Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry

KRONKIS
kciuki zaciśnięte,

ANIOŁKU spokojnie jesteś super mamą (czasem tak jest że nie mamy możliwości byc z dzieckiem cały czas )

Piękna pogoda więc na pewno jakiś spacerek będzie po obiedzie

ZA DZISIEJSZE SPOTKANIE NASZYCH WARSZAWIANEK
ZA PIĘKNĄ POGODĘ
ZA NAS MAMUSIE
ZA ZDROWIE

Odnośnik do komentarza

Hej Kochane

VeAnn, Nefre, k8i
fotki śliczne :))

Justyś zdrowia dla Twojej Babci, k8i i dla małej Zosi zdróweczka, niech dziewczynka szybko dochodzi do siebie!

My po weselu, było świetnie, super się wybawiliśmy :)) Uwielbiam takie imprezy :lol:

I w ogóle od wczoraj mój Synek jest u dziadków (moich rodziców) i będzie u Nich tydzień, mama ma urlop, chce mnie trochę odciążyć, także poświęcam ten tydzień, oprócz pracy, na porządki szafowe oraz odpoczynek... Mały ma wypas u dziadków, a ja... tęsknię... W domku tak cicho...

Ja zakatarzona...

Miłego spotkania Warszawiankom życzę :Kiss of love:

I wszystkim miłego dnia :36_3_13:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie.

Dziś M poszliśmy na rowery, a D zajął się Alką. Przypomniałam sobie dlaczego z M nie znosze jeździć na wycieczki rowerowe, bo tylko kupe nerwow straciłam. Teraz mam humor zrąbany, na szczęście M zabrał Alkę na spacer więc mam dla siebie parę minut.
Alka ma teraz etap wszystko na nie, i niekiedy już nie mam do niej cierpliwości. Przykładowa scenka:
Alka woła tutu (herbatkę chce). Ja robię i podaję jej mówiąc proszę napij się, a ona nie, ciacio daj (ciasteczko daj), więc podaję jej herbatkę i biszkopta i mówię proszę herbatka i ciasteko, a ona nie. Więc pytam się czy na pewno nie chcesz? a ona daj, więc podaję a ona znowu nie, nie i ryk. Więc ja znowu skoro nie chcesz to odstawiam na szafkę, jak będziesz chciała to sobie weźmiesz, dobrze? A ona znowu nie. Po prostu ręce odpadają.

Agnieszko, Olimpijko miłego spotkanka. Prosimy potem zdjęcia:lol:

Aniołku jesteś super mamą:zwyrazami_milosci:


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/24565.png

Odnośnik do komentarza

ja tez sie witam i zegnam jednoczesnie
wczoraj prosilam zeby duzo nie pisac ale bez przesady :lol:

dzien zaliczam do udaych mimo prawie calodziennego deszczu, na szczescie ludzi nie braklo, deszcz byl slaby i nie non stop, sloneczka odrobinka i utarg w miare spoko 140 euro ( krzeselo, fotelik, wanienka, zabawki itp poszly w swiat)

ateaz ide spac bo od 5.30 na nogach i ciagle na stojaco i padam na pysk a jutro do pracy jak zwykle

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry

Jestem na nogach od godz.4 Zuza obudziła się po zmierzeniu temperatury 38.8 wstała przed chwilą i przestawia mieszkanie na razie brak temperatury T właśnie pojechał zarejstrowac nas do lekarza


ANN
pięknie fotki ze spotkanie,dzieciaczki super,z Was super laseczki :36_7_8:

KRONKIS
piękne wiosenne foteczki

Miłego i spokojnego

Odnośnik do komentarza

Piekne zdjęcia ze spotkanka!!! Ann, K8i i Nefre krolowaly widze :36_7_8:
Kronkis - rewelacyjne foteczki!!! zazdroszcze wypadu no rower. Sama sie zastanawiam jak Kajtek zareaguje - chcialabym z nim sie wybrac juz na przejazdzke.

Ja dzisiaj mam wolne, ale niestety samopoczucie do luftu - zasnelam o 5.00 po kolejnej dawce srodkow p-bolowycch. Na 17.00 zbawienie przyjdzie od dentysty.

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Kolejny dzień rozpoczęty bólem głowy. Odstawiłam leki zgodnie z poleceniem Pani neurolog a teraz umieram- 5 dzień z rzędu:Męki: Poza tym koniecv laby i jade dzisiaj na PWSZ:Padnięty:
Amelka jest teraz na etapie sciągania kapci a ja dostaje białej gorączki jak widzę biale niedoprane skarpetki- ona ma to chyba po M.
Mada siłek, wiem co to znaczy ból zęba ( nie zazdroszczę)
Kronkiś śliczny rowerowy wypadzik.
Ann super fotki. Spotkanko napewno się udało ::):
Patusia zdrowia dla Zuzanki. Oby to nic poważnego
Radość super że wesele udane. My prawdopodobnie idziemy pod koniec czerwca ale to jeszcze nic pewnego- zaproszeń jeszcze nie ma. Tak szczerze to bardzo mi sie nie chce bo to rodzina M:Szok:
Justyś zdrówka dla babci
Wszystkim miłego dnia::):

