Skocz do zawartości
Forum

Ściąganie napletka u chirurga-przerażona mama-RATUNKU!


lelcia

Rekomendowane odpowiedzi

:36_13_4:Przepraszam ale może jeszcze raz umieszczę i ktoś przeczyta!!!Jestem mamą 2.5 rocznego synusia.Ostatnio Pani pediatra powiedziała że jest problem z susiaczkiem,bo zebrała się tam biała kulka i trzeba wyczyścićI wogóle ciężko schodzi skórka przy ściąganiu.Czyli czeka nas zabieg u chirurga.Ale z lekarzami wiadomo trzeba na dobrego trafić bo tez moze szkode przynieść.Szukam dobrego chirurga dziecięcego Bytom-Zabrze lub Chorzów.BŁAGAM NAPISZCIE CZY ZNACIE KOGOŚ DOBREGO

Odnośnik do komentarza

Ta biała wydzielina to mastka. Każde dziecko to ma pod napletkiem dopóki sie go nie ściągnie. Nie uważam, żeby to miało być wskazanie do zabiegu.. Twojemu synkowi wogóle nie schodzi ani troche napletek?
Jest juz tu wątek o stulejce i nawet wrzucilam tam filmik, który bdb wszystko wyjaśnia co dotyczy siusiaka i ew. stulejki. http://parenting.pl/maluchy/12067-problem-z-siusianiem-u-chlopca-prosba-o-rade-2.html
Jeśli chodzi o chirurga to nie pomogę, ale i tak jeśli konieczny będzie zabieg to dostaniesz skierowanie i będą to robic na oddziale. Nikt tego prywatnie nie robi, a przynajmniej u nas bo dziecko jest pod narkozą.
Skonsultowałabym to jeszcze z jednym pediatrą, bo chirurg jak to chirurg lubi zabiegi..

Odnośnik do komentarza

Schodzi ale mało powiedziała lekarka.Własnie szukałam prywatnie ale tak myslałam że będzie ciężko.Po jednej stronie skórka lepiej się już odkleiła ale tm gdzie jest właśnie ta kulka biała ciężko idzie...:( Mam już skierowanie ale pójde do jeszcze jednego lekarza aby zobaczył to,bo wiem że to ból dla dziecka i chciałabym go raczej ominąć ale czy sie uda??

Odnośnik do komentarza

Witaj
Ja tez jestem mamą chłopca z problemem stulejki, wątek o którym pisała anitaa84 założylam ja, polecam Ci obejrzenie filmu który w jednym z postów umieściła właśnie ona, mnie znacznie uspokoił i zrozumiałam że zabieg chirurgiczny to ostateczność, wczoraj byliśmy na kontroli u chirurga, na razie smarujemy maścią linomag i sami mamy delikatnie nie na siłę ściągać skórkę do oporu, żeby nic nie uszkodzić, tak jak to zrobiła nasza pani pedriatra, mam nadzieje że to pomoże i obejdzie się bez interwencji z zewnątrz, jeśli natomiast skierują nas na zabieg na pewno skonsultuję się jeszcze z innym chirurgiem aby się upewnić czy aby na pewno jest konieczny. Pozdrawiam i powodzenia.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=6974
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=6975

Odnośnik do komentarza

Ta biała wydzielina to mastka. Każde dziecko to ma pod napletkiem dopóki sie go nie ściągnie. Nie uważam, żeby to miało być wskazanie do zabiegu.. Twojemu synkowi wogóle nie schodzi ani troche napletek?Ja tez jestem mamą chłopca z problemem stulejki, wątek o którym pisała anitaa84 założylam ja, polecam Ci obejrzenie filmu który w jednym z postów umieściła właśnie ona, mnie znacznie uspokoił i zrozumiałam że zabieg chirurgiczny to ostateczność, wczoraj byliśmy na kontroli u chirurga, na razie smarujemy maścią linomag i sami mamy delikatnie nie na siłę ściągać skórkę do oporu, żeby nic nie uszkodzić, tak jak to zrobiła nasza pani pedriatra, mam nadzieje że to pomoże i obejdzie się bez interwencji z zewnątrz, jeśli natomiast skierują nas na zabieg na pewno skonsultuję się jeszcze z innym chirurgiem aby się upewnić czy aby na pewno jest konieczny. Pozdrawiam i powodzenia. Im dluzej bedziesz czekala tym gorzej, bo mastki bedzie sie zbieralo coraz wiecej .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...