Skocz do zawartości
Forum

Szpital Śląski Cieszyn


Kropka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę do wszystkich kobiet….; -). Pomożcie mi w pisaniu pracy licencjackiej.

Jestem studentka 3 roku zdrowia publicznego i mam do przeprowadzenia ankietę sprawdzająca świadomość kobiet na temat odpowiedniego przygotowania organizmu do prawidłowego rozwoju płodu.

Badam dwie grupy kobiet. Kobiety będące w ciąży z pierwszym dzieckiem i kobiety w grugiej i kolejnej ciąży.

Bardzo proszę o pomoc.

Odezwij sie na mój adres e-meilowy natkawalczak@wp.pl i przesle ankietę do wypełnienia-potrzebna mi każda ilość ankiet… a wręcz jak najwięcej się da dlatego jak możesz to prześlij tą ankietę do swoich koleżanek. Na wypełnione ankiety czekam do 25 maja gdyz po tym terminie na podstawie tych ankiet pisze dalej prace licencjacka.

Bardzo mi pomożecie, gdy wypełnicie tą ankietę.

Pozdrawiam i czekam na informacje zwrotną.

Odnośnik do komentarza

Kropka
Czy któraś z Was rodziła w tym szpitalu? Ciekawią mnie opinie na temat tego szpitala ponieważ planuję tam poród za niecały miesiąc.

Witaj.
Ja polecam Ci nasz Cieszyński Szpital rodziłam tam 10 listopada i powiem Ci że nie dam złego słowa powiedzieć opieka rewelacyjna w czasie i po porodzie!Lekarze super a położne i pielegniarki bardzo mi pomagały nawet przy dziecku!
Polecam naprawdę szczerze!
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Poza tym generalnie to mam uraz do szpitala w Cieszynie, ponieważ moja babcia pojechała tam na zabieg amputacji palca, którego jej nie amputowali ze względu na stan jej zdrowia (wyleczyła jej go moja mama sposobami domowymi), ale wróciła stamtąd w ciężkim stanie ze złamaną ręką i nogą, z tym że lekarze zauważyli, że rękę ma złamaną i ją opatrzyli, a nogę nie, resztę życia spędziła leżąc, bo nawet posadzić na wózek jej nie szło, ponieważ noga źle się zrosła.

Odnośnik do komentarza
Gość nigdy wiecej

Witam . moja mama ze złamana noga czekala na zabieg 3 dni ? Po powrocie do domy okazalo sie ze miala udar mozgu w szpital w czasie zabiegu . oczywiście nikt nie raczyl nawet poinformowac o tym rodziny leczenie po czasie nic nie pomogło została leżąca osoba w pampersie karmiona skoczkiem jak male dziecko meczyla się kilka lat i w domu jak w szpitalu .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...