Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

k8i co się dzieje że taka nagła przeprowadzka (Teściowie to nie W-wa z tego co kojarzę, czy się mylę?)
Inka super że w końcu w domu
Justys Gaja boska! Ula dziś pierwszy raz w dwóch warkoczykach w przedszkolu, ale to czysta męka, włosów dużo, sypkie, żeby ułożyć w porządne warkoczyki musiałyby być... tłuste chyba (przynajmniej dla tej długości włosów którą ma)
ala zdrówka dla Zuzi
Patusia paskudnie z tymi antybiotykami, dużo i nieskutecznie :(
martusia moje dzieci miały styczność z eurespalem, działał. Znajoma ma go w apteczce cały czas bo jest najlepszy dla jej córki, na drugiej dziecko natomiast nie działał. Czyli jak zwykle, zależy od dziecka, dolegliwości itd.

Odnośnik do komentarza

mowie dziendoberek po wykonaniu wiekszej ilosci rzeczy zaplanowanych zaraz podczytam co i jak ale tyle co wiem
k8i kochana jak cos trzeba daj znac pomoge i wspolczuje sytuacji, Grzesiu cos napomnial..
Ala zdrowka dla corci !!
Justyna Gajunia cudo lala
Patusia zdrowka co za cholerstwo sie przyczepilo ja musialam teraz dwa razy antybiotyk na angine brac a wcale zle sie nieczulam tylko bol gardla
mlody domaga sie cyca a Wera cos kombinuje przy grzejnkach ech

http://ticker.7910.org/an1cA6C0g410010Mzg3bGR8NjcyOTE1MGRhfE5hc3phIGPzcmNpYSBtYQ.gif
http://ticker.7910.org/as1cF1_0g410010NTFqfDAwMDE1OWR8TmFzeiBzeW5layBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witam kochane!!

Inka- super wiesci o powrocie!! i zdrowia Wam zycze!!!

Kaska- zdrowko dla Ali!!

Gosia- moje gratulacje!!!

K8i- kochana a co sie stalo ze musicie sie przeprowadzic?????a czy tesciowie nie mieszkaja daleko????co z praca Wasza???co zamierzacie zrobic????
wiem, 100 pytan ale martwie sie
tule mocno!!!!!!!!!!

Nefretete- bardzo chetnie na spotkanko, moze w przyszlym tygodniu???? na razie Pierozek na obserwacji poniewaz cos nos zatkany

noce do bani, nawet pisac sie nie chce, wrrrrrrr
ale DR,

Odnośnik do komentarza

gosiu super ze sie obronilas na 5. gratulacje. zycze zdroweczka i dobrego humoru
kaska wspolczuje zapalenia krtani u Alki. podobno z wiekiem coraz rzadziej i lagodniej sie to przechodzi

za pol godzinki koncze prace i do lekarza. wizyte mamy dopiero na 18.20 a prace koncze o 17 wiec chyba zachaczymy o KFC... a co tam, raz na jakis czas mozna sie pozywic w fastfoodzie. bartus pewnie ze smakiem wciagnie fryteczki i jakiegos kurczaczka ;-)

mnie tez jakies przeziebienie wzielo i boli mnie ucho. oby to nie byla jakas infekacja... ale czuje ze moze byc :-(

Odnośnik do komentarza

Pojawiam sie i znikam....pojawiam sie i znikam.... :glass:
Miałam najkrótszy tydzień pracy w zyciu - w poniedziałek zadzwoniła pani z przedszkola, że Kajtuś gorączkuję....tym sposobem jest uziemiona z kolejnym na liście chorowitkiem. Mam nadzieję, że do piątku wydobrzeje, bo maja w przedszkolu przedstawienie na dzien babci i dziadka - wiem jak sie bardzo starał i serce by mi pękło jakby nie mógł się pokazać. Modle sie, zeby doszedł do siebie.....

Powiem Wam szczerze, że tak długo mnie tu nie było, że nie mam pojęcia ile nam dzieciaczków doszło (oczywiście Inuś, Agunia i Nefre figurują na mojej "liście" :in_love:) a ile w drodze.... - wiem, że Gda na ostatnich nózkach, Veann środeczek a Mineralka (GRATULACJE!!!!) startuje. Wstyd mi okropnie, że nie wiem czy jakies jeszcze Mamusie zafasolkowane lub rozpakowane, więc błagam o wybaczenie!!!!

Poza tym jestem strasznie pochłonięta staraniami o kredyt....o ile kiedyś myslalam, ze to zdolność kredytowa stoi na przeszkodzie, tak teraz wiem, że mając nawet sporą to za mały kredyt stanowi bariere nie do przejscia. Bierzemy jakąś bzdurną kwotę na spłatę zaległości, żeby potem wziąć porządną sumę jak się zdecydujemy na inwestycję, ale miazga ktora nam banki serwują jest nie do pomyślenia!!!! Mam teraz moralniaka, bo dzisiaj "opeerowałam" babkę z banku, że naraża mnie na niepotrzebne koszty - prawie 1000 poszło sie gonic, bo jej się coś zdawało....zalamka normalnie!!!

No, ale nic tam....nie ma się co żalić.
Mąż wraca 31 stycznia, wiec zrzuce all na niego :15_9_25:

Dziewczynki, wybaczcie, że nie piszę kazdej z osobna, ale przeleciałam milion stron i niewiele pamietam :ehhhhhh:

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

Agus z mila checia spotkanko, jakas wkoncu przyjemnosc!!! daj znac kiedy wam pasuje
Justyna zdrowka dla Gajuni oby nic powaznego!!
Madaleka zdrowka dla Kajtusia i powodzenia w zalatwianiu u nas o kredyt w miare szybko poszlo
Kaska zdrowka dla Ali
Gosia gratulacje !!
a u nas pobudka o 7 jedno i drugie ale za oknem snieg wiec znow nieciekawie na osiedlu wykonczy mnie psychicznie ta robota, M zebral juz ekipe i pojechali odsniezac ech kiedy koniec tej zimy

http://ticker.7910.org/an1cA6C0g410010Mzg3bGR8NjcyOTE1MGRhfE5hc3phIGPzcmNpYSBtYQ.gif
http://ticker.7910.org/as1cF1_0g410010NTFqfDAwMDE1OWR8TmFzeiBzeW5layBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

dziendoberek

i my dolaczamy do grona chorowitkow. bylam z bartkiem u lekarza wczoraj i okazalo sie ze ma angine ropna i niestety kolejny antybiotyk. to juz osmy :-(
poza tym to bartek jest w dobrej formie. nie goraczkuje. i to w zasadzie problem bo on prawie nigdy nie goraczkuje, nawet przy zapaleniu oskrzeli.... i przez to myslimy ze jest wszystko ok a nie jest....
moja siostra zostanie z nim dzisiaj w domu.
ja tez nie najlepiej sie czuje wiec po drodze do pracy wstapie do lekarza. bola mnie oczy, uszy, gardlo, mam zatkany nos i spuchly mi usta.... na to ostatnie nie narzekam bo fajnie miec takie wieksze usta ;-). nie wiem czemu tak sie dzieje ale czasami mi puchna przy infekcjach..... :Szok:

czekam na siore i jak tylko przyjdzie uciekam do pracy
milego dnia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...