Skocz do zawartości
Forum

Dziewczyny rocznik 80 :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Anna26
Cześć dziewczynki :Kiss of love::Kiss of love:

Melduję się że żyję :whistle: i przepraszam za moje ostatnie zaniedbanie ale jakoś czasu brak i zawsze jest coś do roboty :lol:
Julcia złapała mega katar nawet już nie pamiętam kiedy taki miała :((( i z tego powodu uziemione na amen :(( pogoda też nie rozpieszcza ziminca że SZOK!!! jak nie wiosna dziś nawet mieliśmy przymrozek rano :surprised: ja chcę lato :lol::lol::lol:
Wczoraj mieliśmy iść na zajęcia do Children Centre ale katar Julci który wczoraj był jeszcze słabiutki dziś zamiast popuszczać stał się MEGA i tak szkoda mi dziecka bo strasznie się meczy:((((( Przypuszczam że ten katarek jednak ma na tle alergicznym :(((
Musze się wam pochwalić że postanowiliśmy z m pojechać jednak na wakacje do PL :yipi: myśleliśmy nawet o tyg. urlopie nad morzem ale jednak kasa zaważyła :(( morze musi poczekać :(( za dużo wydatków niestety było i wciąż czekamy na WIELKI WYDATEK ale tu ciiiii.... żeby nie zapeszyć:mdr: a tak mi już tęskno za prawdziwymi wakacjami :love::whistle:
Bilety zamówione i tak już 10 lipca wylot wszyscy 27 lipca m wraca sam a ja jeszcze posiedzę do 19 sierpnia :yipi: To tyle u mnie .................

A u was dziewczynki???? Coś zamilkł nasz watek :whistle:

Inka no to niefajnie że was odesłali do domu powinni jakoś to inaczej zorganizować żeby takich sytuacji nie było!!! U nas ostatnio było ponad 30 dzieci + matki to powiem ci jeden wielki MEGA zawrót głowy :lol: na szczęście jest do dyspozycji ogromna sala z rożnymi zabawami i zajęciami oraz ogród dla dzieci to cała ta gromada się rozproszy :great:

Martuś trzymam kciuki za usg!!! i niecierpliwie czekam na wiadomości które jak najbardziej będą super :great:

Anetka Ala Yasmelka co u was słychać????????????

Pozdrawiam Was gorąco :Kiss of love:

pa pa pa
hej....ale sie chyba cieszysz co? takie wakacje to chyba coś wspaniałego....pisze chyba bo nigdy nie byłam tak daleko od domu....a jedziesz do rodziców?
a młoda już wie?

u nas czas strasznie szybko leci.....na budowie - kondygnacja już stoi...mieli przyjść dzisiaj stawaić komin i ostatnie ściany działowe w środku ale się rozpadało :((((myślałam że do piątku skończą..no ale..nie można mieć wszystkiego.....miśka już prawie zdrowa ania poszła do szkoły staruszek do pracy a ja jem śniadanko i lece sprzątać póki marysia śpi...na szzeście gołąbki wczoraj wieczorm zrobiłam to dzisiaj mam luzik z obiadkiem,....normalnie nie wiem już co mam gotować....
a no i my też na lato czekamy....niecierpliwie...


http://www.suwaczki.com/tickers/82docwa1zyg7nb5a.png
http://www.suwaczki.com/tickers/wff2vcqg6w42rjgz.png

Odnośnik do komentarza

yasmelka

hej....ale sie chyba cieszysz co? takie wakacje to chyba coś wspaniałego....pisze chyba bo nigdy nie byłam tak daleko od domu....a jedziesz do rodziców?
a młoda już wie?

Yasmelka tak jedziemy do rodziców , jeszcze takiego swojego domu nie mamy niestety :(( jesteśmy na etapie zakupu działki pod budowę domu a jak widzę po twoim poście ty juz sie budujesz :great: u nas to idzie jakoś żmudnie bo tak cieżko w moich stronach kupić porządną działkę ale jest nadzieja ... :whistle: ( a tak na marginesie już prawie 3 lata szukamy tej działki gdybymśmy ją mieli od samego początku pewnie by dom już stał :lol: a tak... :((( no cóż moze się w końcu doczekamy:oops:)
Co do pytania czy Julia wie trudno to stwierdzić bo jej powiedziałam ale czy jest w stanie na tym etapie zrozumieć to wątpię :whistle:
Zazdroszczę ci tej budowy hihihihi ja to sie nie mogę doczekać kiedy my zaczniemy budować dom a na dzień dzisiejszy to wydaje mi się prawie niemożliwe :lol:
Zyczę Ci oby budowa szła sprawnie i w miare szybko :great:

Odnośnik do komentarza

Anna26
yasmelka

hej....ale sie chyba cieszysz co? takie wakacje to chyba coś wspaniałego....pisze chyba bo nigdy nie byłam tak daleko od domu....a jedziesz do rodziców?
a młoda już wie?

