Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

witam w poniedzialek

u nas przepiekna pogoda. w koncu zawitalo lato do irlandii. ciekawe na jak dlugo..

ann, olimpijka, agnieszka, k8i przepiekne foteczki, zazdroszcze wam spotkanka
veann super zdjecia juleczki, ale ladnie juz siedzi na ubikacji ::):. fajnie ze tak dobrze wam idzie urzadzanie gniazdka. podoba mi sie pojazd na scianie ::):
katia wklej zdjecie vika w nowej fryzurce. ja tez myslalam by zrobic bartusiowi irokeza
k8i tak, wesele juz za ok 8 tygodni 20.06. jzu sie boje i mecza mnie koszmary senne
patusia zdrowka dla zuzanki
anulka oby wszystkie wyniki byly dobre.
madalenka powodzenia u dentysty. oby bol minal
ann bardzo ladnie tobie w dluzszych wloskach. mlodziej ::):
kronkis fajne foteczki.

nie pamietam co jeszcze komu mialam odpisac.

a z moich dobrych wiadomosci to - BARTUS ODSMOCZKOWANY!!!
zaczelam w piatek po poludniu. bartus mial wciaz te potworne zajady i postanowilam ze koniec ze smokiem. nie dalam mu go po prostu. jak szedl spac to bardzo plakal. przez 1,5 godziny. szukal smoka pod poduszka. wkladal palce do buzi, jeczal. strasznie mi bylo go zal ale bylam twarda. w koncu usnal. pozniej o 11 sie obudzil i znow plakal przez 15 minut. w sobote juz bylo lepiej, szybko usnal ale w nocy budzil sie pare razy i szukal smoka. wczoraj zasnal juz bez placzu ale w nocy nadal sie pare razy budzil i pojekiwal sobie.
a z waszych doswiadczen w odsmoczkowywaniu po jakim czasie dzieci zaczely przesypiac nocke bez szukania smoka?

Odnośnik do komentarza

Już jesteśmy po wizycie u lekarza no i niestety nie mam dobrych wieści Zuzanka ma zmiany na lewym płucku :36_2_58:dostaliśmy zaszczyki 2 razy dziennie jesteśmy już po pierwszym,łzy napłynęły mi się do oczu kiedy weszliśmy do gabinetu zabiegowego i Zuza stanęła i powiedziała Pani kuj kuj pupka :36_2_54:

MARTUSIA gratulację odsmoczkowania

ANULKA mam nadzieję że net szybko będzie

K8I super zdjęcia piękne dzieciaczki i mamusie (zazdroszczę spotkania)

MADA aby do 17 i będzie dobrze :love together:

Najbardziej mnie cieszy że Zuza ma apetyt i zachowuje się jakby nic jej nie było (ale wiecie co jest najlepsze że Natalka w niedziele ma rocznicę Pierwszej Komunii )

Odnośnik do komentarza

martusia
patusia oj, wspolczuje zuzance. oby szybko wyzdrowiala. a od czego to, z przeziebienia? biedactwo. dobrze ze przynajmniej jest w dobrej formie i ma apetyt

Martusia to wirusowe zapalenie,w piątek i w sobotę badał ją lekarz i było wszystko ok (tylko tyle że miała 37.5 temperatury)

Odnośnik do komentarza

martusia
patusia a czy zuza ma kaszel czy tylko na podstwie wysokiej temp poszliscie do lekarza?

MARTUSIA Zuza kaszlała i dlatego w piątek byłam z nią u lekarza ale wszystko było ok miała lekki katarek więc co nieco podrażniał jej gardełko w sobotę rano miała 37.5 więc poszłam z nią do lekarza ale znowu wszystko ok i tylko syrop na kaszel no a dziś nad ranem prawie 39 temperatury,więc wirus się rozwinął

Odnośnik do komentarza

Hej,
dziękuję za miłe komentarze :)

Oto część kolejna, tym razem udało się ogarnąć pokój Julki, w końcu ma swój kącik :Śmiech: (jeszcze została wykończeniówka, muszę pozakładać listwy przypodłogowe, pozmywać farbę wokół luksfer(ów) - nie wiem jak się pisze, poodkurzać itp.)

http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/500/medium/DSC000611.JPG

http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/500/medium/DSC000662.JPG

http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/500/medium/DSC000882.JPG

http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/500/medium/DSC000812.JPG

No to lecę dalej robić...
Pa :*******

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

patusiu-tak mi przykro z powodu Zuzanki :(ile te dzieci się muszą nacierpieć!ucałuj Zuzię ode mnie!oby szybko te zastrzyki się skończyły!!

veann-fajny kącik dla JUlki .dużo pracy włożyłaś!

anulka-nic tylko spotkać się znami w końcu (choć wiem,że to nie takie łatwe)!

moja kochana pannica jakaś dziwnie senna!padła od razu!chyba ten wczorajszy wypad ja tak zmęczył?:)

