Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry

INKA zdrówka dla dziewczynek,sił dla Was i wracajcie dziś do domu

MONIK super z interesem

JUSTYNKA dobrze że nocka spokojna

Miłego i spokojnego dnia

Ja mam dziś T w domku tak że troszkę odpocznę (i spokojnie pójdę na wizytę do lekarza)

Odnośnik do komentarza

witam porannie:)

Mineralko- serdeczne gratulacje!!!spokojnych 9 miesięcy!!
Olimpia- cieszę się,że się,że Bratanica ma się lepiej! a i powiększenia rodziny gratuluję!poproszę o foty:)
inka- na Twoim miejscu postąpiłabym podobnie wzywając lekarza do domu! mam nadzieję,że już po dzisiejszym obchodzie opuścicie z Milunią szpital! trzymajcie się dzielnie! ściskam mocno!
ann- piękne prace ze szklankami!
justynko- nie przejmuj się głupimi ludźmi! Gaja -wspaniałe imię! Oby katar i kaszel u Małęj poszedł w pieruny!
kornkiś- siłek na ten trudny tydzień! jesteś dzielna i napewno dasz sobie świetnie radę!
agnieszka- oby dzieciaki nie dawały Ci już tak popalić! kiedy wpadniecie na Tarchomin?
nefretete- może i Wy byście kiedyś wdepnęli nas odwiedzić? zapraszam! tyle czasu Was nie widziałą a i chciałabym zobaczyć Wiktorka ( G mówi,że nigdy go nie może zobaczyć, bo przeważnie smacznie sobie chrapie:))
starletko- mam nadzieję,że dzisiejszy dzień będzie spokojniejszy od wczorajszego!
radości- jak tam na studiach? dajesz jakoś radę łączyć wszystko?tulę !gratki za odnocnikowywanie Piotrusia!
moniq- i znowu jaki,ś "dodatkowy: obowiązek scrapowy:) ale masz teraz roboty, co?jak się czujesz?
patusia- daj znać jak po lekarzu?
aniołku- barzdo się cieszę z tak pozytywnego obrotu sytuacji w Waszym :nowym: życiu!!!!
vean- zdrówka dla Niuni!!
bardzo dziękuję za popdpowiedzi nocnikowe! pati już rzadko woła, tylko sama pędzi na nocnik:)więc jest super!
ja już z patula od godziny u Piotrka-czekamy aż się obudzi:)
bardzo mocno Was ściskam!!

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

ja tez o tej porze na forum bo potem mi czasu braknie :lup:

witam wszystkie :) k8i, ale fajnie ze ajrzalas! ja czuje sie w miare dobrze, czwy a raczej blizna ciagnie nadal, na razie nie podnosze nic ciezkiego, nie sprzatam prawie wcale bo odkurzacz czy miotla mnie nie lubia :D do lekarza umawiam sie na piatek lub sobote po przedluzenie (w piatek :D wlasnie zadzwonilam) zwolnienia o tydzien do konca stycznia. A potem juz do pracy i nie powiem ze troche sie obawiam bo jakby nie bylo ciezkiej porcelany to ja w pracy podnosze troche. no ale bede uwazac i tyle

Odnośnik do komentarza

no wreszcie kochane wychodzimy....popoludniu bedziemy juz w domku i zobaczymy co dalej z Maja, choc K twierdzi ze jest dobrze-wiec chyba wreszcie wychodzimy na prosta (az sie boje powiedziec by nie zapeszyc)
k8-no widzisz jaka Patulka samodzielna, brawo dla niej za nocniczek
zaladne moz wieczorkiem, choc pewnie wezme sie za ogarnianie mieszkania tez

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczynki,
tak długo mnie nie było, że od przeprosin powinnam zacząć:) i życzeń WSPANIAŁEGO NOWEGO ROKU!!!! OBY BYŁ DLA NAS WSZYSTKICH TYM ROKIEM W KTÓRYM SPEŁNIĄ SIĘ MARZENIA!

