Skocz do zawartości
Forum

Czat z ginekologiem - prosimy o zadawanie pytań


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem odkad zalozylam spirale (nie hormonalna) a mianowicie ilość uplawow znacznie się zwiekszyla co przekłada się na relacje lozkowe z mezem gdyż tej wydzieliny jest tyle ze oboje nie odczowamy zadnej przyjemności. Ktoś wie jak sobie z tym radzic? Może zmienić spirale albo jakies tabletki regolujace ilość wydzieliny?

Odnośnik do komentarza
Gość Agsta drzazga.
1 minutę temu, Gość Agata D. napisał:

Dzień dobry mam pytanie spóźnia mi się miesiączka mialam ostatni raz 26.02.2020a mialam miec 27.03.2020 a nie mam juz 5 min a od 3 dni boli mnie brzuch i jest mi nie dobrze

 

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry chciałam zapytać czy plastry evra mogły pogorszyć stan migrenowy gdyż od kad biorę plastry to boli mnie mocniej głową i pojawiły się zawroty głowy. A przy drugim plastrze piekła mnie ręką w miejscu przyklejania plastra. W trakcie plastrów stosowałam cinnarizinum na bóle głowy. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 26/7/2010 o 4:52 PM, Anulka napisał:

Witam. Mam pytanie, czy mogę być w ciąży? 22 września kochaliśmy się z chłopakiem bez zabezpieczenia. Nie doszedł we mnie ale spuścił mi się na pupę i potem już tego nie wytarliśmy. Miałam mieć miesiączkę według aplikacji dlo 26/27 września jednak dalej jej nie mam. Mój ostatni okres był od 26 sierpnia do 30 sierpania. Moja wydzielina z pochwy ma kolor biały lub przezroczysty i jest zazwyczaj lepka i jednolita jak zwykle. Nie mam żadnych objawów ciąży jednak z chłopakiem strasznie się boimy ze mogę być w ciąży. Opóźnienie okresu może być spowodowane także stresem, ponieważ bardzo się boje ze jesyem w ciąży. Czy to ciąża? 

 

Odnośnik do komentarza

czy można przez palcowke zajść w ciążę w listopadzie i w październiku chłopak wkladal mi palce mówił że nie było spermy ani plemników ale się boje że jakos mogło zajść do zapłodnienia okres miałam mieć 27 listopada spóźnił mi się i miałam 4 grudnia później dostalam 1 stycznia zazwyczaj mam 7 dni okres a ostatnio mam 6 i jest skapy nwm albo mam paranoje albo jestem w tej ciąży i chyba sobie wmowilam wszystkie objawy i je mam te objawy mam takie jak wrażliwość na zapach papierosów czuje jakbym cos miała w  brzuchu i większy piersi ciemniejsze nieraz bierze mnie na wymioty z rana jak się obudze czy to Ciaza? Czy to wszystko przez stres i urojenia dodam że robiłam test ponad 10 ale wszystkie ujemne

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...