Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Olimpijka sliczne zdjecia !!!
Paula super wiesci tfu tfu oby niezapeszyc
moje dziecie padlo z godzine temu ale po ciezkiej walce M na silowni ja rachunki poplacilam i mysle co tu dalej mam do zrobienia ale oczywiscie moj brat zasypal mnie filmikami kawalami i niemoge odejsc od kompa a to np kawal

Mówi wnuk do dziadka:
- Kiedyś to mieliście źle. Nie było internetu, komórek, czatu ani gadu-gadu... Jak ty w ogóle babcię poznałeś???
- No jak nie było? Wszystko to było! - odpowiada dziadek.
- Jak to?
- Normalnie - babcia mieszkała w internacie, jak wracała ze szkoły, to stałem na czatach, wychodziłem i z babcią gadu-gadu, a gdyby nie komórka, to i twojego ojca, i ciebie by nie było.

http://ticker.7910.org/an1cA6C0g410010Mzg3bGR8NjcyOTE1MGRhfE5hc3phIGPzcmNpYSBtYQ.gif
http://ticker.7910.org/as1cF1_0g410010NTFqfDAwMDE1OWR8TmFzeiBzeW5layBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorkiem moje drgie panie :Uśmiech:

Dziś mimo upału byłyśmy z Alką na poszukiwaniach mebli, ale jakoś nie ma nic ciekawego:Rozgniewany: jak tak dalej pójdzie to do grudnia się nie umeblujemy :Smutny:

Nefretete dobre:sofunny:
Ann wszystkiego najlepszego dla Szymuli na kolejny miesiączek duża buźka od ciotki:Całus: zdjęcie śliczne

Olimpijka, Martusia zdjęcia cudne


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/24565.png

Odnośnik do komentarza

veni vidi vici :) wpadam jak ten Napoleon

nie mam dzis czasu na nic, do tego MUSZE polozyc sie wczesniej spac bo ostatnia kumulacja debetu sennego odbija sie u mnie zawrotami glowy... wiec to chyba znak ze musze przystopowac
wczoraj poszlam spac przed druga... :duren:

widzialam slicznosci
ann, Szymi przesliczny, buziaki od cia=oci moniq na 11 sty miesiac!!

matrusia, sliczne zdjecia i jaki piekny zakup!! (ja nie cierpie piaskownic ale oczywiscie ja mamy)
oli, po wizycie tez super i w wannie piekna Olimpia :)

paula, ciesze sie ze juz wszystko lepiej, oby poszlo w zapomnienie!!

zajrze jeszcze pozniej ale nie na dlugo, ide dokonczyc porzadkli
jutro do pracy, w czwartek tez a potem urlop, nareszcie :)

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witam wieczorkiem

Ala spi, wypila 250 ml kaszki bananowej z kartonu nestle, chyba ze wzgledu na cene powiem aby wszyscy te kaszki do picia jej kupili zamiast zabawek, ktorymi i tak bawi sie przez 30 sekund

Ann- zdjecia cudo, a raczej nasz dzisiejszy jubilat przystojny!!!!!!!!!!!

Martus- piaskowica super, u mnie pewnie by sie to zle skonczylo

Olimpia- to mala imprezka Ci sie trafila!!!!!!!!!!!!!!!!!!dziekuje za taki basen lejacy sie z nieba, postoje

Odnośnik do komentarza

witam
nie nadrabiam bo nie dam rady, oglądałam tylko zdjęcia ANN, Olimpijka, martusia śliczne zdjęcia
Olimpijka twoja córcia ma długie włosy moja przy niej to łysolek
nefretete
Wszystkiego najlepszego dla miesięczników

a u nas idą ząbki :Szok: mam nadzieje że to ząbki zuzia ma troszkę gorączki napuchnięte oczka leci jej z nosa jak z kranu i ślini się strasznie a do tego jest mega marudna, musiała ją bujać do snu jak nigdy zawsze kładzie się ze swoim kubusiem i po prostu za sypia
a do tego wszystkiego ten cholerny upał :Wściekły:

Odnośnik do komentarza

Agnieszka31
witam wieczorkiem

Ala spi, wypila 250 ml kaszki bananowej z kartonu nestle, chyba ze wzgledu na cene powiem aby wszyscy te kaszki do picia jej kupili zamiast zabawek, ktorymi i tak bawi sie przez 30 sekund

Ann- zdjecia cudo, a raczej nasz dzisiejszy jubilat przystojny!!!!!!!!!!!

Martus- piaskowica super, u mnie pewnie by sie to zle skonczylo

Olimpia- to mala imprezka Ci sie trafila!!!!!!!!!!!!!!!!!!dziekuje za taki basen lejacy sie z nieba, postoje

jaka to kaszka? moja nie chce żadnej pić


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/24565.png

Odnośnik do komentarza

Agnieszka Ula tez lubila te kaszki, mialam je w tzw rezerwie jak gdzies jechalismy i zamiast robienia mleka na szybko dawalam. A Szymi jak wiadomo nie pije nic procz wody w ilosciach tylko sobie znanych :)
A co dalas Marianowi? Uliska dzis powiedziala ze Marian ma tam fajnie, ma sie z kim bawic, Nora, Ryba, żółwik :)
Moniq zmykaj spac!
Kaska sukcesu zakupowego zycze

No i wracam do deski, everescik w rozmiarze mini zakonczony, siegam po maxi :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...