Yasmelka tak jedziemy do rodziców , jeszcze takiego swojego domu nie mamy niestety :(( jesteśmy na etapie zakupu działki pod budowę domu a jak widzę po twoim poście ty juz sie budujesz :great: u nas to idzie jakoś żmudnie bo tak cieżko w moich stronach kupić porządną działkę ale jest nadzieja ... :whistle: ( a tak na marginesie już prawie 3 lata szukamy tej działki gdybymśmy ją mieli od samego początku pewnie by dom już stał :lol: a tak... :((( no cóż moze się w końcu doczekamy:oops:)
Co do pytania czy Julia wie trudno to stwierdzić bo jej powiedziałam ale czy jest w stanie na tym etapie zrozumieć to wątpię :whistle:
Zazdroszczę ci tej budowy hihihihi ja to sie nie mogę doczekać kiedy my zaczniemy budować dom a na dzień dzisiejszy to wydaje mi się prawie niemożliwe :lol:
Zyczę Ci oby budowa szła sprawnie i w miare szybko :great:
nam dokumentacja związana z budową zajeła rok czasu...:(( no tak to już w polsce jest....napewno nie wszędzie ale w większości gmin i powiatów...miło patrzeć jak sie mury pną do góry...jak to mówi mój T. Ale wiesz jak to z murarzami...ciągle kłopoty, ciąganki...czasami mam wrażenie że chcieliby żebyśmy sami postawili a im kase dali...no cóż...mieliośmy pecha w ich doborze...


http://www.suwaczki.com/tickers/82docwa1zyg7nb5a.png
http://www.suwaczki.com/tickers/wff2vcqg6w42rjgz.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie bebeczki

Ania ale posiedzisz sobie w polsce Mam nadzieje ze uda wam sie kupic ladna dzialke
My ten zakup mamy juz za soba tylko im dluzej jestesmy w angli tym czarniej widze powrot do polski budowe domu itd Tym bardziej ze P ma dobra prace a w naszym regionie nie mowie nawet o samym miescie nie ma szans bez znajomosci

Yasmelka dla mnie wyjazdy do polski sa bardzo meczace z jednej strony zawsze bardzo sie ciesze z drugiej zawsze brakuje czasu na wszystko Trzeba odwiedzic tesciow babcie chcialoby sie znajomych ale nigdy nie ma czasu. Po takim wyjezdze jest sie bardziej zmeczonym niz przed i marzy mi sie powrot do domu Proste wyjscie na zakupy jest denerwujace bo kasjerki maja cie za nic a ja sie przyzwyczailam do milej obslugi
Do tego rozdraznione dziecko kazdy chce [potrzymac na rekach pobawic sie a ona placze bo to sa obcy ludzie dla niej

Milej niedzieli wam zycze bo sobote mamy za soba Buziaki

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny ja na szybko się melduję bo u nas powódź. Wczoraj zalało połowę miasta. Ja mieszkam na terenie nie zalewowym ale moi znajomi są zalani w większości całe domy albo odcięci od centrum. Zamelduję się jak się wszystko unormuje.
Pozdrawiam z zalanego Kędzierzyna-Koźla

http://www.suwaczek.pl/cache/2555a2fa51.png

"I znów mówi mi Twój głos, Twój zapach szepta chodź,chodź
masz w sobie coś co sprawia że Ci nigdy nie odmawiam..."

Odnośnik do komentarza

alicjak29
Witajcie dziewczyny ja na szybko się melduję bo u nas powódź. Wczoraj zalało połowę miasta. Ja mieszkam na terenie nie zalewowym ale moi znajomi są zalani w większości całe domy albo odcięci od centrum. Zamelduję się jak się wszystko unormuje.
Pozdrawiam z zalanego Kędzierzyna-Koźla

oj kochana tule mocno jak patrze ile ludzi traci domy i dorobek calego zycia az mi lzy sie cisna do oczu,dlaczego jakies fatum ciagle wisi nad Polska?? trzymaj sie cieplo

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqt5odkiiz54rq.png
http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqupjyeduy21no.png

Odnośnik do komentarza

Witam !!!

