Skocz do zawartości
Forum

Jaki prezent dla 2 latki?


Rekomendowane odpowiedzi

czoko25
Dziewczyny pomóżcie mi błagam:Oczko:. Nie mam jeszcze swoich dzieci, a moja chrześnica obchodzi 17 maja swoje drugie urodziny:Święto:
Potrzebuje pomysłu na odpowiedni do wieku prezent tak w granicach do 200 zł. Może Wy macie takie małe kobietki i wiecie co je interesuje?

Wiesz ja mam synka ale moj dostalam na drugie urodziny laptopa uczacego mowic slowa literki itp itd, jest z niego zadowolony i stara sie powtarzac slowa, bardzo go cieszy ta zabawka a do tego wcale nie jest droga bo kosztowala oko 60zl. a poza tym dostal zabawki typowe dla chlopcow wiec nie bardzo co mam ci podpowiedziec do tego byly jeszcze ubranka.

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

To napiszę, co moja córa dostała na 2 urodziny: rowerek, zestaw dla ślicznotek (spineczki, gumeczki, lusterko, grzebień itp.) wszystko w gustownym różu :Oczko:, różne maskotki i grające i gadające, ciastolinę (np. zestaw weterynarz z Playdoh), puzzle piankowe (Kubuś puchatek 16elem.) i jeszcze parę rzeczy, ale nie pamiętam... Możesz spróbować z kuchnią albo "serwis" do kawy, ale nie wiem czy to nie za wcześnie. U nas na pewno strzałem w 10 były puzzle i rowerek. Tym się bawiła i zajmowała najdłużej :Oczko: Jak mi się coś jeszcze przypomni, to dam znać.

BĘDĄC MATKĄ NIGDY NIE MÓW, ŻE JESTEŚ NA COŚ PRZYGOTOWANA...

http://lb5f.lilypie.com/ItFmp2.png

Odnośnik do komentarza

jak to mówią
uśmiech dziecka z prezentu najcenniejszy a za resztę :Śmiech::Śmiech::Śmiech:
i własnie dla tego uśmiechu warto spełniać marzenia

ja wczoraj w samochodzie rozmawiam ze starszym synem i słysze
- wiesz mama, szkoda ze mnie zapytałas co cche na dzien dziecka bo nie bede mial niespodzianki ( prawda jest taka ze dostanie zupelnie co innego niz chce ale)
- to Kubusiu zrobie Cii wielką niespodziankę i nie dostaniesz nic - mowie
- to juz przesada będzie mamo... - odpowiedzial :Śmiech::Śmiech::Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Małgosia
jak to mówią
uśmiech dziecka z prezentu najcenniejszy a za resztę :Śmiech::Śmiech::Śmiech:
i własnie dla tego uśmiechu warto spełniać marzenia

ja wczoraj w samochodzie rozmawiam ze starszym synem i słysze
- wiesz mama, szkoda ze mnie zapytałas co cche na dzien dziecka bo nie bede mial niespodzianki ( prawda jest taka ze dostanie zupelnie co innego niz chce ale)
- to Kubusiu zrobie Cii wielką niespodziankę i nie dostaniesz nic - mowie
- to juz przesada będzie mamo... - odpowiedzial :Śmiech::Śmiech::Śmiech:

No mamooo.... przesada, zgadzam sie z Kubusiem:Oczko:

http://www.ticker.7910.org/as1cxGc0g410010MTUwMjNsfDIzNzY2MXN8SSAmIzM0NztsdWJ1aiYjMjgxOyBDaS4uLiByYXplbQ.gif
http://www.ticker.7910.org/as1cCsy0g410010Nzc3NDhkenwwMDA1MjRkfFN0YXJhbXkgc2kmIzI4MTsgbyBDaWViaWU.gif
~~Pozwoliłeś mi być Boże córk

Odnośnik do komentarza

Ja szczególnie polecam zabawki tej firmy, może są droższe, ale warto bo oprócz tego, że bawią to i uczą:Śmiech:

Wypróbowałam też krzesełko uczydełko:

Fisher Price - Krzese�ko Uczyde�ko K0433 - Porównanie ofert i cen w sklepach internetowych

i szczeniaczka uczniaczka:

Fisher Price - Szczeniaczek Uczniaczek K0422 - PorĂłwnanie ofert i cen w sklepach internetowych

Moja bratanica była zachwycona, wiele ją nauczyły a my "stare konie":Śmiech: mieliśmy nie mniejsza radoche :Oczko:

http://www.ticker.7910.org/as1cxGc0g410010MTUwMjNsfDIzNzY2MXN8SSAmIzM0NztsdWJ1aiYjMjgxOyBDaS4uLiByYXplbQ.gif
http://www.ticker.7910.org/as1cCsy0g410010Nzc3NDhkenwwMDA1MjRkfFN0YXJhbXkgc2kmIzI4MTsgbyBDaWViaWU.gif
~~Pozwoliłeś mi być Boże córk

