Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

dzień dobry
Nefre można Wam w czymś pomóc?
Inka sił dla Was i oby szybko udało się wrócić do domu
Radość w końcu jesteś i mam nadzieję już na stałe :Całus:
Patusia zdrowia niezmiennie
Justys co za wirus dopadł Gaję, niech się wyśpi a po lekarzu daj znać.
Agnieszka jak u Was? Wyspana?

Odnośnik do komentarza

witam po weekendzie

mineralka gratuluje dwoch kreseczek ::)::Całus:
inka oj wspolczuje przezyc w szpitalu. obyscie szybko do domku wrocily
starletka dobrze ze dominik lepiej. zdrowka dla ciebie i calej rodzinki
justys gaja to cudowne imie. mnie sie bardzo podoba. nie przejmuj sie opiniami innych. tak jak powiedzialas - zacofanie. wszedzie na swiecie ludzie daja rozne imiona dzieciom a w polsce taka nietolerancja jak ktos nie ma tradycyjnego imienia.... ehhh :Szok:
ann ale masz ranne ptaszki w domu. a o ktorej szym kladzie sie spac ze tak wczesnie wstaje?

ja chyba tez bede musiala umowic bartka do lekarza. przez weekend cos zaczal katarzyc... generalnie jest w dobrej formie i nie ma goraczki tylko ta wydzielina z nosa i troszke kaszlu przez to....

milego dnia i zdroweczka

Odnośnik do komentarza

witam wszystkich

inus, ale mialyscie poranne przezycia, bardzo mocno trzymam kciuki za wyjscie do domku!!!

nefre, co u Was?? mam nadzieje ze nic powaznego?? sciskam!!

justyna, zdrowka dla diablicy!! oby nic sie z tego nie wyklulo!!

starletko, zdrowka dla Ciebie i rodzinki!!

martusia, dla Was rozniez sil i niech sie choroby trzymaja z daleka!!

patusia, koniecznie daj znac jutro po lekarzu, oby winiki byly juz tylko lepsze!!

radosci, fajnie ze znowu zajrzalas!! milego tygodnia!! a do kina w sumie nie dotarlismy, czulam ze babcia zmeczona i nie mialam serca zostawic jej chlopcow, pojdziemy za tydzien, a AVATAR :)

u mnie chlodno, mgla sie nie podnosi i bialo wszedzie ale nie od sniegu ;) bigos sie gotuje, resztki polskiego jadla, ostatnie op kapusty kiszonej otwarlam :D i w domu pachnie tym co Natanek mowi ze smierdzi :lol: (nie lubi bigosu)

Odnośnik do komentarza

hej,
nie zagladalam bo mialam aktywny weekend (dokanczanie mebli w kuchni, imieniny meza, niedziela u tesciow) i wieczorami padalam. Teraz tez tylko na sekundke bo mala wlasnie dzisiaj zaczela mi chorowac, woda z nosa, podw. temp, zero apetytu, zla i placzliwa nic mi nie daje zrobic :Zakręcony: zobacze co bedzie dalej, moze jutro trzeba bedzie do lekarza:Męki:

I jeszcze teraz dzwonil M. jest w drodze do Czech i tafla lodu z jadacej z naprzeciwka ciezarowki spadla na jego samochod i zbila mu przednia szybe. Na szczescie szyba nie wpadla do srodka, udalo mu sie spokojnie zatrzymac bez poslizgu :eee: Przynajmniej tak mi powiedzial... teraz stara sie znalezc punkt wymiany szyb ale jest ciezko bo zatrzymal sie w Nysie gdzie sa tylko 4 takie punkty (3 juz obdzwonil i nic) dalam mu jeszcze namiary na Klodzko, czekam na wiesci.

A tak spokojnie sie rankiem zapowiadalo :((((

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

MONIK co za interesy?????????

INKA sił abyście przetrwały do jutra

VEANN zdrówka dla Juleczki,dobrze że M nic się nie stało współczuję przeżyć

No moje dziecko wstało (podładowało akumulatory)poszło do klatki i wyjęła włąśnie papugę i mówi LATAJ LATA LATAJ

Odnośnik do komentarza

VeAnn dobrze, że M cały

a ja mam mega okropny dzień - niesamowita awantura z Natalią za mną aż do tej pory mnie trzęsie...
do tego czuję się paskudnie (@ mi się spóźnia jestem podminowana do tego to cholerne choróbsko)

znikam, żeby nie smęcić

Odnośnik do komentarza

ho ho ho

Mineralko-super wiesci...ogromne gratulacje dla Was...spokojnych 9 miesiecy....

Inko-sil

Moniq-nie uderzaj w stol bo ..... :D

Starletko-sil

Justyna- zdrowia dla Gajuni

MArtusia-zdrowka dla Synka

Ann- Olisia tez ma swoj kubek wlasnorecznie zrobiony...frajdy kupa ale ona nie taka uzdolniona artystycznie wiec efekt marny.... :D
Moja corka chodzi spac 19-19:30 max...... dobranocka u nas wczesniej stad ta godzina :D

uciekam bo jutro do pracy a lenia mam w tylku.....

Odnośnik do komentarza

witajcie

Starletko-ja tez jestem ciekawaa o co robi awantury 5 latka-w koncu wszystko przed nami:)silek!!

Moniq-super takie dodatkowe kieszonkowe -zwlaszcza ze ta praca dla Ciebie chyba relaksem jest:)

Martwie sie o moja Majunie-jutro (o ile bede juz w domu) chce wezwac do niej prywatnie lekarke, zupelnie nie ufam pediatrze z przychodni-zwlaszcza po ostanich akcjach z Milenka..coprawda nie ma juz gorczaki, ale ma katar, leje jej sie z oczu i wymiotuje srednio rsx dziennie..(moze to malo ale od 3-4 dni)...no nic moze jutro cos sie wreszcie wyjasni bo w zawieszeniu i szpital i Maja.

dobrej nocy

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...