Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Martusiu - sliczny suwaczek - gratulacje :)

Mineralko - jak ja bym chciała mieć na suwaczku już tyle, co Ty :-) dobrze,z e kość przestaje dokuczać i masz szansę na naturalny poród, oby było bardzo dobrze!!!

kolejnym solenizantom - najlepszosci urodzinowe :-) !!!!!!!!!!!!

Katia-jak tam?

Olimpijka-wiesz, kto kryje się w Twoim brzuszku?? :-)

nowym dziewczynom -cześc :-)

Kuba (4.07.2000), Kacperek (18.07.2004), Kajtuś (6.08.2007),Ania (20.10.2010)

Odnośnik do komentarza

Dominika
Martusiu - sliczny suwaczek - gratulacje :)

Mineralko - jak ja bym chciała mieć na suwaczku już tyle, co Ty :-) dobrze,z e kość przestaje dokuczać i masz szansę na naturalny poród, oby było bardzo dobrze!!!

kolejnym solenizantom - najlepszosci urodzinowe :-) !!!!!!!!!!!!

Katia-jak tam?

Olimpijka-wiesz, kto kryje się w Twoim brzuszku?? :-)

nowym dziewczynom -cześc :-)

hej hej...na 90% dziewczynka bo 2 lekarzy stwierdzilo ze siusiaka nie widza ale reki sobie obciac nie dadza....ja tez obstawiam dziewczynke, maz natomiast chlopca....za niedlugo sie dowiemy :D byle zdrowe bylo...
pozdrawiam Was cieplo

Odnośnik do komentarza

hej kochane

NASZYM MAŁYM SOLENIZANTOM 3 LATKOM KOCHANYM ŻYCZYMY ZDRÓWKA I RADOSCI NA KOLEJNE DNI!!!!:36_3_19:
kulam się jeszcze
termin na wtorek ale możliwe że przenoszę bo tak powiedział lekarza 9choć szczerze to mnie już cyka) a tak bardzo bym chciała wytrwać do środy bo wtedy jest przetarg a jest to dla mnie bardzo ważne
bardzo sie boje ale jestem taka potrzepana mam tyle myśli planów i pomysłów ze troche to ten strach gasi ale pewnie do szpitala pojadę zasmarkana
moja pisia nadal nie obróciła sie jak trzeba i ponboć bede rodzic tak naturalnie ale pośladkowo a w razie komplikacji zrobią cesarkę ,nawet nie chce myśleć żeby np. męczyć sie 12 h osłabiać ten malutki organizmek a na końcu mi brzucha rozetną i tak wyciągną królewnę ..... oby tylko z dzidzia było ok to jest podstawa !!!

jutro mam gości szwagierka z chłopakiem z Holandii wbijają a ja nawet nie wiem na ile dni i powiem szczerze że teraz takie czekanie jak na igłach a tu goście troche mi ciężko z tym ale też z 2 strony sie cieszę ze ich zobaczę a oni nas

z sprzedażą mieszkanka były wariacje ale jest ok kupcy jak najbardziej porządeczku tylko mieli kłopot z kredytem na szczęście w ostatnim momencie poratowali ich rodzice bo im zależy bardzo na naszym małym mieszkanku wszystko teraz zależy od środy

Wiktorek ok już nam je tyle ze mało ale w taką pogodę to nie za bardzo się chce

pozdrowionka dla wszystkich

dziękuję za troskę!!!

proszę o kciukasy !!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/d9d1ec63f0.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09zbmhehorvy1y.png

Wiktorku jesteś nasza wielk

Odnośnik do komentarza

zagladam zeby podziekowac za zyczenia, zabiegani miedzy urlopem a urodzinami, ledwo lapie oddech

zcze wszystkim sil na ten tydzien, dla niektorych zapowiada sie z ogromna iloscia wrazen i emocji!!

katia, kciuki zaciskam za szybki porod!!

dominika, trzymajcie sie cieplutko i nadal w dwupaku!!

oli, i Tobie spokoju!

calej reszcie buziaki sle i do nastepnego razu!

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry

My po miłym weekendzie w sobotę wypad do zoo potem odwiedziny brata z rodzinką a w niedzielę spacerek a potem pizza i oglądaliśmy film.

KATIA zaciskam mocno kciuki za Was,oby wszystko szło po Twojej (Waszej myśli).

EMMA super fotki widać dzieciaczki zadowolone

MICHAŁKU BUZIAK URODZINOWY

:kawa::kawa::kawa::kawa::kawa:spokojnego dnia

ZA NASZE TRZYLATKI I ZA WSZYSTKIE PLANY ABY MIAŁY SWÓJ POZYTYWNY FINAŁ

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...