Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Agnieszka jak tylko masz ochotę to zajrzyj na sky i umawiajmy się i przyjedź na herbatkę :) tak jak pisałam stęskniliśmy się za Wami :) Za chęci pomocy i wielkie serce dziękuję ale takich 10 razy to jednak duże wyzwanie i trudne do ogarnięcia. Myślę że maści pomogą i tego się trzymam (smarując się i czując się jak koń :sofunny:)

Justys nie dawaj się, bądź zdrowa
Oli daj znać jak tam?
Starletka fajne fotki
Moniq dbaj o siebie
Kronkis co za nostalgia?

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Dzień Dobry

Ja już na nogach,dziś odbieram wyniki i idę do lekarza

STARLETKA śliczne zimowe fotki ze spacerku

JUSTYNKA nie daj się chorobie

KRONKIŚ
co za smutki

Wszystkim miłego i spokojnego dnia

RADOŚĆ,ANULKA hopppp hopppppp???????

Odnośnik do komentarza

bry!!
przepraszam,ze sie tak nie odzywam,tylkko podczytuje,ale jestem w kiepskiej formie psychicznej... mojego Grzeska wysylaja na kurs podoficerski na 3 miesiace do Poznania... zeby nie bylo za fajnie to dwa tygodnie przed planowanym porodem... takze zostane sama z dwojka dzieci i do tego z jedna pensja, a do tej pory z trzech Grzeskowych etatow sobie jakos tam radzilismy. G zalamany,bo nie bedzie go przy nas na samym poczatku :( no ale co tu zrobic....

ja bylam przedwczoraj u gina i tak spojrzal w moja karte ciazy i prawie spadl z krzesla, po chwili chcial mnie wysylac do szpitala,bo moze dziecko nie rosnie,a wogole to patrzyl na mnie jak na umierajaca :) jestem jedynym przypadkiem w jego karierze :) Wedlug niego powinnam przytyc okolo 12 kilo na tym etapie ciazy,a ja jestem 5 kilo na minusie :) czyli w sumie 17 kilo za malo mamusi :) ale pozniej przejrzal wyniki,stwierdzil,ze sa calkiem niezle, obejrzal usg i utwierdzil sie w przekonaniu,ze jestem dziwolagiem, skoro dziecko jeszcze wieksze niz normy :)

zaczynaja mi tez bardzo dokuczac przepowiadajace, ktore mam wlasciwie codziennie (z Zuzka tak nie mialam) i straszny nacisk na kanal rodny.... ehhh gdyby nie pilka gimnastyczna,to juz bym sie chyba na wozek zapakowala,albo na sanki :)

http://images45.fotosik.pl/149/0d9ce04ce43972c9med.jpg
http://ticker.7910.org/as1cA880g410010MTAyZHwwMDAxNTlkfFp1emlhIG1hIGp1eiA.gif
http://ticker.7910.org/as1cHhX0g410000MDAwNTc0NWJ8MTQ3ODdifHd5Y2hvZHplIHphIA.gif

Odnośnik do komentarza
Gość starletka

Witam

Gda miło CIę widzieć - nie dziwię się, że jesteś zmartwiona - mam nadzieję, że te 3 miesiące szybko miną a G będzie mógł Was odwiedzać chociaż w weekendy

I nie powiem - to sztuka chudnąć w ciąży

Miłego dnia wszystkim życzę

Odnośnik do komentarza
Gość starletka

gdanszczanka_27
no z tym akurat mam sporo szczescia, bo obie babcie, ciotki, wujki,dziadek... wszyscy na miejscu i beda pomagac jak tylko sie da,ale to jednak nie to samo :(

pewnie, że nie to samo ::(: ale zawsze coś

sił CI życzę na ten trudny czas

Odnośnik do komentarza

Witam Dziewuszki z rana :) Dopiero co sobie kawke zrobilam, moze ktoras sie pisze? jakos mi dzisiaj ciezko bylo z lozka wstac ;/ az brak slow. Przeczytam co mam zalegle i lece do Councilu zaplacic no i z Filipkiem do biblioteki bo dzis dzien dla ksiazki, trzeba troszke poczytac, poogladac ;)
Wczoraj mnie nie bylo zaleglosci mam gdyz mezus mial wolne i trzeba bylo troszke czasu w 3 spedzic ;)

martusia
a dziekuje, fakt przystojniak mi rosnie. A mieszkam dokładniej w south london może Ci cos mowi Wimbledon? A Ty gdzie w Londynie mieszkalas, bo widze iz teraz zawilo Cie az do Dublina.
He zlobek zmkniety boze oni maja paranoje na tym punkcie tu.

