Skocz do zawartości
Forum

Wyniki konkursu PHILIPS


Ann

Rekomendowane odpowiedzi

Laureatami konkursu zostali: Agnieszkaanna i Damian Wojtczak. Ich odpowiedzi konkursowe Organizator uznał za najciekawsze.

GRATULUJEMY!! :brawo:

Agnieszkaanna
Sposób naszej rodziny na umilenia sobie czasu podczas długiej podróży samochodem jest bardzo prosty.Zabawę tą wymyślił mój mąż podróżując z synem otóż aby im sie nie nudziło szukali w rejestracji mijających ich samochodów np.77,88,00 ,albo lubelskiej (jesteśmy z Lublina),lub innego miasta,gdy jesteśmy za granicą to polskiej.Z czasem utrudniamy sobie zadanie szukając konkretnej marki samochodu ,czy koloru.Ja z córka też lubimy tą zabawę i chętnie w niej bierzemy udział.Dodatkową zaletą jest to że trzeba wolniej jechać ,by dzieci mogły wszystko dokładnie zobaczyć.

Damian Wojtczak
Sposoby umilania sobie czasu podczas długich podróży:
1. Najlepszy sposób na długą i nudną podróż to interesująca rozmowa ze współtowarzyszem podróży. Nie ukrywam, że podróżowanie z moją partnerką skraca pięciokrotnie czas przejazdu/przelotu. Za oknem autokaru lub pociągu dzieje się mnóstwo rzeczy, więc nigdy nie brakuje tematów do rozmów. Nawet jeśli podróżujemy sami, to warto rozejrzeć się za sympatyczną osobą, być może będzie możliwość nawiązania fantastycznej znajomości.
2. Tworzenie. Czasami nuda może być bardzo potężną muzą. Warto na podstawie obserwacji innych ludzi lub swoich przemyśleń spróbować napisać początek swojej pierwszej książki, może zacząć spisywać własny pamiętnik. Innym pomysłem jest poszukanie rozwiązania w tworzeniu muzyki w różnych programach komputerowych, które jest bardzo czasochłonne, ale daje ogromną satysfakcję i niesamowicie wciąga, przez co podróż upływa bardzo szybko.
3. Podróżowanie w gronie wielu przyjaciół. Nigdy nie zapomnę szkolnych wycieczek, a także wypadów wraz z przyjaciółmi. Pełny przedział w pociągu i wspólne opowiadanie historii życiowych, anegdot i żartów. Nie odczuwałem nigdy trudów podróży, zmęczenia czasem przejazdu, nie przeszkadzało mi nawet to, że było niekomfortowo. W grupie jest raźniej, weselej, nie można się nudzić - możliwości umilania czasu jest wiele - gra w karty, statki, kości, gry planszowe - wiele tego było. Na pewno jest dużo śmiechu, a także końcowe zdziwienie, że dotarliśmy na stację docelową (bądź była ona kilka stacji temu)
4. Słuchanie muzyki. Najbardziej relaksująca forma spędzania długich podróży, nie zabiera energii, pozwala zamknąć się we własnym świecie ulubionego wykonawcy bądź zespołu. Możemy być wtedy pewni, że nie zakłócą nam odgłosy zużytego silnika starego Ikarusa lub stukot kół pociągu. A przy odrobinie szczęścia i spokojnej muzyce, zaśniemy i błogo prześpimy najtrudniejsze chwile podróży.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...