Odnośnik do komentarza

Proszę Was o sugestie i pomoc w wyborze prezentu urodinowego dla 2 letniej dziewczynki.
Chicłabym, aby było to coś oryginalnego, niekoniecznie bardzo drogie, nie musi to być jakaś "mega wypasiona" zabawka ale raczej coś ciekawego, "z pomysłem".
Nasz syn na urodziny od rodziców dziewczynki (mój brat i jego żona) dostał bardzo ładną książeczkę ze swoim zdjęciem i sobą w roli głównej (o zwierzątkach i życiu na farmie) i do tego kilka drobiazgów - kredki, zestaw do piasku, pidżamka.
Dziewczynka urodziny ma pod koniec sierpnia więc jeszcze troszkę czasu jest, ale jakos nic ciekawego do głowy mi nie przychodzi.:takwyszlo:

Liczę na jakieś wskazówki, sugestie i pomoc w Waszej strony, bo ja mam zawsze problem z wyborem prezentu :duren:

Odnośnik do komentarza

u nas 2 urodzinki za chwile i tak kupilismy kolcki Lego duplo i rowerek biegowy + kask :)

http://www.rowerbiegowy.pl/images/bearbeitetgelb.gif

Dlaczego rowerek biegowy ?

Rowerek biegowy jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 2- 6 lat, które zaczynają swoją przygodę rowerową.

Rowerek poprzez zabawę przygotowuje dziecko do samodzielnej jazdy na rowerze na dwóch kółkach.

Dzieci w bardzo szybki sposób uczą się utrzymywać równowagę, zdobywać orientację przestrzenną oraz szybko hamować.

W Europie Zachodniej jest to popularna i najbardziej skuteczna metoda nauki jazdy na rowerze.

Dzieci mające praktykę z rowerkiem biegowym przesiadają się później w naturalny sposób na prawdziwy rower bez dodatkowych kółek bocznych czy tez kija.

Nauka jazdy na dwóch kółkach odbywa się bez stresu i wysiłku, zarówno dla dziecka jak i dla rodziców.

Zalety rowerka biegowego- dziecko

W zabawny sposób dziecko uczy się:

utrzymania równowagi na dwóch kółkach
koordynacji jazdy, kierowania i zatrzymywania
oszacowania prędkości i odległości
obchodzenia z rowerem
hamowania ( jeśli rowerek posiada hamulec)

Dziecko czuje się bezpiecznie ponieważ stopy dziecka zawsze dotykają podłoża.

Poprzez siadanie i wsiadanie z rowerka wspierana jest motoryka dziecka (rowerek nadaje się również dla dzieci, które jeszcze muszą popracować nad sprawnością ruchową).

Dziecko zdobywa pewność siebie.

Połączenie poczucia bezpieczeństwa i pewności siebie zachęca dziecko do dalszej jazdy.

Zalety rowerka biegowego- rodzice

Krótki spacer staje się wycieczką. Kto z nas rodziców tego nie zna? Razem z pociechą zatrzymujemy się przy każdym kwiatku, drzewie, kamieniu lub słupie oświetleniowym. Oh jakie to wszystko jest interesujące! Owszem, dla Twojego dziecka, ale nie dla Ciebie. To wszystko przeszłość, kiedy Twoje dziecko usiądzie na rowerku biegowym. Z rowerkiem biegowym możecie ze swoim skarbem w normalnym tempie pokonać dłuższe odległości ( 2-6 km). Spacer będzie prawdziwą wycieczką, także dla Was rodzice. A po wyczerpującej jeździe na świeżym powietrzu Twój malec będzie spać jak suseł- gwarantowane.

Mała waga rowerka - oczywiście może się zdarzyć, że Wasza pociecha w połowie drogi przestanie mieć ochotę na jazdę. Wtedy najważniejsza jest waga rowerka. Rowerek biegowy w zależności od modelu waży od 2,8 kg do 4,1 kg- żaden problem, nawet dla Mamy. Poza tym wygodny do niesienia- bez pedałów, smaru i bocznych kółek.