Dziewczynki sorki że zaniedbuję forum ale po prostu brak czasu ((( pogoda nareszcie typowo letnia :yipi: tak więc dzień spędzamy na dworku :great: Julcia ma koleżankę po sąsiedztwie (nie wiem czy wam pisałam ale mam sąsiadkę Polkę, która ma córeczkę w wieku 3,5 latek :wink:) i cały czas się ze sobą bawią to piłka to piaskownica to pchaniem wózeczków z lalkami to skakanie na trampolinie no podrostu Julia wieczorem pada na pyszczek ze zmęczenia :lol:
Wracam do pracy na razie na weekendy i pewnie już następny weekend spędzę w pracy :lol:

Anetko zagłosowałam na twoją słodką śmieszkę :great: trzymam kciuki oby się udało coś wygrać:wink:

Alu śledzę wiadomości z PL no i straszne taka powódź!!!:((((
nic się nie robi by zapobiec takim powodziom , wały 100-letnie nie modernizowane, nie pogłębianie koryta rzek itp. Zawsze wkładają gigantyczne pieniądze już niestety po powodzi ale czy nie można było właśnie te gigantyczne pieniądze wcześniej wyłożyć by zabezpieczyć się przed powodzią i tego właśnie nie mogę zrozumieć!!! Pewnie po tej powodzi też znów nic nie zrobią by zapobiec tak jak to było po powodzi z 1997 r:(((( A najgorzej że na tym cierpią właśnie Bogu winni zwykli ludzi i tracą dorobek swojego życia:((( Współczuję wszystkim nawet sobie tego nie mogę wyobrazić :(((
Alu trzymaj się mocno i ciesze że ciebie to nie dotyczy :Kiss of love:

Inka a wy nie planujecie wypadu do PL a może gdzieś indziej ????? No i napisz jak mowa Majeczki ???

Pozdrawiam Was serdecznie!!!

Odnośnik do komentarza

To ja się melduję, przepraszam Was że tak długo nic nie pisałam ale i mam mieszkanie rozwalone i zawalona jestem w pracy i dopiero teraz mam dostęp pełny do netka.
Witam naszą nową koleżankę 80-tkę Magdę:)
U nas powoli kończymy remont niestety w pracy nawał.
Zdrowi i to najważniejsze. Wieczorkiem poczytam szczegółowo co u Was laseczki i popiszę więcej.

Całusy i pozdrowienia:)

http://www.suwaczek.pl/cache/2555a2fa51.png

"I znów mówi mi Twój głos, Twój zapach szepta chodź,chodź
masz w sobie coś co sprawia że Ci nigdy nie odmawiam..."

Odnośnik do komentarza

alicjak29
To ja się melduję, przepraszam Was że tak długo nic nie pisałam ale i mam mieszkanie rozwalone i zawalona jestem w pracy i dopiero teraz mam dostęp pełny do netka.
Witam naszą nową koleżankę 80-tkę Magdę:)
U nas powoli kończymy remont niestety w pracy nawał.
Zdrowi i to najważniejsze. Wieczorkiem poczytam szczegółowo co u Was laseczki i popiszę więcej.

Całusy i pozdrowienia:)
Alicja nie przemeczaj sie tak masz tyle obowiazkow ze szok,nie dobrze musisz tez myslec o sobie o odpoczynku:))) pozdrawiam was i klikaj duzo

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqt5odkiiz54rq.png
http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqupjyeduy21no.png

Odnośnik do komentarza

Hejka!!!

No nie już dawno tak nie było że nasz watek pojawił się 2 stronie :surprised: :((((((

Dziewczyny gdzie się podziałyście??????????

Wzywam do zameldowania INKA, ALA, YASMELKA, ANETKA, MARTUŚ, i inne które nie wymieniłam :whistle:

Proszę was dziewczynki :)***

U mnie po staremu >> jakoś takoś życie idzie do przodu :whistle: Julcia pomału wychodzi z pieluch :yipi: coś już zaczyna mówić no jeszcze nie tak jak bym chciała ale grunt że już coś tam próbuje powtarzać :wink: a ja za miesiąc już lecę do PL :yipi:
Ponadto siedzę w domku bo niestety pogoda nas nie rozpieszcza:(( a wczoraj poszliśmy na spacer i przyszliśmy cali mokrzy hihihi na szczęście Julcia suchutka folia na wózek zdała egzamin:lol:

No teraz czekam na was dziewczynki!!!!!

Pozdrawiam was serdecznie :Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...