Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry
emma witam
Justyna powodzenia u lekarz, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrz
madalenka u nas jak na razie na gazy pomaga koperek ja pije dwa razy wieczorem i rano. Zuzia pryka po nim bez problemow, a w czesniej masowalam jej brzuszek i pracowałysmy jej noszkami tez bardzo ladnie odchodzily wiaterki.
Kaska ale masz pecha do urzedow

U nas tez pogoda za oknem nie naj gorsza, sloneczko swieci spacerek na pewno zaliczymy:oczko:. Zuzaneczka na razie lezy w swoim lozeczku i powoli zasypia.
Dziewczyny mam pytanko co moge wzia na bol gardla, dzis w nocy zaczelo mnie bolec :ocochodzi:.

Odnośnik do komentarza

aga521
Dzien dobry
emma witam
Justyna powodzenia u lekarz, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrz
madalenka u nas jak na razie na gazy pomaga koperek ja pije dwa razy wieczorem i rano. Zuzia pryka po nim bez problemow, a w czesniej masowalam jej brzuszek i pracowałysmy jej noszkami tez bardzo ladnie odchodzily wiaterki.
Kaska ale masz pecha do urzedow

U nas tez pogoda za oknem nie naj gorsza, sloneczko swieci spacerek na pewno zaliczymy:oczko:. Zuzaneczka na razie lezy w swoim lozeczku i powoli zasypia.
Dziewczyny mam pytanko co moge wzia na bol gardla, dzis w nocy zaczelo mnie bolec :ocochodzi:.
hej mozesc wziasc chlorochinaldin i neo angin napewno to podawali mi w szpitalu:)

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza

dzien dobry emma :) jestem jestem!!!

Madalenka-nawiedzaja czasem duchy a Ty z Kajtkiem masz abonament na sierpinowkach :0 milo że jestes :) co tam u Kajtuli?? i jak Ty sobie z tym wszystkim radzisz?

Ja jak zwykle intensywnie od rana-banki, klinika dziecieca w celu sprawdzenia wagi, zakupki zwiazane z powrotem do pl.....a w tym wszystkim udzial bierze moja córka bo niestety Maja zagrypiala i nie chce mi dziecka zarazic:) zatem....DO BOJU.....ale najpierw kawka :)
Ma ktos ochotę?:rolleyes:

Odnośnik do komentarza

DZIEN DOBRY

Udało mi się nadrobic....ufffffff

zaczne od początku....ja 2 tyg po porodzie jade na microlite (piguly anty) i początkowo tzn pierwsze tabliczke na prezesach :) teraz juz tylko piguly i jest okej. Na zastrzyk bym sie nie zdecydowala bo jak dla mnie to za duzo przeciw a zwlaszcza w razie czego zdychac 3 miechy...oj nie nie nie przy moim trybie życia.

Madalenka-ja Olimpii od urodzenia przed posilkiem podaje infacol-zawsze!!! I nie weim czy dzieki temu ale bilans taki że nigdy nie kolkowala, kupki i baki zawodowo :) odbija jej sie po jedzeniu jeszcze w trakcie podnoszenia jej celem połozenia na ramieniu :), nigdy nie ulała. generalnie spokojna i usmiechnięta. Moja GP mi powiedziala ze aby cos skutkowalo musi byc podawane regularnie wiec pilnuje infacolu i zamierzam go w 4 miesiącu życia odstawic bo wtedy wprowadze śniadaniowe kaszki i owoce. więc moja droga mimo szczerych chęci nie pomoge w problemach z kupkami,bakami,kolkami itp bo ja nie znam tych zjawisk.

Justyna-powodzonka u lekarza :) bedzie dobrze :0 glowa do góry

Kaska-ja tez wyspiarka ale problemow nie bylo ani z becikowym ani z paszportem irlandzki wogole jacys tacy przyjaznie nastawieni do nas bo nasi znajomi walcza o wszystko z marnymi skutkami niestety.Generalnie wspólczuje bo to jak walka z wiatrakami.Powodzenia :)

Oho moje dziecie się budzi. Miala pobudke o 7 rano ale dostala smoka i poszla spac dalej....no ale nie myslalam ze tyle jej zejdzie....śpi przeciez od 19-tej wczorajszego dnia. No nic zanim skonczy przeciaganie i gadke szmatke z zabawkami to musze mleczko rzygotowac.Zatem do potem....

Odnośnik do komentarza

:grin:Dzieńdoberek!!
Kajtek męczy tatę, więc mam chwilę przy kompie.

Inuś no nareszcie dotarłyście z Majeczką. Wracajcie szybko i zasiadaj na ploty.
kasiu no ja w sumie też miałam nadzieje, że uda nam się spotkac, ale firma, w której B. miał rozmowę postanowiła zatrudnić kogoś z mniejszymi kwalifikacjami (czyt. za mniejsze pieniądze). Mam nadzieję, że będzie okazja. Latem jedziemy na 2 tygodnie do Birmingham....:grin: Powodzonka z urzędami!!!!

Ucikam na sniadanko.
Emoty doszły!!!super!!!! :grin:

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

U nas pada wiec siedzimy w domu i moze niebawem przyjdzie przyjaciolka Uli do nas
aga ja karmiac piersia biore homoepatyczne srodki, na gardlo Homeogene 9

wszystkim milego dnia (u mnie slychac w sasiedztwie udarową wiertarę w duecie z jakimś nerwowym sąsiadem co gdy ona pracuje stuka w rury :smiech: )

Odnośnik do komentarza

Emma-Oj pomaga pomaga....ale szkoda dziecko zarazic jakims grypskiem wiec decyzja wczoraj zapadla-----dlugi weekend ma kobiecina:)
Jak ja nie lubie suszyc wlosow suszarka...buuuuuuuu.....żadko mi sie to zdaza ale za to trwa 30min :(:grin::grin::ocochodzi::ocochodzi::ocochodzi::ocochodzi:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...