Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Olimpijka

patusia23
Ale tu pustki

Czekamy na znajomych lasagne już T kończy winko się chłodzi

gdzie winko tam ja.....:36_3_1: ale jakos nie pamietam zebym dzis w pl miala byc :D
udanego spotkania.....
i my mielismy grilla ze znajomymi dzisiaj w planach ale niestety-synkowie znajomych zakatarzeni i kaszlacy wiec oszczedzamy Olimpie :snowball:

Moniq- Berlingot to francuska firma??? bo odkrylam swietny butik wlasnie z Berlingotem i tak mi sie kojarzy ze to fr ale pewna nie jestem dlatego pytam :D
A maja sliczne ciuszki...oczywiscie Olimpii kupilam milionowa sukienke,spodnie,bluzke heheh

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

monikouette
oli, z tego co wiem to owszem, francuskie Berlingot, tak jak Tape a l'oeil, Du pereil au meme (juz znasz ) Obaibi, Catmini, Marese, Jacadi , to z tych najslynniejszych :D aha, i jeszcze moj ulubiony Sergent Major

o rposze...mloda chodzi w obaibi i catmini a nie wiedzialam ze to francuskie....no wiedzisz nie musisz sie martwic :D dzis znow podciagnelam fr gospodarke :D
zartuje...tak serialnie to mam nadzieje ze sie ulozy po Waszej mysli i ze K nie straci pracy...tego Wam zycze

Odnośnik do komentarza

dobry wieczór:)

zdjęcia super... aga cuuuudnie wyglądasz:):):)
olimpia śmiga że ho ho!

a ja dziś mega źle się czuję...katar, krtań głowa... i ząb chyba... kurde bo mnie cała prawa strona szczęki boli... a tam niby wszystko w porządku w lutym było:Padnięty: muszę wytrzymać do pon. bo dopiero mam wizytę...

idę spać bo padam....

dobranoc

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

Cudowne fotki Ann, nasze forumowe pociechy rewelacyjne!!!
Agnieszko wyglądasz przeslicznie-ciąza Ci strasznie słuzy!!!!!!!
Olisia poprostu mnie powaliła jak wycierała sie łyzeczka!!ogladalismy z K dwa razy i podziwialismy zucha:)alez te nasze maluchy robia sie samodzielne....jeszcze raz powtórze ze masz bardzooo cieplutki i przyjazny głos

Aniołku zdrówka
Patusia-Miłego wieczorku
Katia-gratki dla przyjaciół
Moniq-jak Noas?

zmykam do wyrka, bo dzis cały dzien u dziadków-alemielismy mini złobek wiec głowa peka;)

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Kochane, rowniez mowie dobranoc,

dzien spedzony cuuudownie,

Ann, K8i- bardzo dziekuje!!!!!!!!!!!!!!!!mam nadzieje ze takie spotkania beda czesciej!!!

Inka, Aniolku- rowniez dziekuje za mile slowa, choc powiem ze to chyba jedyne zdjecie w ciazy, hihii

buziaki

Odnośnik do komentarza

witajcie

oli, super filmik, rzeczywiscie tatus sie postaral kupil fajna zabawke :)

ann, zdjecia sliczne, Aga, jestes przepiekna w ciazy!!!!!!!!!

u nas akcja zbjania temperatury, to moj deiut bo piecioletni wkrotce Natanek nigdy niemial temperatury tak wysokiej,
Noas o drzemce o 17ej obudzil sie z 40stopniami, lekarstwa nie dzialaly, kapiel natomast podzialala, polozylam go juz z 38.5
wlasnie sie obudzil, nie ma kaszlu (czopki i syro dzialaja), zapowiada sie ciekawa noc... najgorsze jest to ze wczorajszy lekarz nic nie znalazl, osluchowo ok, zero zapalenia ucha, gardlo ok, tylo ten katar i kaszel no i oczywiscie goraczka be innych przyczyn.... :(

Odnośnik do komentarza

ann, pomyslalam o trzydniowce bo nie mial, ale nie sadze bo orczka (nie tak wysoka ale jednak) jest o srody, okolicach 38/38.5 zbijana dolipranem (??) dzis rano jak skowronek tylko ten katar a wieczorem prosze... jak na zlosc, umowilam sie z lekarzemze jakby dzis jeszcze byla goraczka to wrocic przed poludniem, bo przyjmuje do12ej
jak na zlosc nic nie bylo,a o17ej...
nie martwie sie jeszcze, zobaczymy jak jutro, szkoda tez ze po drodze skorzystalam ze szczodrosci suynka, ktaar i kaszel...
aniolku, kuruj sie i oby do pniedzialku!!

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

O kurcze Agnieszko swietnie wygladasz......nic tylko pozazdroscic....pieknosci :36_3_1:
Az mi sie lzej na sercu robi ze ta gromadke zobacze juz w kwietniu...aga raz jeszcze wielkie dzieki za wszystko
Moniq- zdrowka dla Babla i dla Ciebie...kurujcie sie

Inus- dzieki ...ale co do glosu to musisz sie Agnieszki i Ann spytac czy taki mily i cieply jest w realu bo one slyszaly :D buzka

Olimpia juz spi...a moze dopiero bo polozylam ja o 21.10 :D a my wyciagamy winko :D i palimy w kominku....wkoncu jutro niedziela :D

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

ech, znowu upojna noc!!!!!!!!!!!!!!ale tym razem od 3,24 wiec jakis postep jest,
nad ranem Ala byla rozpalona, straszne rumience miala a teraz jak reka odjac, meczy psa;

Aniolku- zdrowka

Moniq Wam rowniez zycze zdrowia!!mam nadzieje ze noc nie byla zla a dzisiejszy dzien bedzie juz bez sensacji goraczkowych,

Olimpia- ta Olisi zjezdzalnia jaka ma dlugosc slizgu?????90cm????
i potwierdzam, Olimpia ma bardzo cieply glos,

spokojnej niedzieli, u nas szaro-buro dzis

Odnośnik do komentarza

witam:)

patusia jestem pod wrazeniem! Zuzia pieknie uklada puzzle:) . Podaj kochanie koniecznie nazwe tej gry,a najlepiej powiedz gdzie kupilas! plissssss :):36_3_1:

olimpia sliczna corcia, anioleczek!

aga bossssssssssko! (ann chcemy wiecej fotek! ):36_3_1:

nefre jak samopoczucie? :)

u nas dzis spokojnie, jedziemy po poludniu na jakies spozywcze zakupy, poza tym ok.
Wczoraj bylismy u mamy na 50-tych urodzinkach, bylo bardzo milo, ale w pewnym momencie taaak mnie serce zabolalo,ze dziadek ratowal mnie gliceryna...jutro zamawiam wizyty u kardiologa, endokrynologa (prawdopodobnie bol serca mam od zaburzen tarczycy) i dentysty (ponoc zepsute zeby moga wplywac na zapalenia miesnia sercowego) , nie ma co -przestraszylam sie na amen:)

aniolku zdrowenka! jak m sie czuje? jak relacje miedzy wami?wszystko ok? buziaczki:)

i jeszcze pytanko- co moga oznaczac czerwone plamki/krostki na brzegach stopek u Klaudii?

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c20mm3qjwdkik.png

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r7qog6xz9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...