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witam sie i ja

Dziewczyny- bardzo dziekuje za wczorajszy dzien, bylo naprawde suuuper,
Ala po mego histerii poszla spac o 19 i z przerwa na mleko o 5.00 spala do 7.30;

uciekam jakies sniadanie zrobic ,
spokojnego poniedzialku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

elo Niunie :)heheh tak zawieśniaczyłam młodzieżowo :):36_7_8:

na wstępie bardzo bardzo dziękuję za wspaniałe spotkanie :Agnieszka,Nefre,Ann, Olimpia:36_4_20::36_1_1:duża buzia. było cudownie:):)
nasze Olimpijki to dziewczyny na Zoty Medal!Piękne, mądre, dowcipne....no po prostu super Panny:)tak się cieszę,że miałyśmy okazję się w końcu spotkać!:36_7_8:
zdjęcia sie właśnie zgrywają więc niebawem i ja zarzucę fotosami :)

Justyna-tak mi przykro z powodu Babci:( podejrzewam,że jest to strasznie trudna i przykra sytuacja.jestem z Tobą sercem w tym ciężkim czasie.

kornkiś-hahahahah,uśmiałam się jak dzika jak wczoraj przeczytałam tyle komplementów na mój temat. kochana,daleko mi do Twojej figury. spójrz w lustro i popatrz na prawdziwą laskę:):)śliczne zdjęcia z wyprawy rowerowej. i Ty taka radosna w tym słoneczku:)a powiedz mi,jak Klaudys znosi podróż w siodełku rowerowym?bo my kupiliśmy już ten sprzęt i tylko musimy rowery odszykować,aby zacząć wojaże.

moniq-gratuluję udanego pchlego targu. zawsze jakaś kasa w kieszeni:)jakeiś plany co do jej wydania?może w końcu coś dla siebie?hm?

mada-nie zazdroszczę bólu zęba.u mnie też dentysta sie kłania

patusiu-coś niepokojącego dzieje sie z Zu!daj znać po lekarzu jaka diagnoza.zdrówka dla Małej.

gosia-oby ból głowy szybko minął.powodzenia w PWSz.

radości-cieszę sie ,ze wybawiliście sie na weselu.eeehh tydzień bez dziecka. to i radość rozpiera,że taka laba,ale z drugiej strony tak jaoś przykro,że nie ma tego pętającego sie bąka koło nogi. odpocznij i zrelaksuj sie.

ann- piękne zdjęciska:)macie z B ten talent do robienia fajnych fot:)

A ja jeszcze pochwalę,ze Adaś Agnieszki jest piękniusi.taki malutki i drobny (nie to co mój cztero kilowy kolcek).aż strach brać go na ręce:) Aga dzielnie się trzyma i super daje sobie radę jako świeżo upieczona mama dwójki maluchów:)

moje dziecko jak padło wczoraj o 21 tak obudziło sie dzisiaj o 9 :) jestem mega wyspana,szczęśliwa i gotowa na podbój świata( czyli na bieganie z patuśką po placu zabaw:))


życzę wszystkim miłego poniedziałku:)

ps. jak zdjęcia sie zgrają to wkleję link.

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

witajcie po długiej nieobecności

w czwartek wyjechałam do rodziców, bo mi modem od netu padł
teraz siedzę na starym, leciwym laptopie, gdzie każdy ruch odłącza zasilanie
mam nadzieję, że lada dzień oddadzą mi net :Real mad:
Aguś Kochanie dziękuję za zaproszenie i przepraszam, że nie dotarłam, ale tak jak pisałam bylismy na 18 urodzinach mojego Syna chrzestnego
S trochę za dużo wypił, dzieci się pospały i byłam bez szans
zazdroszczę Wam tego spotkania jak nie wiem co, ale licze, że w koncu uda nam się spotkać
Piękne zdjęcia dziewczyny. Każda z Was wygląda kwitnąco. Wiosna swoje robi. Dzieciaczki urocze i aż mnie ściska w dołku, że znowu nie udało mi się Was poznać

mnie dzisiaj dzieci obudziły o 5 rano, potem o 7.30 luxmed i badanie krwi (panel wziewny i pokarmowy u obojga a Majcia jakieś dziwne badania wapnia, fosforu i jeszcze jakiś dziwactwa, aż drżę jak pomyślę o wynikach)
czas nie mam na nic, ciągle zabiegana
dobrze, że chociaż niedziela minęła nam fajnie (zdjęcia jak mi siostra prześle mailem)

oprócz zdjęć ze spotkania widzialam super fotki kronkiś i VeAnn i laski K8I i Nefre
Patusia zdrówka dla Zuzy

dla reszty miłego dnia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...