Skocz do zawartości
Forum

gdzie jeszcze można polecić swoje produkty? czy ktoś wie


Gość ida

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Na pewno jest sporo mam, które troszkę handlują na allegro i mam w związku z tym pytanie: czy znacie jeszcze jakieś inne "miejsca" w internecie", na który można tak jak na parentingowym bazarku sprzedawać swoje towary i promować swoje aukcje? Po Waszych miłych komentarzach na temat szytej przeze mnie pościeli, postanowiłam sie nie poddać i dalej walczyć o firmę, ale zastanawiam się jak najskuteczniej trafić do młodych mam buszujących po internecie, tak żeby w ogóle wiedziały o moich aukcjach? Macie jakies swoje sposoby?

Odnośnik do komentarza

drucilla
może załóż swój profil w jakichś portalach społecznościowych (n-k, facebook, i inne podobne teraz tam jest wszystko) spróbuj wypozycjonować swoją stronę w przeglądarkach (google najlepiej)

Dzięki drucilla. W naszej klasie już się ogłaszam, bo allegro współpracuje z nk, wiec automatycznie moje aukcje tam się wyświetlają, poszukam jeszcze innych tego typu portali. Co do pozycjonowania strony to staram sie dodawać firmę do wszystkich możliwych darmowych katalogów firm, bo na płatne pozycjonowanie nie mogę sobie na razie pozwolić. Może znasz jeszcze jakieś inne "amatorskie" sposoby pozycjonowania strony? W produkcji pościeli dziecięcej jest jest tak silna konkurencja, że przebić się na czołówkę google to nie lada wyzwanie:36_2_21:

Odnośnik do komentarza

ida
Witam!
Na pewno jest sporo mam, które troszkę handlują na allegro i mam w związku z tym pytanie: czy znacie jeszcze jakieś inne "miejsca" w internecie", na który można tak jak na parentingowym bazarku sprzedawać swoje towary i promować swoje aukcje? Po Waszych miłych komentarzach na temat szytej przeze mnie pościeli, postanowiłam sie nie poddać i dalej walczyć o firmę, ale zastanawiam się jak najskuteczniej trafić do młodych mam buszujących po internecie, tak żeby w ogóle wiedziały o moich aukcjach? Macie jakies swoje sposoby?

sprobuj polecic swoja posciel ( ja sie domyslam, ze Ty szyjesz?) do jakiegos sklepu z posciela np. na bazarze, w jakims kompleksie sklepowym ...
krawcowa z mojej wsi wpadla na pomysl, ze bedzie szyla nie na zamowienie klientek, tylko konkretne rzeczy w konretnych rozmiarach i to bedzie sprzedawala do sklepow.
Jak pomyslala tak zrobila, szyje i zawozi do sklepu z odzierza w kompleksie sklepow prywatnych - idzie jak z platka.

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka

sprobuj polecic swoja posciel ( ja sie domyslam, ze Ty szyjesz?) do jakiegos sklepu z posciela np. na bazarze, w jakims kompleksie sklepowym ...
krawcowa z mojej wsi wpadla na pomysl, ze bedzie szyla nie na zamowienie klientek, tylko konkretne rzeczy w konretnych rozmiarach i to bedzie sprzedawala do sklepow.
Jak pomyslala tak zrobila, szyje i zawozi do sklepu z odzierza w kompleksie sklepow prywatnych - idzie jak z platka.

Hm...no ja już właśnie tego próbowałam i jakoś kiepsko mi idzie. Problem w tym, że moja pościel jest bardzo pracochłonna i dlatego nie może być tania, dlatego jakieś nieduże sklepiki boją się wyłożyć na nią pieniądze, natomiast duże sklepy są zrzeszone w różnych mega korporacjach i nie chcą nawet rozmawiać z takim mikroprzedsiębiorcą jak ja. Część ludzi zniechęca też fakt, że nie jestem vatowcem, bo nie mogą sobie odliczyć vatu od moich produktów, a mnie z kolei nie opłaca isę na razie przejść na vat. Dlatego póki co walczę o klientów internetowych. Ale dzięki za radę :smile_move:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...