Skocz do zawartości
Forum

Czat z ginekologiem - prosimy o zadawanie pytań


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie czy ktos moze mi pomóc jestem 35 letnia kobieta i we wrzesniu 2013 roku przeszłam udar mózgu niedokrwienny bedac w 15 tyg.ciązy teraz pomału dochodze do siebie z ciążą jest juz wszystko w normie.obecnie jestem w 29tyg. i ciagle na potrzymaniach w róznych szpitalach bo kazdy mnie sie zbywa kiedy czytaja wypis ze szpitala udarowego, i obaw przed cesarka nie rozumiem dlaczego wiem ze nie moze byc oród naturalny i musze miec cesarke czy cesarka jest nie bezpieczna w moim przypadku czy co dlaczego nie chca mi jej zrobic nie wiem gdzie mam sie udac juz musze myslec o porodzie az sie boje bo nie wiem co bedzie zemna i kto sie podejmie cesarki kazdy umywa reće nie podajac przyczyny prosze o pomoc.prosze o wiadomosc

Odnośnik do komentarza
Gość Czarnulka27

Witam, mój problem polega na tym iż mój cykl zazwyczaj trwa 28-32 dni, obecnie jest 43 dzień a okresu brak, zrobiłam test ciążowy ale niestety wyszedł negatywnie. A pytanie brzmi jakie mogą być przyczyny wstrzymania okresu?

Odnośnik do komentarza

witam mam pytanie od 2 miesiecy przyjmowałam tabletki antykoncepcyjne o nazwie microgynon odstawiłam je bo zle sie po nich czulam ostatnia tabletke przyjełam 17 kwietnia i planowany okrez dostałam 19 kwietnia i trwała on do 24 kwietnia i dzisiaj zobaczylam plamienie jak bym miala okres czy to jest normalne ze on mi sie reguluje czy cos jest nie tak

Odnośnik do komentarza
Gość Claudia11

Witam, chciałabym się dowiedzieć się czy jest taka możliwość, że jestem w ciąży. Nawet nie wiem od czego zacząć.. a więc od kilku tygodni przytyłam, gdzie nigdy mi się nie zdarzyło przytyć w tak krótkim czasie...miesiączke też mam lecz słabą w dodatku mam raz na początku, a raz na koniec miesiąca..miewam zachcianki..brzuszek mi urósł itp. Również mam bóle piersi, oraz w dole brzucha..proszę o jaką kolwiek podpowiedz.

Odnośnik do komentarza

mam problem związany stosunkiem z przypadkowa dziewczyna uzywalem prezerwatywy lecz mam dziwne objawy których wcześniej nie miałem a mianowice pieczenie członka bole glowy/brzucha a w dodatku jestem strasznie blady jak bym nie zyl proszę odpowiedzcie czy moglem się zarazić hiv dodam iż piecze mnie strasznie skora

Odnośnik do komentarza

od porodu siłami natury minęły trzy miesiące,miałam robione
nacięcie,zagoiło się,wczoraj zauważyłam ze zaczyna mi po woli pękać w miejscu szycia i do tego mnie boli.Czy to jest normalne? Co powinnam zrobić w tym kierunku?Proszę o odpowiedź na ela147@poczta.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Gość DominikaGadek

Witam. Mam problem i nie wiem co zrobić. Pierwszy stosunek odbyl sie 26.06 i dzien pozniej bylam bardzo oslabiona, bylam bardzo senna i krecilo mi sie w glowie. Mialam lekkie skurcze w podbrzuszu nie wiem co bylo tego przyczyna ale btc moze sygnal ze okres sie zbliza. Od dzisiaj czesto oddaje mocz. Nie wiem co to moze byc.. Jestem w ciazy ?? To dopiero 3 dni od stosunku i nie wiem czy da sie okreslic. Ale bardzo prosze o szybka pomoc. Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Gość mordziatek91

Witam , mam 24 i 4letniego synka. od jakiegos czasu czesto wspolzyje z partnerem bez zabezpieczenia , nie stosuje tabletek antykoncepcyjnych.Chlopak dochodzil we mnie 1-2-3 dni po miesiaczce. Od 2-3 miesiecy mam miesiaczki 4-7 dni po terminie,przytyłam 7 kilo. 25.07 powinnam miec miesiaczke. Piersi bolą mnie bardziej niz zawsze, brzuch mnie boli jak do okresu. Robilam sobie test ponad tydzien temu lecz chyba za wczesniej(wyszedl negatywnie). Czy mozliwoscia jest ze moge byc w ciazy ?? Bardzo prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...