Skocz do zawartości
Forum

***Konkurs z GIGANTYCZNĄ pulą nagród***


admin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

i z radością zapraszam do jednego z największych, pod względem liczby nagród, konkursu, jaki kiedykolwiek odbywał się na Parentingu.

Konkurs jest wakacyjny, bardzo prosty - wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie, z którym nikt nie powinien mieć problemów.

Nagrodzonych zostanie dziesięć osób, ale nie pojedynczymi nagrodami, a całymi, iście wakacyjnymi zestawami - w sumie nagród jest kilkadziesiąt :Oczko:

Reguły podobny jak we wcześniejszych konkursach mailowych, ale nowość polega na tym, że odpowiedzi zbieramy tym razem przez specjalny formularz na stronie. Dzięki temu nie będzie wątpliwości, że głos został oddany, a do tego przy każdym głosie rejestrujemy czas i kolejność z dokładnością co do sekund :-).

Bez dalszych wstępów, zapraszam serdecznie do zapoznania się ze szczegółami na stronie:

Parenting.pl - konkurs letni

Odnośnik do komentarza

Witam,

czysto administracyjnie - zauważyłem właśnie, że ktoś z Kielc, łączący się przez sieć Vectra (może czyta - niech się wstydzi) próbował zwiększyć swoje szanse, oddając trzynaście głosów z trzynastu różnych kont. Wszystkie głosy zostały wykasowane. Podobnie traktowane będą inne tego typu próby. To jest zabawa, ma być wesoło i przyjemnie, ale także uczciwie :-).

Odnośnik do komentarza

Marcin
Witam,

czysto administracyjnie - zauważyłem właśnie, że ktoś z Kielc, łączący się przez sieć Vectra (może czyta - niech się wstydzi) próbował zwiększyć swoje szanse, oddając trzynaście głosów z trzynastu różnych kont. Wszystkie głosy zostały wykasowane. Podobnie traktowane będą inne tego typu próby. To jest zabawa, ma być wesoło i przyjemnie, ale także uczciwie :-).

Myślę, że w każdym konkursie niestety tacy nieuczciwi ludzie się zdarzają. Jak to dobrze, że nad tym czuwacie :23_30_126: Pozdrowionka dla wszystkich uczestników i nie tylko :smile_move:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...