Ann
dziekuje oczka to ma Filip po mamusi (ale sobie teraz slodze). A co do wysylania tych podziekowan to bede pisac i pisac moze juz niedlugo bede miaala dostepna ta funkcje.
ŻLObki w w-wie tez o tym slyszalam, dlatego jak urodzilam Filipa to cieszylam sie ze mieszkam w mniejszym miescie.. a teraz przywialo mnie do Londynu, chociaz tu z przedszkolem n ie ma problemu pelno ich tu jest, mozna wybierac i przebierac jak sie chce.
Z Szymusia to rtyst rosnie hehe troszke mi te rysuneczki przypominaja arcydziel Filipa tylko moj synus to raczej same kreseczki lubi

kronkiś
dziekuje

Agnieszka31 witam czuje sie u was juz jak u siebie. Malutka przesliczna, slodziutko wygladala w tej sukience, a synus no niezlu przystojniak Ci rosnie. Buziki dla maluszkow ;*

..::VeAnN::..
witam kochana ;) ja lubie niespodzianki robic i to takie niespodziewane Hihih. Milo mi Cie poznac.
Co do odstawieniu tego leku to z wlasnego doswiadczenia wiem iz dokladnie taki efekt powinien nastapic. Jezli chcialas sprobowac go odstawic to stopniowo gdyz wtedy organizm by sie przyzwyczajal i Julcia nie zareagowalaby tak radykalnie. Mialm podobny problem z Filipem, lecz u nas to bylo przejsciowe i lek mial byc tylko na sprawdzenie na miesiac.

inka witam mamusie. kochana najgorsze jest to iz nie mam zadnego zdjecia naszej 3 na kompie ale postaram sie zeskanowac na plytke to napewno dam znac ;)

patusia23
jakich badaniach co sie dzieje kochanaa?

moniq wracaj szybciutko do zdrowka ;*

starletka sliczne orły ;)

gda_27
witam sie bo j tu nowa jestem ;) Zycze siły, wytrwasz kochana ;)

Nadrobione, przeczytane moge leciec dalej (jejku juz 30 min tu siedze). Zagladne kobietki pozniej. Miłego dnia :)

..::: Żyć to znaczy walczyć o coś wielkiego :::..
..::: Dopóki walczysz jesteś zwycięzc

Odnośnik do komentarza

witam

gda, slonce, przykro mi ze tak beznadziejnie wyszlo z tym terminem dla G!! doskonale Cie rozumiem ze to musi byc ciezko i dla Ciebie i dla Niego nie byc z Wami od samego poczatku! kurcze, oni rozumu nie maja ze tak robia... nie znam sie niestety na polskich warunkach i nie rozumiem dlaczego kurs, ktory jest (jesli dobrze rozumiem) obowiazkowy, nie jest platny?? to nonsens :lup: dobrze ze chociaz bedziesz miec wsparcie ze strony rodziny, na pewno duzo Ci ono pomoze!!!
sil kochana, a przy drugiej ciazy jest masa odczuc i oznak organizmu jakich nie bylo przy pierwszej, organizm juz wie co na niego czeka a i droga juz poniekad przygotowana wiec to stad... sil!!!!!!

zdrowia i sloneczka wszystkim pozostalym!!

martusia, u nas tez zimno, -10 dzis rano, teraz jest -6 i juz tak zostanie :)

Odnośnik do komentarza

dzień dobry kochane

my za ok 30 minutek wybywamy na USG oczywiście dam znaka co i jak,3mjcie mocno kciuki

sama nie wiem dlaczego podejrzewa bliżnaki chyba chodzi o te duże stężenie hormonu a tydzień prawdopodobnie 6 wiec myśle może dlatego,albo duża dzidzia albo dalej w ciąży albo 2 dzieciaczków nie wiem nic

samopoczucie fatality wczoraj wieczorny spacer heftowałam pół drogi a Wika ciagłąm za sobą na sankach widok pewne masakra ale ciemno było :eureka:

gdasmyutaskowe wieść kurcze że też tak sie te losy dziwnie toczą :( siłe duzo na ten czas,tulę mocno!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/d9d1ec63f0.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09zbmhehorvy1y.png

