Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

dzień dobry

buziaczki dla Oliśki 2,5 latki

Patusiu zdriwia dla Zuzi

Dziś rano dostałam rysunek pt. Szymon ubrudzony :)

U nas Szymi od jakiegoś czasu zalicza 1 lub 2 pobudki, dziś dodatkowo Uliśka miała w nocy potrzebę wody, chyba z dwa razy (wyjątkowa sytuacja) więc miałam wrażenie że co chwilę wstawałam :Padnięty:

Odnośnik do komentarza

ann mleko=kategoryczny koniec zabawy + chwile potem do lozka, jak juz widzi, ze szykuje wieczorne rytualy (a tak jest niezmiennie odkad sama zasypia, czyli jak miala kilka mies) to sie awanturuje :Padnięty:

moniq tlumacze jej o rodzenstwie i dzidzi, ale ona chyba jeszcze nie lapie:neutral:

inka :o_master: za to prasowanie :)

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

justyna@
Powoli zmyka do pracy wezmę notatki do nauki na egzamin możne coś poczytam bo dziś dyskoteka ma być
wam spokojnego popołudnia i wieczoru :Całus::Całus:

Spokojnej pracy

Ja idę się położyć bo głowa mnie boli i padam ze zmęczenia

Odnośnik do komentarza

justys milej pracki
patusia zazdroszcze ze mozesz sie polozyc. bolu glowy nie zazdroszcze ::):
veann ja tez uwielbiam takie spagetti z mieskiem i warzywami. ja ucieram na tarce (grube oczka) marchewke, pietruszke do tego duuuzo pomidorow czasem dodaje groszek... mniam mniam

ja wczoraj na obiad mialam hamburgery domowej roboty. dzis chyba powtorka z rozrywki

Odnośnik do komentarza
Gość starletka

veann - Julka superowa

Nati w przedszkolu a ja łapię oddech
dobrze, że mamy blisko przedszkole bo u nas tak sypie, że w minute wyglądaliśmy jak bałwanki

od kilku dni mam odczucie drgania jak nie powieki to pod okiem to wargi - ciekawe czy to na tle nerwowym czy co...

Odnośnik do komentarza

witam popoludniowo

mlody na drzemke a ja troche dom ogarne i ide dlubac co nieco :)

veann, u nas jest prawie taki odstep miedzy rodzenstwem jak bedzie u Ciebie, 3 latka i 2mce
ja Natankowi mowilam od poczatku ale dopiero kolo 3 latek podlapal co jest grane :) i to tez na swoj sposob

co do drgania to slyszalam ze to z braku magnesu ale czy na pewno...

aniolku, odpoczywaj!!

inka, ja to sie z Toba chetnie zgodze ze fajnie jak wyprasowane :) przyznaje bez bicia ze wyglada sie o niebo lepiej jak rzeczy poprasowane. ale machnelam na to reka i mam jak mam :) szacun dla wszystkich co prasuja :)

dla reszty milego popoludnia, pracy
i duzo zdrowia

Odnośnik do komentarza

co do drgania to zazwyczaj lekarka mówiła że stres, zmęczenie itp wypłukuje magnez, należy uzupełniać w tabletkach
VeAnn u nas 2,5 roku różnicy, nie kojarzę od kiedy Ula miała świadomość że będzie Braciszek, chodziła z nami na USG i mój lekarz specjalnie zatrzymywał obraz pokazując jej co gdzie jest :Oczko:

Odnośnik do komentarza

mam prosbe:
dla francusko badz anglojezycznych podaje linka do filmu jaki byc moze pomoze w europejskiej walce z wszelkimi cheminczymi srodkami uzywanymi w rolnictwie, trzeba tylko by wystarczajaca ilosc osob otwarla tego linka i obejrzala film (nawet nie do konca ale grunt to otworzyc)
tytul filmu to
"nasze dzieci nas o to oskarza"

Nos enfants nous accuseront : un film de Jean-Paul Jaud

Odnośnik do komentarza

Hej

Dawno mnie nie było... Po przeprawie z bolącym zębem teraz walczę z zapaleniem zębodołu i związanymi z tymi "atrakcjami", ból, ból i jeszcze raz ból. Od wczorajszego wieczoru troszkę lepiej jest... Poza tym niedoczas, w pracy jestem od 2 tygodni sama, więc i roboty więcej.

Piotruś był przeziębiony, ale już właściwie doszedł do siebie. Po niedzieli żłobek.

Katia super, że samopoczucie w ciąży dopisuje :)

Gda spokojnego finiszu i lekkiego porodu o czasie :)

Aniołku
to nasi Synkowie mają podobne godziny spania i drzemek. Super, że u M. w pracy ok.

ZDRÓWKA DLA WSZYSTKICH!!! Ściskam :Kiss of love:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...