A my od połowy grudnia nie możemy wyjść z katarów, kaszlów, zapalenia gardeł itp.
Mam problem z Zuzanką, kaszel ją strasznie męczy, nic nie pomagało. Oskrzela i płuca były czyste. Niestety teraz wyszło, ze jednak na płucach coś jest i mamy antybiotyk. Pierwszy w życiu Zuzanki antybiotyk.Zuza tak mało chorowała, że teraz naprawdę nie wiem co się dzieje i co robić.Była 2 tygodnie stycznia w domu z moją mamą, teraz ja jestem z nią na zwolnieniu. No nic, mam nadzieję, ze ten antybiotyk pomoże :)

Monik, jak się czujesz? Nie pisałam ale czasem czytałam stąd wiem Twoih problemach zdrowotnych
Mineralka, ale dobre wieści! gratuluję!
Aniołek, cudownie się wszystko u Ciebie uklada. Bardzo fajnie!
k8i, dzielna dziewczynka. Gratuluję jej samodzielności
Inka, współczuję przejść ze szpitalem, dobrze, ze już z Milenką lepiej, a i Maja może oszczędzi sobie chorowanie :)
Justyna, ale Gajka cudowna. Zuza tez uwielbia dobierać się do moich kosmetyków. Prawdziwe kobietki nam rosną:)

Miłego dnia!

http://www.suwaczek.pl/cache/62866aa74e.png

http://www.suwaczek.pl/cache/726b9ca3f8.png

Odnośnik do komentarza

no tak często to mnie na forum jeszcze nie było.

ala- oby antybiotyk pomógł i kaszel w końcu przestał męczyć Zuzankę. a Ty chyba też trochę odpoczniesz na tym zwolnieniu od zawirowań w pracy , które kiedyś dawały Ci nie źle w kość? ściskam
inka- jak ja się cieszę,że już mozecie wracać do domku:) ale napewno i Majunia szybciej przy Was powróci do zdrowia:)
moniq- współczuję tego ciągnięcia szwów( blizny). dobrze,ze miałaś możliwość przedłużenia zwolnienia, bo dżwiganie i szarpanie się z ciężkimi rzeczami to na razie za wcześnie. a czy te "tajemnicze sprawy", o których nie chcesz pisnąć słowa chociaż posuwają się do przodu??:ass:;)
justyna- Gaja BOSKA!!normalnie prawdziwa z Niej dama rośnie:) i fryzura i makijaż:) super.
jeszcze moniq- chciałam powiedzieć,że Twoje pasemka wyszły rewelacyjnie:) i to nie są żarty! pamiętam jak kiedyś mama zrobiła mi "pasemka na głowie (jak byłąm jeszcze nastolatką) i musiałąm na gwałt szukać fryzjera, bo z moich pasemek wyszała jedna wielka żółta plama na środku głowy. podziwiam zdolności i zapisuję siedo Ciebie w kolejce na poprawę urody.
aniu- wymyśleć wymyśliłam strój na bal ( na który zresztą nie mogę zamówić biletów, bo nikt nie odbiera tel w Lunie:(). myślałam aby przebrać pati za biedronkę lub kotka ( najłatwiej by mi było zorganizować kostium), ale na tą chwilę to nasze sobotnie plany poszły w łeb. zamiast balu będzie niestety przeprowadzka:( muszę wszystko do soboty popakować i postarać sie oswoić z wizją mieszkania z teściam:Męki:

maluchy poszły na drzemkę a ja nie mogę sobie znaleźć miejsca...

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

witajcie

ale jestem zapracowana od rana. nawet nie mialam czasu tu zajrzec wczesniej
inka dobrze ze juz lepiej i idziecie do domu
ala oby antybiotyk pomogl zuzance
moniq zapomnialam ostatnio pochwalic twoich pasemek. slicznie wyszly. no i gratuluje kontraktu scrapowego. dodatkowe kieszonkowe zawsze sie przyda
justys ale fajne warkoczyki ma gajunia

bartek dzis w zlobku. nie ma temperatury ale katar cieknie z nosa. dzis po pracy idziemy do polskiego lekarza i zobaczymy co powie.
mam pytanko: czy podawalyscie dzieciom Eurespal? jak to dziala i czy dziala??

Odnośnik do komentarza

Już jestem po lekarzu,wyniki dalej takie same (lekarka ręce rozkłada bo za nie długo nie antybiotyków dla mnie to już 5 inny)w czwartek po południu USG

MARTUSIA Zuzia i Natalka brały Eurespal jest dość dobry

JUSTYNKA Gajunia jest Boska(jakie słodkie warkoczyki )

K8I sił na czas mieszkania z teściami

ALA zdrówka dla Zuzi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...