla innych i ten ktos okazuje wdzięczność
Mam nadzieję, że rozszerzymy juz niedługo działalnośc na inne miasta :Kiss of love:

tymczasem życzę wszysykim Magadalenkom dużo miłości, spokoju i przegrzecznych dzieci :Kiss of love::Kiss of love::Kiss of love::Kiss of love::Kiss of love:

jakbym utkneła gdzies po drodze to wezwijcie karetkę :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...