Skocz do zawartości
Forum

Łóżeczko firmy ARUS lub DREWEX


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo prosze poleccie lub odradzcie.

Czy ktos z Was ma lozeczko i/lub komode z firmy ARUS wzor "Zyrafka" ?
Szalenie mi sie podoba, jednakze mieszkam za granica i moge je ogladac tylko na zdjeciu.
A kupowac bedziemy w ciemno przez internet.
Dlatego prosilabym o opinie, tych ktorzy juz je uzywaja, lub widzieli na wlasne oczy :)
Chodzi mi glownie o uwagi zwiazane z jakoscia, wykonczeniem, jak sie sprawdza w uzytkowaniu?

W gre wchodzi tez z Drewexu "Maly Mis".

Moze jest ktos, kto jest zadowolony z tych produktow? Lub nie?

Wszystkie opinie sa wazne :)
Moj maz zrazil sie nieco do polskich produktow, a mi sie dunske wzory srednio podobaja (nie ma w czym wybierac tak naprawde), a jezli jest to ceny gruuubo powyzej 1500 zlotych.

http://s2.pierwszezabki.pl/041/0414929a0.png?9507

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73l6r9nxfg.png

Odnośnik do komentarza

Totalny syf - zakupione przeze mnie łóżeczko w tej firmie absolutnie nie nadaje sie do użytkowania dla dziudziusia- na zdjęciach ładnie ale w rzeczywistości fatalnej jakości niedoróbki w postaci chociażby niedoszlifowanych szczebelków gdzie dziecko może sie opprostu porysowac i podrapac - NIE POLECAM !!!

Odnośnik do komentarza

Mam łużeczko aruś z misiami z szuflada bardzo ładne i solidne polecam firma rzetelna jesli chodzi o jakies reklamacje tez nie ma problemu jak bede kiedys cos potrzebowac to napewno bede brac pod uwage tę firme jeszcze raz polecam

Odnośnik do komentarza

Stanowczo odradzam!!!
Łóżeczka są w strasznym stanie! obdrapane, popękane, niedomalowane, strach w tym dziecko zostawić!
Zamówiłem i odesłałem.
Paczka z łóżeczkiem była dobrze zabezpieczona do transportu - tzn. że z premedytacją wysyłają towary w tak słabym stanie.

Ponadto firma mimo odstąpienia od umowy nie dokonała zwrotu za przesyłkę do mnie towaru a do czego według prawa jest zobowiązana.

Podsumowując -> Czuję się oszukany przez firmę Aruś!

Odnośnik do komentarza
Gość Basia Sr.

Z Arusia mam pościel drugą z kolei używam już dosyć dawno jest bardzo fajna polecam na pewno. teraz kupiłam łóżko karen jest piękne podoba mi się bardzo,mnie się trafiło na szczęście bez takich usterek ale dopiero go rozłożyłam więc nie wiem jak w użytku będzie to wyglądało.

Odnośnik do komentarza

Odradzam jakiekolwiek zakupy w sklepie aruś. Meble to jakiś dramat, obsługa klienta to kpina. Ja nie zostałem oszukany bo nie daje się oszukiwać frajerskim firmom ale jeśli nie macie czasu i świadomości swoich praw to na pewno was wydymają na pieniądze :) odradzam jakikolwiek kontakt z tymi godnymi pożałowania naciągaczami.

Odnośnik do komentarza

Zamówiłam z firmy Aruś łóżeczko z kompletem pościeli, model z szufladą, które da się przerobić na tapczanik. Absolutnie nie mogę złego słowa powiedzieć, wszystko jest w porządku, jest wprawdzie dość ciężkie ale dzięki temu bardzo stabilne. Z pościeli również jestem zadowolona, minky super milutkie, bawełna gatunkowo ok. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Gość Kamawietrzyk

Ja zamówiłam łóżeczko z całym kompletem pościeli i wszystko było bez zarzutów. Przy pierwszym dziecku miałam łóżeczko z ikei dwa razy droższe i zwyczajnie się rozleciało. A jakość tego co mam teraz na prawdę niebo a ziemia .

Odnośnik do komentarza

Zamówiłam cały komplet mebli, łóżeczko komodę i szafe. Są dokładnie takie jak sobie wymarzyłam. Bardzo solidne i pięknie się prezentują.Niestety w transporcie moja paczka uległa zniszczeniu. Na szczęście już na trzeci dzień otrzymałam w zamian nowe mebelki. Dlatego bardzo polecam tą firmę, bo nigdy wcześniej nie udało mi się tak szybko rozwiązać reklamacji w żadnej firmie. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 10/8/2020 o 11:33 AM, Gość SylwiaKa napisał:

Czy ktoś ma model Sisi z tej firmy ? 

My kupiliśmy ten model, jesteśmy już na etapie tapczanika, bardzo praktyczna rzecz. Mogę polecić bo jakość fajna. Używamy już dość długo i nic się z łóżeczkiem nie dzieje i myślę, że posłuży tez dla drugiego dziecka.

Odnośnik do komentarza
W dniu 30/9/2020 o 8:36 PM, Gość Beti napisał:

Czy ktoś z łóżeczka z opuszczanym bokiem z funkcją tapczanika? Chciałabym uzyskać informacje czy jest praktyczne i co o nim sądzicie

Hmm Beti nie wiem czy opuszczany bok nie wyKlucza opcji tapczanika, szukałam jakiś czas i wszędzie jak był opuszczany bok to nie było tapczanika ani szuflady. 
Ja mam standardowe łóżeczko z szufladą i tapczanikiem i jestem zadowolona, bo dziecko już dość długo w nim śpi.Na początek miałam mniejszą przystawkę z opuszczonym bokiem ale szczerze mówiąc moje dziecko nawet z niej nie skorzystało bo spało w kokonie wiec postawiła bym na zwykle lozecKo z tapczanikiem. 

Odnośnik do komentarza
Gość Gość !!!

Zakupiłam komodę Carmen, niestety nie było załączonej instrukcji montażu - zgłoszone to zostanie do odpowiednich instytucji, ponieważ działają niezgodnie z prawem unijnym,  a po drugie otrzymałam rozwalony boczek komody Megan, zgłaszałam wielokrotnie po prawie dwóch tygodniach otrzymała nie ten bok, mimo nadesłąnych zdjęć,  a po kolejnej interwencji mejlowej nic się nie zadziało, totalne olanie klienta,  musiałam kolejny tydzień prosić się  o deklaracje - któych nie dotrzymują, że wyślą bok komody- zwykłą płyta z dziurkami - nic skomplikowanego, oczywiście nie zostało wsyłane, na złożenie komody czekam 40 dni, gdybym wiedziałą że tak będzie dawno bym zwróciła tę syf co sprzedają i otrzymała zwrot pieniędzy, także nie polecam tej firmy oraz osoby z obsługi, kobieta chyba nie jest świadoma, że są o eble dla dzieci, być może nowonarodzonych a one nie poczekają sobie z przyjściem na świat, aż firma Aruś raczy dosłać rozwalony element.

 

porażka !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...