Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z obietnicą przeczytałam właśnie zaległe 24 strony :36_11_1:
Generalnie nasz wątek to jeden wieeeelki szpital! Chyba jedyna Olimpijka się uchowała od :temperature: Całej reszcie życzę zdrówka (niektóre już wyzdrowiały i dzieciaczki też na szczęście).

Inka dobrze, że już koniec szpitala, niech teraz Maja dojdzie do siebie! A dla Milenki stooooo laaaaat :love_pack:
Justyna już widzę po choróbskach :)
Patusia mam nadzieję, że u Ciebie szybko się problemy ze zdrowiem skończą, dobrze, ze już Zuzka ok :) Gratulacje średniej Natalki!!! No i fajna niespodzianka z zusu :smile_move:
Kronkiś niech atmosfera w pracy Ci się poprawi, wyżalaj nam się tutaj ile chcesz!
k8i a czemu taka nagła przeprowadzka, to dobrze dla Ciebie czy źle ??? Gratuluję sukcesów nocnikowych :Śmiech:
Aniołek super, że M. dostał pracę, no i te ślubne plany... super !:smile_move:
Ala, Mineralka, Kaśka ,Martusia , Moniq gońcie chorobska!!!!:Real mad:
Mineralka tutaj Ci jeszcze raz GRATULUJĘ dwóch kreseczek!:Kiss of love:
Justyna i Gośka kujonki jedne! :smile_move:
Gda już prawie na wylocie :surprised:Kochana, niech szybko i bezproblemowo się pojawi się Franuś na świecie (oczywiście kiedy przyjdzie właściwa pora) :Kiss of love:
Starletka zdrówka!!!! A na poprawę humoru YouTube - Dobry iluzjonista

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

U nas falami, jednego dnia lepiej, jednego gorzej... Julka nos ma zatkany (chociaz sa etapy np. godzinne, ze oddycha przez nos) bez temp. rano brzydko kaszle, pozniej jej przechodzi. Do lekarza (przychodnia) jej nie ciągnęłam, żeby nie złapała czegoś gorszego, już myślałam wczoraj, żeby jechać prywatnie ale minus 19 stopni :36_2_40: a ona jest osłabiona... daję syropki, witaminki i leczymy się w domku.

Ze śmiesznych powiedzonek Julki lubię "Obudkaaaaaaa!" i "dziubdzik" :lol: to drugie to "żółwik" przychodzi, żeby zrobić ze mną żółwika zacisniętą piąstką :smile_move:

Ruchy czuję już codziennie :angel1: Nawet dostałam kopniaka w pęcherz, to naprawdę szybko, ale to na milion procent TO :lol:

A co to to podziemne forum, moze mi ktos wytlumaczyc na prv lub gg? Jesli moge to tez poprosze zaproszenie...

No to strona za ZDROWIE !!!!!!!

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

a ja zapomnialam wam napisac ze moj bartus juz coraz ladniej mowi. wiekszosc slow w jezyku angielskim ale pomalu zaczyna i po polsku (polski w porownaniu do ang jest o wiele trudniejszy do nauki). wczoraj powiedzial np: "ogien" i "pitopis" na dlugopis. zaczyna tez tworzyc mini zdania ze slowami w obu jezykach. smiesznie to brzmi ;-)
my jestemy konsekwentni i mowimy tylko po polsku ale nie zabraniamy mu mowic po angielsku. mam nadzieje ze do trzecich urodzin bedzie juz mozna sobie z nim normalnie pogadac ::):

moniq a ty uczysz chlopcow troszke polskiego czy tylko fr?
veann fajna piankowa Julka

Odnośnik do komentarza

veann, witaj, super ze sie dobrze czujesz, zdrowka dla Juleczki, sliczna z niej dziewczynka!

martusia, przypomina mi to moja znajoma z pracy, ktora nie otworzy drzwi gdy ktos puka jesli nie ma makijazu :D
co do nauki polskiego, nie mowie w domu po polsku, chlopcy tzn Natanek cos tam po polsku wie, zwroty grzecznosciowe i kilka slowek ale nie rozmawiam z nim po polsku, jestem we Fr juz od tak dawna ze zanim zaszlam w ciaze to juz zupelnie sie zfrancuszczylam, potem moj polski troszke odzyl dzieki N i parentingowi ale to za malo...

Odnośnik do komentarza

Kochane dziewczyny w wannie,więc mam chwilkę

JUSTYNKA super że 13 wpłynęła na konto

VEANN śliczna Juleczka,no kiedyś takie mrozy były

Na razie uciekam bo muszę coś zrobić (tak że na pewno nie położę się spać dziś szybko )

Odnośnik do komentarza

hejka kobitki

Rozmowa z A taka sobie....uparty chlop i tyle a ja wcale nie lepsza wiec wiecie co to za mieszanka.....

Ciesze sie ze Wam kasa splywa na konta :D i ze zdrowko powraca

ja niemakijazowa nie paznokciowa ...no chyba ze trzeba w sensie wyjscia to wtedy lekko oko i tyle....w zyciu nie uzywalam fluidow czy jak to sie tam nazywa i znajome sie ze mnie smieja ze ja nie umiałabym nawet tego nalozyc i w sklepach pytam po co to heheheh :D

dzisiaj zakupowy dzien.....oliska nowy spiwor bo wyrosla ze swojego, ja kilka bluzek i jakos tak humor lepszy ..... no i A zadzwonil dzisiaj do mnie wiec chyba wraca po rozum hihih :D

popatrzec w tv i spac bo jutro trzeba zajrzec do pracy i korzystać z wolnego poki sama sobie szefem....

