Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry

Ja już na nogach,Zuza mnie obudziła bo chciała pić temperatura utrzymuje się.Mama przyjdzie do niej co bym mogła do lekarza skoczyć z wynikami.

ANN jak Szymi???

STARLETKA
jak Dominik???

INKA
jak Milenka,dobrze że Majunia lepiej

MONIK cieszę się że kciuki pomogły,i w dalszym ciągu trzymam

VEANN dobrze że po wizycie ok

Oli:I love you1:

Więcej nie pamiętam (jestem przybita)
Miłego i spokojnego dnia

Odnośnik do komentarza

inka
dzien dobry

Z Milenka tez chyba nie najlepiej,jest tak oslabiona ze nawet szpitalniane remonty jej nie przeszkadzaja i spi
....zobaczymy co powiedza po obchodzie

tymczasem znikam

trzymam kciuki za poprawę zdrowia Milenki,ucałuj ją mocno

Odnośnik do komentarza

Inka trzymam kciuki za Milenkę

Patusia za zdrówko Zuzi i Twoje również kciuki zaciskam

Ja właśnie załatwiłam sobie wizytę w najbliższej przychodni mimo że do niej nie należę
o 12 tej mamy się stawić
B oczywiście poszedł do pracy - wczoraj wieczorem miał 39,5 temp - ale do niego to ja już sił nie mam

Odnośnik do komentarza

Ja czekam na mamę za 40 min.mam wizytę u lekarza (więc będę biegła)a mówiłam jej żeby rejstrowała mnie tak aby jej pasowało przyjść do Zuzy :what:

STARLETKO
dobrze że udało Ci się do tej przychodni,jejku zdrówka dla B (oby nic z tego się nie porobiło )

Odnośnik do komentarza

dzien dobry
zdrowia dla chorowitków, Patusia, Starletka dajcie znać po lekarzu (oby B przez weekend zadbał o siebie, wszak potrzebny Wam zdrowy i silny)
Inka też czekam na to co powiedzą na obchodzie
Oli super ze u Was już zdrowo, jak Bianka?

Szym nockę przespał ale obudził się o 5.40 i zrobił awanturę że chce rysować (ja miałam inne zdanie).

wszystkim spokojnego dnia

Odnośnik do komentarza

ja tez czekam na wiesci od K po lekarzu z Mają, K tez chory a i ja nie najlepiej znosze te szpitalniane upaly i suche powietrze-bol gardla, katar...
Tak jak myslalam z Milunia troszke gorzej, wlasciwie teraz przypada rozwoj choroby bo przy przyjeciu byla w calkiem niezlej formie i nie bylo osluchowac tak slychac szmerow.Znow od rana ospala, choc troszke mniej kaszle-w kazdym razie mur beton do poniedzialku siedzimy a co dalej to wyjdzie w praniu.
pewnie bede zagladac bo skoro malutka spi to za wiele nie mam do roboty

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

Inka mam nadzieję, że to przełom w chorobie i od jutra będzie już tylko lepiej
K8i :Całus:

u nas po zbiciu temperatury jest lepiej - ale jak tylko temp rośnie to zaczynają się problemy z oddychaniem katar leci ciurkiem i takie biedne to moje maleństwo..

Natalka ma się dużo lepiej - katar daje się jej we znaki tylko wieczorem w ciągu dnia jest ok - kaszle ale dużo dużo mniej, oczka już nie są czerwone...

Odnośnik do komentarza

radości- no i piotrusiowi zdrowia również życzę! a dziękuję! u nas po mału! raz do przodu raz do tyłu-standardowo:Pjak to w życiu!
ineczko- uściskaj Swoje chorowitki małe! ja mocno trzymam za Was kciuki i wierzę,że przez ten weekend Milci się polepszy!
starletko- i Waszemu szpitalowi dużo zdrowia. oby się te wstrętne choroby od Was odczepiły!
czekam na wieści od Patusi po lekarzu!
moniq- z tą fałdką i ćwiczeniami to poczekaj !bo może tam się zebrała wydzielinai?i tworzy fałdkę?a poza tym to świeżo rozcięte ciało i musi "dojść do siebie"! ja bym z wczasu się tym nie dręczyłai poczekała aż wszystko wydobrzeje.

patula skończyła koorować a Piotrek próbuje mi ściągnąc lapka!muszę zająć czymś szałaputy!
na razie uciekam

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

Kochane jestem a więc po wizycie wyniki które robiłam jedne są dobre co mnie bardzo cieszy (bo nerka nie jest uszkodzona)a drugie lista leków na które jestem uczulona (nigdy na nic nie byłam),w poniedziałek badanie kolejne i tu proszę o kciuki :I love you1:

INKA daj znać jak Majeczka?a Milence szybkiego powrotu do zdrowia (i u nas dziś chyba przełom choroby temp.oczka podkrążone i męczący kaszel)

K8I
Witaj fioleciku Nasz dobrze że u Was ok ściskam Was mocno

MARTUSIA,RADOŚĆ oby szybko zleciało i macie weekend

Odnośnik do komentarza

monikouette
patusia, to dobrze ze z nerka wszystko w porzadku, a co do uczulenia na leki, nie ma wieku, byle kiedy sie moze uczulenie ujawnic, sil!!

dzięki Monik,grunt to aby wszystko było dobrze

Pół godziny temu temperatura u Zuzy 39.1:36_19_2:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...