Wiktorku jesteś nasza wielk

Odnośnik do komentarza

katia powodzenia na USG
weri mieszkalam przez miesiac na Elephant & Castle ale nie podobalo mi sie i przenioslam sie na Kentish Town (kolo Camden Town) i tam prawie dwa lata spedzilam...
moniq no to zima do nas zawitala... ja tam nawet sie ciesze. milo widziec snieg dla odmiany ... no i przynajmniej nie pada u nas deszcz. oby tylko miasto bylo lepiej na to przygotowane i zaczna sypac chodniki i ulice bo poki co to lod..

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Już jestem (dopiero)pada u Nas strasznie śnieg i zapowiadają śnieżyce

A więc po lekarzu wyniki są gorsze niż poprzednie w poniedziałek do szpitala na zrobienie ogólnych badań dostałam inny antybiotyk (bardzo silny i mam go brać co 8 godz.)i okazało się że na poprzedni antybiotyk byłam uczulona i na pozostałe 2 leki

KATIA powodzenia u lekarza,daj znać co i jak

GDA smutne wieści,ale dobrze że rodzinka blisko (wiem że to nie to samo)siłek dla Ciebie na ten czas

MARTUSIA,MONIK i u Nas temperatura dziś w nocy -9

Weriidiana mam problem z nerkami (i lekarz już sam nie wiem jak mi pomóc)

Wszystkich całuję i ściskam

Odnośnik do komentarza
Gość starletka

Patusia rety zdrówka życzę i niech leki w końcu pomogą
ciekawe czego ja się dowiem w poniedziałek

Katia powodzenia na USG

Ja przed chwilką wróciłam do domu - połowy rzeczy nie załatwiłam bo mój syn oznajmił, że chce siku i już nie wytrzyma - więc pędem do domu a w domu okazało się, że mu się odechciało grr:Szok:

teraz wysłałam go na popołudniową drzemkę - odpokutuję to pewnie wieczorem ale przynajmniej będę miała 30 minut na ogarnięcie bałaganu i jakieś małe prasowanie

Odnośnik do komentarza
Gość starletka

patusia23
STARLETKA ja już sama nie wiem co myśleć co to może oznaczać(nigdy nie byłam uczulona na żadne leki)a teraz za niedługo okaże się że na większość jestem,siedziałam dziś u lekarza 20 minut

może dokładniejsze badania w szpitalu wyjaśnią co i jak tego CI życzę :Całus:

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

starletka
patusia23
STARLETKA ja już sama nie wiem co myśleć co to może oznaczać(nigdy nie byłam uczulona na żadne leki)a teraz za niedługo okaże się że na większość jestem,siedziałam dziś u lekarza 20 minut

może dokładniejsze badania w szpitalu wyjaśnią co i jak tego CI życzę :Całus:

Kochana i wzajemnie :23_30_126::23_30_126::23_30_126:

Najgorsze jest to że T jest przygnębiony i smutny (martwi się bardzo o mnie),i już nie wiem jak mam mu powiedzieć(że nie ma poprawy) jak zaraz wróci do domu

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Hej Hej
jeszcze raz dziekuej za wsparcie.....
bilans taki z eB stracila 600gr- nie zartuje i ni pomylilam sie ponad 0,5 kg...
Miala zabiag zmniejszajacy cisnienie w czaszce i poki co stabilna.....
Staram sie byc silna i wspierac telefonicznie rodzine ale nie powiem ze jest latwo....
Zycze Wam zdrowka i powodzenia u lekarzy....

P.S Ann i Moniq-dostalam wiadomosci-dziekuej slicznie ale odpisac ciezko......zal rozrywa serce....

Odnośnik do komentarza
Gość starletka

Oli pozostaje mi tylko trzymać kciuki - żeby się wszystko dobrze skończyło
A Tobie życzę sił do wspierania rodziny

Patusia nie dziwię się T - ale musi być dobrze

Nie wiem jak Was ale mnie to życie momentami przerasta - ciągłe choroby, problemy pogoń za każdym groszem - brak chwili wytchnienia i spokoju

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...