Odnośnik do komentarza

Moja córcia też za pare dni będzie miała dwa latka.Miała okazję dostać fajny prezent na jej urodzinki już teraz i jesteśmy obie bardzo zadowolone.Nie można powiedzieć,że jest to dziewczęcy prezent,ale to właśnie sprawiło,że córcia go polubiła,a mianowice....Od paru dni w naszym domku jest Wyścigówka sterowana grzechotką marki Fisher Price.Moja córka jest nią zachwycona zwłaszcza chyba dlatego,że nikt nie wpadł na pomysł,by podarować dziecku autko.My też nie wpadliśmy na pomysł,by kupić Agatce autko.Nasze autko już w pudełku dawało mase radości.Agatka nie mogła się doczekać kiedy je wyjmiemy z pudełka.Jeszcze nie uwolnione z opakowania autko dotykała i całowała z radości.My mamy czerwone autko-takie dziewczęce :-)))) .Obejrzała ją badawczo i zaczęła uruchamianie.W zasadzie moja pomoc była nie wielka.Pokazałam tylko Agatusi na czym polega uruchamianie autka grzechotką,no i ja oczywiście ustawiałam jego kierunek jazdy kółeczkiem pod spodem autka.Pod spodem autka znajduje się kółeczko do ustawienia drogi autka.Tym sposobem autko może jechać prosto jak i w koło.Ogólnie patrząc na wygląd autka jest bardzo miłe dla oka-kolorowe i wesołe,ma oczka,a na środku kolorową kuleczkę do uruchamiania ręcznego.Dla mnie bardzo ważne jest to,że wyścigówka jest bezpieczną zabawką.Wszystkie elementy zabawki są dokładnie przymocowane,a sama budowa autka jest bezpieczna-opływowe kształty,bezpieczne elementy.Ważne dla nas jest też to,że zabawka jest bardzo trwała.Kilkakrotnie wpadła pod łóżko podczas jazdy,spadła z łóżka i nic się z nią nie stało.Dla prawie dwu letniej dziewczynki te zalety zabawki są bardzo ważne.Ciekawe jest to,że zabawkę można uruchomić ręcznie,czyli kręcąc kólką na gorze autka i grzechodką-potrząsając nią za lub przed autkiem.Bardzo ważne jest to,że autko wydaje dźwięki prawdziwego auta,czyli warczenie i melodyjki przyjemne i wesołe.Moja córcia wcale się nie boi dźwięków wydawanych przez nasze autko chociaż wiem,że wielu dźwięków się boi to akurat te ją bawią.Fajną sprawą jest to,że można ściszyć głośność autka lub je wyłączyć.Po wyłączeniu staje się zwykłym autkiem,ale powiem szczerze,że moja mała woli jednak wersje jeżdżąco-grającą :-)))Chętnie puszcza wyścigówkę i tańczy radośnie w dźwięk melodyjek.Goni autko,albo staje przed nim i grzechocąc grzechotką woła CHODŹ,JEDŹ!!!Myślę,że ta zabawka jest dla dziewczynek jak i dla chłopców z tym,że każde dziecko inaczej się nią bawi.Moja córcia ma swoje pierwsze autko i teraz tylko woła UCIEKAJ,SZYBKO! gdy puszcza autko.Teraz już wiem,że autka są też dla dziewczynek:-)

Odnośnik do komentarza

Witam, ostatnio szukałam prezentów właśnie dla 2,5 letniego dziecka mojej siostry. Długie poszukiwania i natrafiłam na stronę z naklejkami specjalnie dla dzieci na ścianę Naklejki na ścianę dla dzieci, naklejki dla dzieci, naklejki ścienne
Zastanawiam się, czy je zakupić, można też wybrać opcję z przesyłką gratis, ale trzeba już więcej zamówić... może któraś chciałaby zamówić ze mną na pół na przykład?
Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza

Podbijam temat,
moja córa na początku września kończy 2 latka, dodam, że zabawki ją nie interesują, jest bardzo żywym i ruchliwym dzieckiem, nie wiem co poza rowerkiem ze sprzętów "ruchowych" możnaby zapodać takiej pannicy?
ostatnio zauważyłam, że lubi wozić zabawki wózkiem dla lalek, ten nasz już trochę jest rozklekotany, macie moze jakieś propozycje, może zestawy od razu z lalkami ?

ROKSANIA
http://s2.suwaczek.com/200103282080.png

LENUSIA
http://s4.suwaczek.com/200909042080.png

Odnośnik do komentarza

hej
moja córcia skonczyla 10 lipca 2 latka, miałam straszny problem co jej kupic, chciałam cos co zjmnie ją na dłużej niż 3 minuty
i trafił sie taki prezent a nawet 2 kasa i wózek to jej ulubione
wstaje rano i leci do kasy w ciagu dnia to samo uwielbia robic pik pik tak jak pani w sklepie
oto ta kasa
SMOBY 24123 Kasa sklepowa z dźwięk+akces.+BONUS! (1669132378) - Aukcje internetowe Allegro
druga zabawka to wozek który chce zabierac wszedzie gdzie wychodzi i do gondoli pakuje wszystko
SMOBY 550189 Wózek MAXI COSI Quinny 2w1 NEW + BON (1667272767) - Aukcje internetowe Allegro
oprocz tego dostała lozeczko od czasu do czasu wlozy tam jakas lale
RÓŻOWE ŁÓŻECZKO KOŁYSKA DLA LALKI (1677589091) - Aukcje internetowe Allegro
i taki zestaw
Mini Baby Born lalka, konik i samochód terenowy (1718399821) - Aukcje internetowe Allegro

mysle ze jeszcze dobrym pomysłem jest lekarz my posiadamy same sluchawki i tez uwielbia sie bawic w doktora nimi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...