Skocz do zawartości
Forum

Zmarł niemowlak skatowany przez rodziców


Rekomendowane odpowiedzi

czoko25
Wiecie co dziewczyny - człowiek oddałby każdy kawałek siebie za takiego skarba, wyczekuje, tęskni... a tu tacy ludzie bezduszni i to biedne maleństwo, które przez to wszystko musiało przejść w takim cierpieniu:Smutny:...{*} odpoczywaj w spokoju aniołku {*}

dokładnie

gdzie tu miejsce na pojęcie sprawiedliwosci i dobyrch działan tam na górze???

Odnośnik do komentarza

:Histeria: :Histeria: :Histeria: :Histeria:
Brak słów :( odpoczywaj Aniołku w spokoju ...


  • :Rozgniewany::Wściekły:
    tyle okrucieństwa wobec dzieci ... a przecież dzieci to nasz największy Skarb, dar od losu ... co chwilę słyszymy coraz okrutniejsze wiadomości o takich przypadkach :(
    co te maluszki winne :(

    nie mogę pisać bo aż płaczę :Histeria:

    a przecież Dziecko nie przynosi biedy - dziecko przynosi SZCZĘŚCIE !!!

    Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

    Odnośnik do komentarza

    :cry: kiedy usłyszałam ta wiadomość od razu zaszkliły mi się oczy. :cry: Czekałam na wieści o tym maleństwie odkąd usłyszałam w radio, że ten maluszek był katowany. Czuję się jakby odszedł ktoś bardzo mi bliski, bliski bo tak bardzo na razie nieosiągalny - dziecko.

    Dłonie same zaciskają się w pięść by przygrzmocić temu zwyrodnialcowi :Zły: Jak tak można?....
    A wiecie co mnie dziwi najbardziej? Nie sąsiedzi i brak reakcji (bo to już chyba niestety norma "nic nie widziałem , nic nie słyszałem"). Najbardziej dziwię się dziadkom i matce, przecież mieszkali razem (zgodnie z informacją podaną w radio). Jak można nie reagować na krzywdę takiego małego człowieka? Jak można nie mieć uczuć? Po prostu brak słów...

    Tam w niebie Aniołku nikt Cie nie uderzy... :Płacz:

    Odnośnik do komentarza

    wiecie co ja jestem wstrzasnieta tym wydarzeniem no jak mozna coza sory za wyrazenie no ale to jakis Sku***syn no jak mozna nie moge dojsc do siebie po tym jak to uslyszalam no ja bym go golymi rekami ukatrupila!!!no jak mozna a ta matka to przeciez jej nie mozna nazwac matka bo to grzech,ja nie pojmuje czegos takiego i coraz wiecej takich sytuacji teraz sie zdarza a ludzie tego nie widza albo nie chca widziec...no co zawinilo mu to malenkie 5miesieczne dziciatko nie ja poprostu mam takiego nerwa ze jakbym mogla to bym go zabila tego zwyrodnialca!!!

    odpoczywaj w pokoju Aniołku [*][*][*] :Płacz::Płacz::Płacz:

    Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

    http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

    Kacper Mirosław 4050g 60cm

    http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

    Odnośnik do komentarza

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...