Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

czyzym czula barszczyk??? ja tez chce !!::):
trzese sie z zimna i musze sie rozgrzac... ah to szefostwo, oszczedzaja na ogrzewaniu a pozniej wszyscy pracwonicy sie pochoruja....

kurcze, dziewczyny mam problem z bartkiem. on nie chce robic kupy. problem w tym ze on nie ma zatwardzen. on po prostu zamiast ja zrobic to wciska z powrotem do tylka. zatrzymuje ja specjalnie i jak czuje ze chce wyjsc to zaciska posladki. ostatnio 3 dni mu zajelo zanim kupa "wyszla". juz nie wiem jak mu pomoc. bo po trzech dniach to juz nie kupa ale kamien i duzo przy tym placzu i meczarni. dostalam juz syrop od lekarza na rozmiekczenie kupy ale co z tego jak on i tak ta kupe przetrzyma. wczoraj dalam mu wode z suszonymi sliwkami i tez nie pomaga. on mam jakas blokade psychiczna....
na nocnik nie usiadzie albo posiedzi chwile i nic nie zrobi...

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Pranie powieszone (T przyniósł mi 15 koszulek do prania)jakby w pracy do pralni nie mógł dać :36_11_1:

MARTUSIA no to faktycznie Bartuś ma jakąś blokadę a czy rozmawiasz z Bartusiem mówiąc mu że wszyscy robią że On też powinien

Odnośnik do komentarza

Już ziemniaczki obrane nawet podłogę wymyłam
Marta Gaja miała moment zże nie chiała robić kupki ale to było w czasie odpieluchowania tzn nie chciała robić do kibelka i do pampka też musiałam łapać w locie :sofunny::sofunny:może Bartek ma jakąs małą fobie w tym wieku to norma np u mnie młoda boi się ciemności i boi sie że pan przyjdzie skąd to to ja nie wiem

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

justyna@
patusiu odkurzyłam ziemniaki obrałam i podłogę umyłam a teraz zaraz za chwilke ide myć włosy i nakręcać sie aby wyglądać jak człowiek czyli jak przystało na panią nauczycielkę jak zwał tak zwał :sofunny::sofunny::sofunny:

Tak tak Pani nauczycielka powinna dbać o siebie :36_3_1:

Teraz Zuza ogląda Pana Kleksa (bardzo lubi piosenki)

Odnośnik do komentarza

witam w południe... sprzątanie w trakcie... zakupy zrobione... spałam dwie i pół godziny... czekam na M. i znów się poloże...:Śpiący:

martusia dużo dzieci w wieku naszych ma problemy z kupką... mój kacper jak nie przytrzymuje to się chowa w różnych kątach.... może mu zróbcie jakiś kącik? niech się oswoi? a po jakimś czasie nocnik tam postawcie może będą postępy?

idę pozamiatać... i kawę wypić:Śpiący:

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

martusia
justys to ci gajunia. boi sie pana i ciemnosci... u nas z ciemnascia jest ok .. tylko ten nieszczesny kloc..
patusia rozmawiam z nim o tym ale nie pomaga... mam nadzieje ze uda sie go przekonac do nocnika bo na siedzaco na pewno lepiej sie sr... :Śmiech:

Martat możne jakaś zabawa z wiązana z kupka moze mało to pedagogiczne ale pomoże np kto pierwszy zrobi potem brawa owacje na stojąco u nas tak na początku było poprostu euforia na widok kupy w nocniku brawa żegnanie kupy wrzucsnie je do kibelka piosenka pożegnalna etc.
ja jest taka wariatka i tak robiłam :Oczko:

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Kurcze nie wiem jak bym zareagowala bo nie musialam odnosnie wypróżniania sie Oliski.....raz po zdjeciu juz pamkpa zrobila w maajtki i polecialo jej nogawka i sie tak wystraszyla ze kupa jej zostawila kreske na nodze ze od tej pory wlo jak walnieta ze chce do kibla....ona nigdy nie nocnikowa tylkko od razu na kibelku byla.....czasem jak sie buntuje i chce mnie wkurzyc to mowi mi ze chce siku i ze sie zaraz posika jak jej czegos nie dam hihihi szantazystka :D

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Martusai-dobra ksiazka...prawdziawa
Justynka-baw sie dobrze w pracy
Aniolku odpoczywaj a pozniej napisz jka M w pracy

przyzwyczailam sie do tego bolu glowy....tzn nie zwracam juz na niego uwagi-stres kiedys minie i zaswieci dla mnie slonko :)

Odnośnik do komentarza
Gość starletka

Martusia z tą kupą niewesoło ale u nas też był problem przy żegnaniu się z pieluchą
Dominik tak się bał zrobić kupki że płakał i dosłownie sikał po nogach
jak to zauważyłam zaczęłam ubierać pieluchę jak tylko były oznaki że ma potrzebę - nie chciałam go męczyć

ale stopniowo rozmawialiśmy sobie bawiliśmy się i były nagrody za kupkę w nocniku - z tymi nagrodami to miałam urwanie głowy ale on szybko zapomniał, że za to się nagradza i teraz takich problemów nie mamy

mam nadzieję, że uda Ci się rozwiązać ten problem - czasem dzieci potrzebują więcej czasu

Odnośnik do komentarza

justys dzieki za barszczyk ;-)

kurcze, wlasnie dowiedzialam sie ze bartka za jakies dwa miesiace przenosza juz do przedszkola. mial isc od 3 lat ale zmienili ze od 2,5 sie idzie...
juz nie bede go miala na oku bo przedszkole nie miesci sie w tym samym budynku co moja praca ale ulice dalej ::(:
musze jednak przyznac ze przedszkole jest super. niedawno wybudowane i maja tam na prawde super sprzety dla dzieci, super kuchnie, stolowke itp... i pracuja tam te same panie co w zeszlym roku w zlobku wiec mam nadzieje ze bartek je jeszcze pamieta...

Odnośnik do komentarza

aniolek i jak pierwszy dzien M. ??

patusia i bloomoo tez zycze wszystkiego naj (przyznaje, ze wczesniej nie wiedzialam:oops:)

moniq scrap cudo! :angel1: swoja drogą bardzo wam zazdroszcze spotkan w realu, ja mieszkam na takim zad... ze az zal sciska :Real mad: ale moze kiedys uda mi sie do Was jakos wyrwac...

martusia a nie masz gdzies pod reka psychologa dzieciecego, zeby zapytac co z ta kupa ? a moze faktycznie sposob justyny sie sprawdzi??

U mnie dzis lepsze samopoczucie bo bylam w koncu na usg. Dzidzia ma juz od dupki do glowki 11cm, z jakichs konkretnych wymiarow wychodzi prawie 2 tyg starsze niz jest liczone wiec albo jest duze, albo zle policzona ciaza :) Wszystkie pomiary sa ok :) Slyszalam serduszko i widzialam :angel1:

No i uwaga: Julka bedzie miala siostrzyczke (ogladal dlugo i dwa razy, ja sama widzialam, ze tam zadnych jajeczek ani siuska nie ma):lol:

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...