Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ale znalazłam sobie zajęcie i dopiero teraz skończyłam (odnawiałam fugi w łazience )musiałam posprzątac i teraz wszystko wygląda jak by świeżo po remoncie :36_27_5::36_27_5:ale padam na pyszczek

Po kontroli super Zuzanka zdrowa jak rybka

KOCHANE ZA NAS,ZA NASZE SZCZĘŚCIE,MIŁOŚC I ZDROWIE

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Patusia- super ze Zuza zdrowiotka

Justys- jakze moglybysmy zapomniec Gajuni?????to chyba zart!!!!! jak zwykle lobuziak przeslodki

Moniq- u nas to trwa juz ponad 3 tygodnie, tak lacze to z pojawieniem sie Pierozka,

spokojnej nocy zycze, papatki

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

dzien dobry
dolaczam sie do majowkowje kawy mimo ze ide do prace, ale za to pn wolny bo to u nas bank holiday :D

Gaja boska bez dwoch zdan
Ciesze sie ze Zuza zdrowa
Agnieszko-nie poradze bo u nas fanatyk wanny
sil i zdrowka dla was dziewczyny a ja uceikam do roboty :(

Odnośnik do komentarza

witam dziewuszki!
niestety nasz weekend majowy zaczął się kiepsko i bardzo szybko się skończył::(::Męki:smęcic nie będę,bo nie mam na to ani ochoty ani siły!

naprawdę cieszę się ogromnie,że Justyna do nas napisała!nie chciałam Cię wyciagać za uszy,bo wiedziałam,że nie jest to dla Ciebie najlepszy czas. mam nadzieję,ze teraz będzie juz tylko lepiej i trudne chwile odejdą w zapomnienie. Gaja jest fantastyczna.widać,ze Dziewuszka da sobie nieźle radę w życiu:) zresztą ma to po Mamie:):)jest po prostu przebojowa:)ściskam mocno.

paula-super,ze się pojawiłaś.ucałuj Swoją Oliwkę!

agnieszka-a moze spróbujecie jednak wykąpać Alę w dużej wannie.wiem,że to chodzi o wodę,ale może na początek nalać tylko wody po kostki.może Aliś nie będzie kojarzyć dużej Wanny z Pierożkiem, tak jak małej?albo odpuścić jej kąpiel przez jakiś tydzień?ja tak z zpatula zrobiłam,bo nie byłam w stanie jej umieścić w brodziku.tak kopałą i darła się,jakbym jej chciała skórę zciagnąć.po tym okresiek kąpielowej "kwarantanny" weszła sama i jest ok,choć już nie chlapie się tak fajnie jak kiedyś.no nie wiem,jak mogę Ci jeszcze pomóc....a jak jest na basenie?też boi się wejść do wody?

patusia-super się cieszę,ze Zuzanka doszła do siebie :)

kornkiś-biedulek z Pyzulinki.i na Was psadaja ostatnio kłopoty :(przykro mi strasznie.tym chudniecm sie nie przejumj. Klaudia nadrobi zaległości. ucałuj chorowitka ode mnie. a i Ty sie trzymaj dzielna kobieto!:36_3_15:

moniq-tak jak dziewczyny napisały-niestety u nas 8 maja to normalny dzień pracujący.ale fajnie,że Ty Moni nie będziesz musiałą gnać na rabotu :) u nas pogoda słoneczna i bezchmurna tylko trochę chłodniej sie zrobiło.oby deszcz poszedł sobie od Was na zachód,abyście mogli sobie pochasac w weekend na słoneczku:)

olimpia-jak zatoki?troche lepiej?heheh jutro juz Oliśka będzie z Wami:)chyba skaczesz pod sufit z radosci:)?

mada-boskie zdjęcie z końmi:)

radości Ty moja-jak Ty się czujesz?wyzdrowiałaś?mam nadzieję,ze tak.jak Piterek po "obozowym" wypadzie u dziadków?

dobra Żaby!więcej nie pomnę. lecę dokończe zupę na jutro i chyba walnę się do wyrka. choć nie wiem czy uda mi sie usnąć z nadmiaru mało przyjemnych wrażeń z ostatnich kilku dni...ble..

całuje Was hotnie!:36_3_15::36_3_15:

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Dzień Dobry

U Nas pogoda super,grillowanie zabawy z dzieciakami więc ok

KRONKIS przede wszystkim zdrówka dla Pyzulinki (jak najmniej bolesnych zastrzyków)mocno Was tulę

K8I I Tobie przesyłam tysiące uścisków i buziaków niech zła passa szybko minie i wróci szczęście

Miłej i spokojnej soboty

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witam kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Justys- kawa z Toba to sama przyjemnosc!!!!poprosze jak zwykle dozylnie, hihihi

Moniq, Patusia- witam Was kochane!!!!

A z Ala na zakupach, Ala tak histeryzowala za A ze musial ja zabrac, widac jak mnie corka kocha, hihihi, woli z tata jechac;
Pierozek spi na tarasie, dzis pierwszy dzien wiatr nie urywa glowy wiec dzien na dworzu planuje,

spokojnego dnia zycze

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...