Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
admin

***Konkurs z GIGANTYCZNĄ pulą nagród***

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

i z radością zapraszam do jednego z największych, pod względem liczby nagród, konkursu, jaki kiedykolwiek odbywał się na Parentingu.

Konkurs jest wakacyjny, bardzo prosty - wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie, z którym nikt nie powinien mieć problemów.

Nagrodzonych zostanie dziesięć osób, ale nie pojedynczymi nagrodami, a całymi, iście wakacyjnymi zestawami - w sumie nagród jest kilkadziesiąt :Oczko:

Reguły podobny jak we wcześniejszych konkursach mailowych, ale nowość polega na tym, że odpowiedzi zbieramy tym razem przez specjalny formularz na stronie. Dzięki temu nie będzie wątpliwości, że głos został oddany, a do tego przy każdym głosie rejestrujemy czas i kolejność z dokładnością co do sekund :-).

Bez dalszych wstępów, zapraszam serdecznie do zapoznania się ze szczegółami na stronie:

Parenting.pl - konkurs letni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

super konkurs :) i jakie świetne nagrody :)

odpowiedź poleciała :)

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I nasza odpowiedź poszła :) Jakoś nie mam szczęścia w takich "losowych" konkursach, ale kiedyś musi być pierwszy raz, więc namiętnie zawsze wysyłam :36_1_1:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gosia67
Odpowiedź wysłana. Troszkę szkoda, że nagród tak dużo, a będzie tylko 10 zwycięzców...

Racja, ale nie ma co narzekać :smile_move: Jest dobra zabawa, nagrody i będą wygrani, więc czego chcieć więcej :smile_move:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

czysto administracyjnie - zauważyłem właśnie, że ktoś z Kielc, łączący się przez sieć Vectra (może czyta - niech się wstydzi) próbował zwiększyć swoje szanse, oddając trzynaście głosów z trzynastu różnych kont. Wszystkie głosy zostały wykasowane. Podobnie traktowane będą inne tego typu próby. To jest zabawa, ma być wesoło i przyjemnie, ale także uczciwie :-).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wsparcie techniczne tczuwa;)

odp. wysłana, ale jak jeden osesek;) napisał - również szczęścia nie mam w losowych grach, ale co tam...udzielać na forum się trzeba;)
pozdrówka dla uczestników

http://www.suwaczki.com/tickers/j36rs8fwbku9m72j.png

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5eglm4pteq.png

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5er8ue6lm4.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Marcin
Witam,

czysto administracyjnie - zauważyłem właśnie, że ktoś z Kielc, łączący się przez sieć Vectra (może czyta - niech się wstydzi) próbował zwiększyć swoje szanse, oddając trzynaście głosów z trzynastu różnych kont. Wszystkie głosy zostały wykasowane. Podobnie traktowane będą inne tego typu próby. To jest zabawa, ma być wesoło i przyjemnie, ale także uczciwie :-).

Myślę, że w każdym konkursie niestety tacy nieuczciwi ludzie się zdarzają. Jak to dobrze, że nad tym czuwacie :23_30_126: Pozdrowionka dla wszystkich uczestników i nie tylko :smile_move:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gosia67
Odpowiedź wysłana. Troszkę szkoda, że nagród tak dużo, a będzie tylko 10 zwycięzców...

Wysłana odpowiedź :-)
też mi się wydaje że jakby było więcej zwycięzców co więcej osób by się cieszyło z wygranej. Ale cóż wtedy doszłyby większe koszty wysyłki nagród :36_1_78:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...