Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patusia23

martusia
wlasnie sie dowiedzialam ze musze leciec na delegacje od 25 do 27 sierpnia. czyli musze odstawic bartka od piersi definitywnie do tego czasu. z jednej strony ciesze sie ze polece ale z drugiej az mi sie serce sciska z zalu ze bede musiala go zostawic na dwie noce...

czy wy zostawialyscie juz dzieci na tak dlugo??

Martusia mi się jeszcze nie zdarzyło (chodzi mi tu o Zuzę bo Ona mała Natalki też nie zostawiałam jak była mała):Oczko:

Odnośnik do komentarza

witam
doczytalam

co do butli, tutaj nie jak w IRL, nawet starsze niz roczniaki "uzywaja" butelek :) mnie to jakos nie martwi i poki bedzie chcial to bedzie z niej pil (mleko czy zageszczone mleko) :)

co do zostawiania malucha, zostawilismy juz raz :) a teraz pewnie czesciej bo coraz wiekszy ten nasz maluch :) ale oczywiscie "czesciej" oznacza raz na dwa miesiace np :lol:

a w ogole to sie witam

buziaki dla solenizantow :)

Odnośnik do komentarza

jejku no zapomniałam dziś...

wielkie buziaczki dla naszych małych miesięczniaków...:Całus::Całus:

marta ja kacpra przez cały tydzień zostawiałam na noc... ale w dzień byliśmy razem tak że na całe dwie doby na razie jeszcze nie... ale my na cycu tak że to troszkę inaczej...

ann a ja mam pytanie? jak z laktacją u ciebie było jak szymiego odstawiałaś? bo ja mimo dwóch karmień dziennie to cycki mam tak pełne że ledwo daję radę:Padnięty: codzi mi o to czy ściągałaś sobie jeszcze potem pokarm czy sam zanikł?

kacper zjadł pięknie 225 ml kaszki... przestawił się na butlę leń mały:Padnięty: ale niech mu będzie...
co do butli to nie jestem przeciwna... szczególnie że kacper bez smoczka... a ma jeszcze dość silny odruch ssania... poprostu potrzebuje ciumkać a jak cycka nie ma to butla mu zastępuje... oczywiście nie przesadzam i ciumka w tedy kiedy chce pić lub jest głodny tak to smoczka nawet z butelki nie chce...
co do spania... to u nas jest tak że nie zmuszam go na siłę... zawsze o 19 jest kompiel i potem kaszka... czasami przeciąga się to do 20 nawet... ale to zależy od tego ile w ciągu dnia śpi i o której wstaje rano... jak mam pierszą zmianę to wstaje ok 6 w tedy ma dwie drzemki w dzień i zasypia ok 21 a jak mam 2 zmianę to wstaję ok. 8 rano i ma jedą drzemkę a idzie spać nawet przed 20...
a do picia dostaje z hippa herbatkę owocową i jabłuszko z meliską
czasami dostaje też soczki... herbatkę taką słabiutką... wodę też pije chętnie... a czego moje nie lubi:Padnięty:

ale się rozpisałam!! :Padnięty::Śmiech:

rodzice dalej chleją...:(

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

justynka wiem wszystko o alkoholiźmie... ojciec był na dwóch odwykach chodziłam do poradni dla rodzin alkoholików... w listopadzie napisałam pismo o przymusowe leczenie... sprawa w sądzie była... ma jechać ale nie wiem kiedy... będzie 6 tygodni spokoju... wiem wszystko o DDA już mam tego wszystkiego po dziurki w nosie i nic nie będę robić żeby im pomóc bo jak mają mnie głęboko w nosie tak i ja ich... nawet mojemu bratu pomnika nie stawiają chociaż już trzy i pół roku od jego śmierci minęło... paranoja... wstrętni są po prostu i nienawidzę ich za to co robią... tylko wódka im w głowie i myślenie czy czy się dzisiaj nachleję... niech spirdzielają... nie chcę ich znać a jak tylko M. będzie z nami to wyprowadzamy się jaknajdalej od nich... obiecał mi to... poza tym nie chcę żeby mój M. z nimi pzebywał bo nie ręczę za niego...

kiedy była w ciąży obiecywali że będą pomagać... grószkii na wiezbie i inne cuda... a teraz... wykańczam się normalnie... mam takie myśli że aż się ich wstydzę... nie wiem jak sobie pomóc jak kacpra uratować przed tym wszystkim... mam dośc :(

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...