Skocz do zawartości
Forum

Pregnyl - skuteczny czy nie?


Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, to było 4 lata temu... więc nie pamiętam w jakich dawkach brałam, ale pamiętam tyle, że miałam różne próbowane metody i nic nie pomogło, tylko właśnie monitorowanie cyklu przez USG + hormony :) no i właśne udało mi się już po pierwszym cyklu, ale też pomogło "zapomnienie" że sie staram o maleństwo :) Trzymam kciuki za Ciebie :big_whoo:

http://www.suwaczek.pl/cache/b8e3c251cd.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1ebd60a573.png

Odnośnik do komentarza

Hi Iwcia! jestem tu nowa i jeszcze sie gubie, czy teraz miałaś podany pregnyl? ile jednostek? ja w tym cyklu miałam Femere i zastrzyk Pregnylu 10000jedn. teraz mam Luteine i czekanie... miałam wysoką PRL obniżyłam ja Dostinexsem, robiłam Hsg i teraz czekam, co bedzie... tak bym chciała by sie udało... pozdrawiam i 3 mam kciuki, jezeli teraz tak samo jak ja czekasz...

Odnośnik do komentarza

Witaj, ja bralam pregnyl kilka razy. Za kazdym razem spowodowal pekniecie pecherzyka. Raz doszlo do ciazy ktora poronilam. Kilka miesiecy pozniej pregnyl byl nie do dostania i dostalam zamiennik wloski po ktorym nie pekl pecherzyk. I zrobila sie cysta. Miesiac pozniej udalo mi sie sprowadzic pregnyl 10000 i pekl pecherzyk i zaszlam w ciaze. Powodzenia!!!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/hkshrjjg6ng1odii.png

Odnośnik do komentarza

U mnie udało się przy pierwszym monitorowanym cyklu. Była seria 3 zastrzyków z Pregnylu pod rząd: 13-14-15 dc. W 13 dc pęcherzyk 20 mm. Aktualnie jestem w 13 tygodniu ciąży. Po badaniach prenatalnych przesiewowych wszystko OK.
Życzę Wam powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość Marina.balb.

Witaj U mnie był cykl stymuliwany aromek plus cyklodynon z powodu nie pekających pęcherzyków. Pregnyl dostałam w pierwszej dawce 5000mg gdyż lekarz uznał, że nie ma potrzeby wprowadzania najwyższej Dawki.Po OK. 48godz.nie samowite bóle prawego jajnika oraz drentwienie nóg I bóle od kregosłupa. Pęcherzyk pękł do dziewiątego dnia od podania Pregnylu testy ciążowe pozytywne. Od dziesiatego dnia negatywne az do trzynastego. W czternastym dniu cyklu ukazała się druga krecha:) beta wysoka. Udało siè i wszystkim tego życzę. Teraz jestem w 17 tyg ciąży z pierwszyym dzieckiem zaszłam za pierwszyym razem a tu zajelo rok. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Przerobiłam trochę tych leków, bo luteina, CLO, inofem, ovarim i pregnyl. Gdy jedne nie działały dr. Dworniak przepisywał mi inne. No i w końcu mix luteina, potem gdy od 4tego dnia cyklu CLO, a na koniec pregnyl właśnie. No i w końcu to było to Choć nie wiem czy to zasługa tego konkretnego leku, czy raczej całej terapii.

Odnośnik do komentarza

Hej jestem tu nowa. Pani profesor zmieniła mi leki z clo mam teraz aromek potem Estrofem mi te i Duphaston po raz pierwszy w tym miesiącu będę miała podany zastrzyk 10000 jednostek Pregnylu. Mega się boje chciałabym żeby się udało 1.5 roku staran i nic

Odnośnik do komentarza

Hej wszystkim mam cykl stymulowany od 5 do 9 dnia cyklu bralam clostilbegyt niestety pecherzyk nie pękł więc lekarz przepisal mi pregnyl 5000. Mam pytanko po jakim czasie pęknie pecherzyk i czy uda mi sie zajsc w ciążę. Juz po tylu miesięcznej kuracji lekami brak mi juz sily na to wszystko dodam ze oprocz tego biorę jeszcze ovarin i kwas foliowy.

Odnośnik do komentarza

Hej ja otrzymałam podwójna dawkę pregnylu podczas monitoringu owulacji na pęknięcie pęcherzyka, zrobiłam test z krwi po 10 dniach i wynik negatywny po 13 dniach od zastrzyku powinnam dostać okres, po 14 dniach zrobiłam test i pozytywny. Kreska bardzo bardzo słaba, ledwo widoczna, po 15 dniach zrobiłam bhcg, wyszło 100 i po 48h bhcg 200. A dzisiaj już prawie 10 tydzień ciąży

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...