Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

bloomoo
czesc laseczki!!

ann dzieki za info o stronce!! naprawde fajna rzecz) a co z noworodkiem? wypisujemy sie ?;)

nie nadrabiam laski,ale to norma..dzisiaj bylismy u szczepienia z Kajtusiem i on caly czas od tego szczepienia spi!! czy to normalne?? dostal 6w1 infarix hexa..mam nadzieje ze to nie bylo za duzo dla niego..no i mam nadzieje ze nocka tez bedzie taka spiaca ..
?

Nie przejmuj sie Zuzia tez po szczepieniu spala i spala.

Odnośnik do komentarza

pewnie same zauwazacie rozne zmiany, a teraz zostal dodany kolejny przydatny drobiazg,
na liście wyświetlającej wątki w danej kategorii. Jjeżeli w danym wątku masz jakąkolwiek wypowiedź, to pojawi się po prawej stronie taka mała strzałeczka (w prawo) - pozwala przeskoczyć od razu do Twojej ostatniej wypowiedzi w danym wątku

Odnośnik do komentarza

Ann
pewnie same zauwazacie rozne zmiany, a teraz zostal dodany kolejny przydatny drobiazg,
na liście wyświetlającej wątki w danej kategorii. Jjeżeli w danym wątku masz jakąkolwiek wypowiedź, to pojawi się po prawej stronie taka mała strzałeczka (w prawo) - pozwala przeskoczyć od razu do Twojej ostatniej wypowiedzi w danym wątku

fajna sprawa z ta strzaleczka :)

Odnośnik do komentarza

Jestem,wrocilam :) a raczej jestesmmy, wrocilysmy

Oj ja sie wykoncze-niecale dwa tygodnie do wyjazdu a tu kociął ze hoho , az mi strach meza zostawiac....ale musze buuuuuuuuuuu

widze ze sie malo kto odnalazl jeszcze :)
rozmawialam na gg z emmą i teraz nie ma wyjscia musi sie pojawic na forum hehe:)a no i agnieszka sie odezwala :) do boju dziewczyny!!!

ide mlodą wykąpać i polozyc ją spac :)
cdn...........

Odnośnik do komentarza

DOBRY WIECZOR WRZESNIÓWKI :)

Miło Was tutaj widziec i tak nieśmialo chcialabym sie dołączyc bo póki co sierpniowki sie odnajduja pomalutku ale u Was jak w ulu i zanim wyjade do pl chcialabym posiedziec z Wami.MOGĘ?????
Ja "prawie "wrzesniowka hehe-w każdym bądż razie bliżej Olimpii do 1 wrzesnia niż do 1 lipca :)

Przygarnijcie błakająca sierpniówke 2007 :)

Pozdrawiamy serdecznie :)

PS. tu Was nadrobie bo na rodku klikałyście jak oszalałe :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...