Odnośnik do komentarza

oli, niechze A idzie po ten rozum do glowy, co to za fochy, co on baba?? :lol: w koncu fochy to nasze dzialki

a co do kosmetykow to widze ze bratnia dusza z Ciebie, ja sie nie znam na niczym, w domu mam tylko maskare i jakas probke cieni do powiek :lol: i przezroczysty lakier do paznokci ale to bardziej do lapania oczek w rajstopach niz do paznokci :sofunny:

zmykam, podlubalam to teraz ide na Housa :)
dobrej nocy!
a jutro WSZYSCY wstaja zdrowi i w dobrych humorach, ok?? a, no i moj Zus tez mi kase niech przeleje, jutro najlepiej a nie za 2tyg jak zapowiedzieli :lup:

Odnośnik do komentarza

Moniq-ale teraz to juz pewnie Ciebie nie ma:/noo odrazu widac ze nie umiesz na tylku usiedziec-hihih wolne ma dziewczyna a wraca do domu po 17-ej:D

jestem coraz lepsza-dzis zasnelam o 19 bo gadalam z Maja w lozku i jakos tak wyszlo..kurcze steskniona po szpitalu nauczylam ja ze wieczorem przed snem gadamy -tyle ze niepotrzebnie sie z nia klade ...ona tez juz sie do tego co gorsze przezyczaila-nie powiem bo te rozmowy sa tak komiczne ze ciagle sie smieje...ale jak sama zasypiala to tez byl komfort jakis

a Maja dzis .nakruszyla paluszkami i mowi"nic sie nie martw mamusiu, zaraz posprzatam i bedzie super czysto"-ja czasem jestem w szoku tymi jej powiedzonkami

VEAnn-fajnie ze malenstwo daje o sobie znac:)sliczna Juleczka
Justys-sliczna spiąca krolewna
Patusiu-to Ci niespodzianka od mojej ulubionej instytucji:/super-a pazurki bardzo mi sie podobaja-takie nie przesadzone
Oli-eszzzz te chlopy...dorze Moniq mowi-czasem gorzej niz baby normlanie-powodzenia by dal sie do konca rozgryźc-hihi

co do damskich zabiegow...to ja chetnie odzywka mleczna na paznokciach (i w zasadzie jedynie), natomiast szczerze mowiac tusz obowiazkowo jesli nie mam henny, bo mam tak jasna oprawe oczu ze az razi...reszta niekoniecznie, choc puder tez lubie na wory pod oczami ..cienie to moze ze dwa razy w zyciu moje oczy widzialy-nie umie i nie lubie ich nakladac

dobrej nocy

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

Justys-spalam od 19 do 2 i potem klops....przegladnelam wszystko co moglam na necie i dalej nawet ziewnięcia...swoja droga cisza w calym domu sprzyjała takiemu buszowaniu po necie
Jagienka wrzuc Weroniczke

K ma dzis wolne, babcia przychodzi do dziewczynek wiec mamy w planach jakies zakupki-moze zalapiemy sie jeszcze na jakies fajne wyprzedaze:)

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

Hej Foremki,

pisze do Was znowu z domu :-(((
Byłam wczoraj w pracy cale 5,5 godziny. Zadzwoniła moja mama, ze dostała skierowanie na Kajtka do szpitala....załamalam sie.
leciałam do domu jak w amoku. I niestety kolejny tydzien w domu

Mamy abonamenty w prywantych klinikach i niestety o kant d... obic ich opieke!!! Lekarka załamała ręce i powiedziała, ze nie wie co dziecku jest. Zanim pojechalismy do szpitala uderzyłam do naszego hematologa, który badał Kajtka pod katem leukemii latem ubiegłego roku. Skierował nas na oddział dzienny i wstępnie stwierdził, ze Kajtek ma mononukleoze. Badalo dziecko wczoraj chyba z 5 lekarzy....w domu bylismy grubo po 21.00 a Kajtek zasypiajac w samochodzie kilka razy budzil sie z wielkim krzykiem. Czesc wyników była wczoraj i bakterie sa wykluczone. Reszta dzisiaj.

Mam nadzieje, ze uda nam sie to wszystko zwalczyc, bo patrza sie na mnie wilkiem w pracy :le: Nie moge sie doczekac jak moj maz wreszcie wroci.

Marze o lecie, wiosnie....temperaturze powyzej 10 stopni....

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

witam

mada, slonce, kochana, nie zalamuj sie choc jak to pisze to czuje ze moge sobie mowic bo na pewno latwo Ci nie jest!!!! kiedy malz wraca? pod koniec miesiaca?? dotrwaj kochana!! wierze mocno ze bedzie dobrze, niech tylko jakis dobry lekarz sie pozna na tych przypadlosciach Kajtka i potem bedzie z gorki!! caluje!!!!!

inka, no o tej porze to spalam smacznie :) uwazaj z tym zasypianiem przy Mai, bo potem bedziesz musiala ja odzwyczajac!! i siebie tez :lol:

milego dnia, ja uciekam za 10min i zamaist czyscic zeby to stukam w klawiature :lol:

papatki!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...