Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Anulka

Czat z ginekologiem - prosimy o zadawanie pytań

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sierpnioweczka

Mam pytanie zrobilam test ciążowy i nie było 2 kresek na drugi dzień rano chciałam go wyzucic patrzę a tam 2 kreski co o tym myslec ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sabrina

Witam . Mój problem polega na tym, że z chłopakiem uprawialiśmy dwa dni pod rząd seks w ciągu moich dni płodnych i za każdym razem doszedł we mnie czy możliwa jest wtedy ciąża bliźniacza ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość butka3

Witam. Mam problem odkad zalozylam spirale (nie hormonalna) a mianowicie ilość uplawow znacznie się zwiekszyla co przekłada się na relacje lozkowe z mezem gdyż tej wydzieliny jest tyle ze oboje nie odczowamy zadnej przyjemności. Ktoś wie jak sobie z tym radzic? Może zmienić spirale albo jakies tabletki regolujace ilość wydzieliny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karolina1235

Witam czy to mozliwe ze jestem w ciąży? spóźnia mi sie okres 17 dni, robilam 3testy wyszly negatywne. mam zawroty glowy napady dusznosci i czasami po zjedzeniu czegos zbiera mi sie na wymioty.Pomocy bo zwarjuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adela

Dzien dobry. Mam pytanie przepraszam za kłopot. Czy podczas kontrolnego badania usg dopochwowo lekarz ginekolog może już zauważyć ciąże. Minęło od wspilzycia bez zabezpieczenia 50 dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paulina

Witam mam problem proszę i pomoc w tym miesiącu nie mam okresu az do teraz proszę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agata D.

Dzień dobry mam pytanie spóźnia mi się miesiączka mialam ostatni raz 26.02.2020a mialam miec 27.03.2020 a nie mam juz 5 min a od 3 dni boli mnie brzuch i jest mi nie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agsta drzazga.
1 minutę temu, Gość Agata D. napisał:

Dzień dobry mam pytanie spóźnia mi się miesiączka mialam ostatni raz 26.02.2020a mialam miec 27.03.2020 a nie mam juz 5 min a od 3 dni boli mnie brzuch i jest mi nie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nati

Witam mam problem od 5 dni spóźnia się okres ale za to dzisiaj mam lekkie plamienia ból okolicy brzucha , krocza i biegunki co to może oznaczać proszę o pomoc 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...