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

WItam i ja......Odkad wrocilam od wspanialych warszawiakow to doiero mam czas napic sie kawy i spokojnie Wam odpiasac

DZiekuje slicznie Agnieszce i jej rodzince za mily pobyt. Kochanym Warszawainkom-Ann,K8i,Nefre i Zuzie (nieforumowa) za swietny dzien,przemile spotkanie i super chwile.
Ann i Agnieszke mialam juz okazje poznac wraz z rodszinami natomiast Nefre i K8i po raz pierwszy.Sa super dziewczynami,mamami i swietnie zlapalysmy kontakt :D
Bardzo sie cieszee i jestem bardzo wdzeczna za taka organizacje....:love together:

Ja moje zdjecia wrzuce jak bede w irl., a tymczasem konczac kawke uciakam dalej zalatwiac sprawy......

Aha Olimpia cala droge powrotna 3h nie spala w aucie natomiast w domu dziadkow o 22 zjadla kaszke i poszla grzecznie spac spiac do 9 czasu polskiego :D ...dzisiaj natomist spi elegancko od 13.30..........

P.S Agnieszko jak dream catcher??? czytam ze bez zmian-pobudka o 5 na mleko :D

Olimpijka to ma farta....zgarnelam jeszcze stronke bedac w kraju nad wisla....zatem dziewczyny-za WAs,za spotknaie i aby takich wiecej :D

Odnośnik do komentarza

martusia
patusia a jak zuzanka znosi zastrzyki? pewnie na sam widok pani pielegniarki bedzie plakac...

Tak jak pisałam wcześniej weszłyśmy do gabinetu zabiegowego i powiedziała "Pani kuj kuj pupa",płakała ale nie było tak źle zobaczymy co będzie wieczorem jak pojedziemy na zastrzyk

Odnośnik do komentarza

madalenka
Zdjecia przewspaniale!!! veann i warszawianek - naogladac sie nie moge.

Patusiu- wspolczuje z calego serca i modle sie o szybkie wyzdrowienie dla Zuzanki.

Ja ledwo zyje. Bol zeba mnie powala. Z nauki nici pomimo dnia wolnego. Co za koszmar :le:

Aja trzymam mocno kciuki za ból zęba aby w końcu już ustąpił i nigdy nie wracał :love together:

Odnośnik do komentarza

Hej

Ja zasmarkana i kaszląca :glass: I jutro do pracy...

Piotruś trochę gorączkował, na wszelki wypadek był u pediatry, ale to jakaś infekcja malusia występująca nieraz przy ząbkowaniu, ma brać Nurofen, Calcium, witaminy... Mam nadzieję, że nic się nie rozwinie, pod górkę tydzień się zaczął :o_master2:
Jest teraz u moich rodziców, może i lepiej, bo bym jeszcze Go załatwiła :o_master2: Pusto i cicho bez Niego, mąż w pracy...

Już czytam co u Was...

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Patusiu przykro mi, że Zuzia chorutka ::(: Dużo zdróweczka dla Niej!

VeAnn, Kronkiś, K8i zdjęcia miodzio :36_2_25:

Obejrzałam też fotki ze spotkania Ann, Agnieszki, Nefre, Oli, k8i - superaśne :)) dzieciaczki extra, wszyscy uśmiechnięci, same Lasencje, aż miło popatrzeć!!

My za 2 tygodnie mamy spotkanie Październiczek, trochę w okrojonym składzie w końcu wyszło, ale i tak fajnie, a zaległości z pozostałymi, mam nadzieję, że też szybko odrobimy :)

Martusiu super, że Bartuś już bez smoka, brawo!

Maduś współczuję bólu ząbka, maszeruj do dentysty!

Gdzie jest Inka, bo coś Jej ostatnio nie widać...

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

witam wieczorkie

inka, czy ona nie miala chrzcin?? czy mi sie tygodnie pomylily??

mada, jak po dentyscie??

martusia, gratki odsmoczkowania!! ja jeszcze poczekam :D

justyna, co z babcia??

patusia, zdrowka dla Zuzy!!!

veann, moja zlota, zdjecia po prostu bombowe a mebelki w pokoju sa przepiekne!!! gdzie kupowalas, z ciekawosci pytam!!

radosci, korzystaj z ciszy, naprawde trzeba w ten sposob podladowac akumlatory!

k8i, ann, pokazalyscie sliczne foty, jestem zielona z zazdrosci!! :lol: ciesze sie ze spotkanie sie Wam udalo, i juz sie niecierpliwie na nasz sierpniowy zlot :D

troche zaleglosci mam wiec nie przy kompie dzisiaj

aha, pochwale sie Wam bo jestem bardzo zadowolona, dzis dostalam odp od najwiekszego francuskiego czasopisma scrapbookingowego, jedna z moich niepublikowanych jeszcze stronek zostala wybrana wraz z 6 innmi (z posrod 300) do czerwcowego wydania :)
to sie pochwalilam, teraz ide, zajrze pozniej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...