Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu i negatywny wynik testu


Rekomendowane odpowiedzi

katarzyna1234
Aaaa...to ty jesteś w 5 tyg to sorki musiałam źle przeczytać:PJa nieużywam i raczej niebędę używać żadnych środków na rozstępy.Niejestem osobą szczupłą i przed zajściem w ciąży miałam już rozstępy pozatym niejestem przekonana co do takich środków.Moja kumpela używała w czasie ciąży i teraz po ciąży wraz ma rozstępy...

Ja smarowałam brzuszek zwykłą oliwką dla dzieci i przede wszystkim nie można drapać jak swędzi bo wtedy skóra się rozciąga i jak drapiemy to się rozstępy mogą zrobić. Ja nie miałam ale nie wiem czy to dzięki tej oliwce czy tak po prostu miało ich nie być.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59936.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry mam pytanie spóźnia mi się okres 20 dni ( jest 53 dzień cyklu) robiłam test ciążowy 40 dnia cyklu i wyszedł negatywnie ...
Boli mie podbrzusze, plecy, piersi ... 
Czy mogę być w ciąży?
Czy test był za wcześnie zrobiony? W 2017 także nie miałam okresu przez 69 dni mam nieregularny okres ( to znaczy czasami po 26 dniach a czasami po 39 dniach) 
W 2017 roku nie miałam chłopaka jeszcze i nie współżyłam.
Teraz od 3 lat jestem aktywna seksualnie, zabezpieczamy się prezerwatywami ale ostatnio przez 3 miesiącę uprawiamy seks ale stosunek przerywany ( nigdy nie skończył we mnie)
Bardzo dziękuję za jakąkolwiek pomoc 

Pozdrawiam 😊

Odnośnik do komentarza

Przy Twoich nieregularnych cyklach stosunek przerywany jest bardzo ryzykowny bo nigdy nie wiesz kiedy możesz się spodziewać owulacji. I nie jest to żadna firma antykoncepcji. Jak radzi Rio nie obędzie się bez wizyty u ginekologa,powinnaś zbadać przyczynę opóźnienia/braku okresu.

Odnośnik do komentarza
W dniu 3/11/2011 o 2:12 PM, katarzyna1234 napisał:

No właśnie różne są przypadki ale czemu tak się dzieje?U mnie nawet się okazało że rozmiary dziecka są mniejsze o 3 tyg niż powinny być licząc od ostatniej miesiączki czyli położna wyliczyła mi że teraz powinnam być w 24tyg ciąży a dziecko ma rozmiary na 21tydz.Sama tego nierozumiem jak to jest możliwe.Wychodzi na to że przez te 3 tyg dziecko żyło sobie ale nierosło.A lekarz ciągle mnie gnębi pytaniami czy niepokręciłam nic z miesiączkami ale jak ja mogłam pokręcić skoro prowadziłam kalendarzyk miesiączkowy?Sam mi nieumiał odpowiedziec na to pyt czemu tak się stało...

Tak się stało, ponieważ owulację miałaś trzy tyg po rozpoczęciu miesiączki. Dlatego ciąża jest młodsza, niektórym kobietom zdarza się owulacja tuż po okresie. Miałaś wydłużony cykl miesiączkowy tego miesiąca 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...