Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka31

to Ince sie nagroda nalezy!!!!!!!!!!!!!!!!hihihi
my wlasnie wrocilysmy od dziadka,
pogoda beznadziejna, teskno mi do wiosny juz
ciesze sie ze odnalazlyscie sie
K8i - jak tylko pogoda pozwoli to smigamy na spacer i oczywiscie Ann idzie z nami

Odnośnik do komentarza

Dziekujemy za mile słowka :)
Ann z moimi wlosami to jest tak ze od czerwca co dwa miesiace je scinam do ramion.moja fryzjerka zawsze jak mnie zobaczy po tych dwoch miesiacach to twierdzi ze ja cos jem dziwnego bo nigdy niewidziala zeby komus tak szybko rosly wlosy. mozliwe ze sie widzialysmy prosto po scieciu, a to zdjecie jest z przed paru dni a wiec fyzjer juz wzywa:rofl:
Mam nadzieje ze z butkami wyjdzie bo odlozyli je do 20 a M jeszcze w pracy
Inka gratulacje 1000 posta racja zagraj w lotka moze cos sie wtrafi:oczko:
Weroni ogląda tv ja zjadlam resztki zupy cos mi dzisiaj nieidzie gotowanie, za to uprasowalam nowa posciel Weroni i juz zalozylam

http://ticker.7910.org/an1cA6C0g410010Mzg3bGR8NjcyOTE1MGRhfE5hc3phIGPzcmNpYSBtYQ.gif
http://ticker.7910.org/as1cF1_0g410010NTFqfDAwMDE1OWR8TmFzeiBzeW5layBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Post #311

Grupa: Użytkownicy
Postów: 1,563
Dołączył: wto, 06 lut 07 - 18:52
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 10,750

Po szczepieniu już jesteśmy, Kajtuś śpi, mama jeszcze podleciała z ksiązeczką, bo na kartce z przeciwskazaniem do szczepienia szczepionką na krztuśca komórkową (chyba, zobaczę wieczorem, jak mi mama odniesie ksiązeczkę) wpisali dane Kacpra, a nie Kajtka :>123:
Kajtuś może byc szczepiony tylko i wyłącznie szczepionką acekularną , ona z wpisem od lekarki należy nam sie bezpłatnie
Waga 6410g i 64 cm Bardzo mało przybrał, za 3 tygodnie kontrola wagi i wprowadzamy marchew, jabłko, zupki i kaszkę, mogę śmiało wprowadzić mleko modyfikowane bez obaw, że szkodzę dziecku, bo za mało przybrał (tylko jak to Kajtkowi wytłumaczyć = zostajemy na cycy, ewentyalnie ratujemy się mleczkiem modyfikowanym i wprowadzamy normalnie pokarmy )
Idą dwie dolne jedynki, wszytsko ma prawidłowe, odruchy, podnosi główke, pokazał, jak łądnie siada, pani się uemichnęła i powiedziała, że sam sobie krzywdy nie zrobi i mam się nie martwić, jest silny i tylko sie cieszyć. Ale był dzileny przy szczepieniu - piguła kaząła go na przewijaku połozyć i ona go zaszczepi nie pozwoliłam, przytuliłam, sama trzymałam, całowałam i było lepiej ,trzeba dziecku stres zminimalizowac, niech się sama kłądzie na przewijaku i kłuje, u mamy na rękach mniej boli pisnął tylko 3 razy (dwie nóżki i łapcia)i zasnął przy ubieraniu

tyle o nas na razie :) podczytam teraz,poki Kajtek je :)

Kuba (4.07.2000), Kacperek (18.07.2004), Kajtuś (6.08.2007),Ania (20.10.2010)

Odnośnik do komentarza

uff.,.. w koncu ujarzmilam moja Pyzunie! nakarmilam do syta, przebralam , wlaczylam Mozarta, wsadzilam do hustawki i o dziwo zasnela:) od rana dawala czadu! bylysmy u mojej znajomej, wariatka jedna nic mi o tym nie mowiac zapisala nas na niedziele do salonu masazu i konsultacji kosmetycznych (moze poradzi mi cos na te rozstepy) :) , nie wiem tylko jeszcze z kim zostawie mojego darciucha :), moze ktoras chetna? :)
madziu a jak twoje laserowe usuwanie rozstepow, skuteczne???
aniu dziekuje za odp, ale niestety mam kolejny problem, gdy naciskam na "zmien nastroj" wyskakuje mi wiadomosc: blad na stronie
nefretete dziekuje za kompliment (de facto moja fotka w podpisie jest z 5 miesiaca ciazy :) ), a moze wkleisz kochana wieksze fotki, bo nie widze was dokladnie! a corcia sliczna:)
starletko witaj sasiadeczko :), mnie tez wszystko pobolewa jakby na okres, nie wiem jak wy ale ja ciagle mam obawy ,ze moge byc znowu w ciazy.... boje sie jak cholera, bo po cesarce nie mozna 2 lata, kiedy powraca plodnosc???:grin::confused:
inus moja mala ciagle ma zacisniete piastki, no chyba,ze gleboko spi....
a tak wlasnie teraz sobie chrapie moja Pyzula w chustawce, o ktorej wam pisalam (polecam ten wynalazek :) ):
http://img67.imageshack.us/img67/7665/bbbbyv8.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c20mm3qjwdkik.png

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r7qog6xz9.png

Odnośnik do komentarza

Ann - wielkie dzięki :) jutro Kacper nie idzie do przedszkola, to troszke czasu rano będę miała, zęby usiąśc na dłużej, teraz obserwuję Kajtusia , jak mu po sczzepieniu, na razie na leżaczku wsuwa gryzaczek :) obiecuję filmik wstawić :) właśnie sie ładuje na serwer :)

Jest już filmik :)

kajtu[ siada.3gp

Ann - jeszcze jedno pytanko - mogę trzy suwaczki chłopców mieć, czy tylko jeden??
Wszytsko super działa, fajnie to wygląda :) :) :) :) :)

Kuba (4.07.2000), Kacperek (18.07.2004), Kajtuś (6.08.2007),Ania (20.10.2010)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...