Skocz do zawartości
Forum

Fajne desery dla dzieci


agness

Rekomendowane odpowiedzi

możesz też spróbować zrobić jakiś deser skomponowany z 2 galaretek np. pomarańczowej i brzoskwiniowej ... tutaj już twoja inwencja twórcza... z jakimiś owocami w środku, żeby zjadały twoje pociechy jakieś witaminki ...

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/13948.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/14138.png

Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna.
Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa
od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.

Odnośnik do komentarza
Gość relenna3

Moje też lubią słodycze ale staram się z tym nie przesadzić. Daje im raz na jakiś czas ale również im tego nie bronię. Najczęściej jest to czekolada. Smaczne jest rownież ptasie mleczko . Wedel ma fajne opakowanie ptasiego mleczka śmietankowego. W jednym większym opakowaniu jest kilka małych, które można wygodnie włożyć dziecku do plecaka.

Oprócz tego na urodziny zawsze dostają ode mnie torcik wedlowski. Ja dostawałam torcik od rodziców a moje maluchy dostają ode mnie.

Odnośnik do komentarza

Ja staram sie obecnie unikać dodawania cukru do potraw i deserów dla dzieci ( prędzej miód). Niestety ale moja teściowa uważa inaczej, ciągle kupuje moim dzieciom batony i inne świństwa czym naprawde doprowadza mnie do szalenstwa. Nie rozumie,że tym robi swoim wnukom krzywdę. Wracając do tematu deserów to w ostatnim czasie często robię racuchy z jabłkami, niemniej w nieco odchudzonej wersji.

Odnośnik do komentarza

U nas gofry sa bardzo często. Warto jest sprawić sobie specjalną patelnię do gofrów. Moim zdaniem jest wygodniejsza niż właczanie gofrownicy.
Moje dzieci to niezłe niejadki. Często musze wymyślać dla nich oryginalne dania, tworzyć różne obrazki na talerzach aby coś zjadły.
W ostatnim czasie jak maja ochotę na coś słodkiego to smaruję im kanapeczki z rana kremem do smarowania kanapek. Jakiś czas temu pojawił sie w sklepach. Znacznie smaczniejszy niż tradycyjny czekoladowy ( mi jako mamuście zdarza się również podjadać).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...